‘لترکننی’ تولید کننده جدید متریک رسانه ای تیم با فلدمن آژانس برای سرگرمی زندگی می کنند شرکت

جدید متریک رسانه ای تورنتو و لس آنجلس مبتنی بر تولید برنده جایزه Hulu/ارزو سریال کمدی “لترکننی” و Netflix/CityTV درام “خون بد” با همکاری سازمان استعداد این فلدمن آژانس برای راه اندازی یک سرگرمی زندگی می کنند شرکت می باشد.

با عنوان Tourbo این نهاد جدید را تمرکز بر توسعه بیمه مارک های معروف که در حال حاضر وجود دارد به عنوان صفحه نمایش مبتنی بر I. P., پادکست ها و محتوای آنلاین و زنده تفریحی سرگرمی برای مرحله جهانی. این دو شرکت در حال حاضر طعم موفقیت در این راستا اولین کار کرده با هم به ارمغان بیاورد “لترکننی زندگی می کنند!,” 90 دقیقه تور کمدی تجربه بر اساس سری به آمریکای شمالی مخاطبان است.

این شرکت گفت: این موفقیت همراه با رشد تقاضا از سازندگان برندها و مخاطبان برای جایگزین برنامه نویسی منجر به شکل گیری Tourbo.

“اگر چه این زمان محیط زیست ممکن است به نظر می رسد مانند زمان جالب برای شروع یک زندگی مبتنی بر سرمایه گذاری ما احساس می کنم به شدت در مورد پتانسیل برای محتوا و فرصتها” گفت: Jeff Craib رئیس فلدمن آژانس. “ما تا به حال یک تجربه بزرگ ساختمان ‘لترکننی زنده’ کسب و کار با هم و پیش بینی همان سطح از موفقیت با ما پروژه های جدید زیر Tourbo بنر.”

“ما هیجان زده شدیم برای ما ساخت و ساز رابطه موفق با جف و فلدمن آژانس برای ایجاد یک فرصت هیجان انگیز به بیشتر اتصال با طرفداران خود را از مارک های مورد علاقه گفت:” علامت گذاری فیور رئیس جمهور جدید متریک رسانه ها. “ما در یک جهان که در آن ما تا متصل عملا هنوز قطع جسمی بنابراین ما آماده خواهید بود به سنگ پس پرده افزایش است.”

Tourbo خواهد شد اعلام فراخوان برای imminently.

ایجاد شده توسط Jared Keeso و Jacob Tierney “لترکننی” دارای شش فصل و برنده متعدد تمجید در صفحه نمایش در کانادا جایزه لئو جوایز و نویسندگان انجمن صنفی کانادا جوایز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>