حرف از گذشته الهام بخش بزرگان ویکتوریا را به نفع خود بیش از همه ستاره


نامه ای از ببر بزرگ Kevin Sheedy که او را تشویق به دست گرفتن این فرصت را به کاپیتان ویکتوریا الهام گرفته از ریچموند لیگ برتر کاپیتان ترنت Cotchin قبل از او به رهبری بزرگ V به نبرد مارول در ورزشگاه در شب جمعه.

دوگانه لیگ برتر کاپیتان و Brownlow مدال گفت: Damien هردویکک ایده برای به دست آوردن برخی از ایالت قهرمانان از گذشته به ارسال یادداشت به هر یک از بازیکنان انتخاب شده به نمایندگی از ویکتوریا بود به خوبی لمس معمولی از ریچموند و ویکتوریا مربی.

Cotchin گفت: بازیکنان قدردانی از این فرصت برای ارتباط با بازی نوابغ از دوره قبل.

“من بسیار خوش شانس به این بزرگی کوین Sheedy ارسال یک نامه به من و به عنوان یک قاعده کلی پیام خود بود در مورد تصرف لحظه و چقدر او لذت می برد این لحظات او هنگامی که او با بازی در V. آن را بسیار خاص و پسران واقعا آن را قدردانی,” Cotchin گفت.

تبلیغات

“این نشان می دهد که بسیاری از آنچه Dimma مورد است. آن را در مورد اتصال به هر یک از دیگر, اما همچنین ما در گذشته قهرمانان.”

Trent Cotchin thanks the crowd after the bushfire relief match.

ترنت Cotchin با تشکر جمعیت پس از bushfire امداد مطابقت.اعتبار:گتی ایماژ

Collingwood wingman استیل Sidebottom به سختی می تواند باور او تا به حال نامه ای از پرواز حصیر یا فرش جلو بروس Doull انتظار او پس از این تیم نشست و گفت او امیدوار است او می تواند به برقراری ارتباط به معروف درجا بلوز قهرمان چقدر کلمات خود را به معنای به او.

“این غیر واقعی” Sidebottom گفت.

Magpies’ نخست وزیری بازیکن گفت: او عصبی در زمانی که او وارد پیوستن به هم تیمی های خود اما تجربه بهتر بود نسبت به او امیدوار بود.

شمال ملبورن شان Higgins خواندن کلمات از سابق گربه’ wingman میک ترنر که او گفت: انجام رزونانس خاص چرا که او تا به حال شناخته شده است او را پس از او سه ساله که پدر خود را مربی نیوزیلند, در حالی که, West Coast اندرو Gaff دریافت توجه از زالزالک سخت مرد رابرت Dipierdomenico که برای همان تاریخ باشگاه به عنوان با صدای بلند خندیدن که کیو ستاره های دنباله دار.

“این چیزی است که من را گرامی داشتن و چیزی از همه بچه های دیگر را گرامی و همچنین” Gaff گفت.

ببر کاپیتان گفت: سرعت باور نکردنی داغ اوایل به عنوان او راه خود را به بازی با 21 لمس در یک به طور معمول جلا نمایش. اگر چه Cotchin لذت بردم از بازی او را فراموش نمی کند که در آن وفاداری خود را به وضع هنگامی که توصیف تجربه بازی در کنار این نسل را بهترین بازیکن.

“بسیاری وجود دارد, ویژه بیت از بازی به دلیل استعداد وجود دارد و تا آنجا که من عاشق بازی کردن با این دسته از بچه ها من خیلی بزرگ هیجان بازی برای Tiges با دسته ای از پسران در هر آخر هفته به عنوان” Cotchin گفت.

یک بار دیگر او بازی کم نقش کلیدی با دفتر جعبه ستاره داستین مارتین که از دریافت یک نامه از بازیکن قرن 20 Leigh ماتیوز خطر ناک جمعیت و درآمد یکی دیگر از بهترین و در زمین مدال. هیچ کدام از آنچه که مارتین را شگفت زده کرد او کاپیتان.

“او می تواند انجام برخی از چیزهایی خاص است و فقط یک جایزه برای اضافه کردن کابینه” Cotchin گفت.

“این بسیار مفید کابینه این روزها و من می دانم که او فقط لذت بردن از لحظه ای. کمک به این علت بود که مهم ترین چیز برای او.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>