لیبی اعلام کرد 10 روز Covid-19 مستند, فرانسه, هل برای آتش بس

صادر شده در: Modified:

لیبی در سازمان ملل متحد حمایت دولت مستقر در پایتخت طرابلس اعلام کرده یک مستند است که در گذشته 10 روز شروع و روز جمعه به سرعت گسترش Covid-19 در این کشور جنگ زده. در همین حال فرانسه است فشار برای شورای امنیت سازمان ملل به بحث در مورد اجرای بس در بدترین مناطق جنگی برای مقابله با ویروس مرگبار از مصرف بیشتر نگه دارید.

تبلیغات

محاصره طرابلس دولت دستور تعطیلی تمام بازارهای بزرگ و غیر ضروری مغازه ها در خاک خود ممنوع اتومبیل از جاده ها است.

شهروندان با پوشیدن ماسک ممکن است سرمایه گذاری توسط پا از 8 صبح تا 2 بعد از ظهر ، بانک یک منبع اصلی از ازدحام در هفته های اخیر نیز نزدیک است.

دولت که قوانین کاهش گوشه ای از این کشور غرب بود در ابتدا در سمت چپ آن را به مقامات محلی برای تحمیل بسیاری از محدود سفارشات. اما به عنوان تایید عفونت افزایش به 35, از جمله یکی از مرگ آن پذیرش یک پیشنهاد از مرکز ملی کنترل بیماری را شدیدتر مراحل.

ملل متحد خواستار آتش بس

روز چهارشنبه رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت که او امیدوار است که پنج عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل متحد – انگلیس چین فرانسه روسیه و ایالات متحده خواهد بود “در روزهای آینده” قادر به بحث و تایید دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ’ تماس برای برقراری آتش بس به همه درگیری ها در جهان از جمله در لیبی به منظور مقابله با Covid-19 بیماری همه گیر.

اشاره به این حادثه تلخ هشدار داده است که ویروس کشنده است که تهدید کننده صلح و امنیت بین المللی است و آن را به طور بالقوه می تواند منجر به افزایش ناآرامی های اجتماعی و خشونت است که تا حد زیادی تضعیف توانایی ما برای مبارزه با این بیماری”.

پاکسازی که صحبت به فرانسه 24 خواهر ایستگاه رادیویی فرانس انترناسیونال (RFI) در مصاحبه ای در روز چهارشنبه گفت که او تحت فشار قرار دادند تا برای پنج عضو دائمی برای برگزاری یک کنفرانس ویدئویی که او در حال حاضر فقط در حال انتظار برای رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین به قبول دعوت.

“هنگامی که او می کند ما می توانیم این ویدئو کنفرانس و در نتیجه تایید آن (اشاره به این حادثه تلخ’ تماس) با هیبت و قدرت و حتی بیشتر بهره وری,” او گفت:.

(FRANCE 24 با AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر