‘زندگی در حال تغییر برنامه’ قرار می دهد پناهندگان و پناهجویان در مسیر درست


آن را در میان ساخت و ساز قلوه سنگ, سر و صدا و گرد و غبار که در آن عبدی ربل ترین احساس در صلح است.

او کار بر روی ویکتوریا در شبکه حمل و نقل – یک فرصت او هرگز فکر نمی کردم او را پس از ورود به استرالیا سه سال پیش.

Abdi Roble (left), Abdinasir Hasi Nur, and Donya have a firm foot in the door.

عبدی ربل (سمت چپ) Abdinasir Hasi نور و دنیا یک شرکت در درب. اعتبار:جو Armao

آن شده است یک راه دشوار برای پناهندگان سومالی به مهندسی مدارک تحصیلی به رسمیت شناخته شده در استرالیا. اما ماه گذشته 27 ساله موفق به دریافت پای خود را در درب با تشکر از ویکتوریا ابتکار عمل دولت.

“سخت است [کار] از آنجا که ما فاقد تجربه محلی و محلی صلاحیت” او می گوید.

تبلیغات

“آن را به حال شده است یک خطر برای شرکت ها برای استخدام ما زیرا آنها نمی دانند آنچه که ما را به جدول.”

جدید cadetship برنامه طراحی شده است برای پر کردن شکاف پناهجویان و پناهندگان در تطبیق خود را بین المللی مهندسی مدارک لگد کرده است از طریق عبور از سطح پروژه حذف.

آقای ربل است که در میان 30 پناهنده و پناهجو مهندسین خواهد بود که کار بر روی زیرساخت های حمل و نقل و پروژه های ساخت و ساز بیش از 18 ماه آینده در حالی که از دریافت آموزش, مشاوره و گواهی های فارغ التحصیل در زیرساخت های مهندسی صلاحیت.

ماه گذشته آقای ربل آغاز شده در مسیر راه آهن شرکت به عنوان یک مهندس.

“این یک زندگی در حال تغییر برنامه” آقای ربل می گوید. “ما باید تمام مدارک لازم اما ما می توانیم پیدا کردن یک شغل. این برنامه این امکان را برای ما و ما از آنها تشکر می کنم.

“ما سعی خواهیم کرد بهترین های ما برای بازپرداخت آنها را با کار بسیار سخت و برخورد به زمین ثابت کند که آنها حق داشتند و ما سزاوار این نقطه و فرصت است.”

زیرساخت های حمل و نقل وزیر Jacinta آلن گفت: cadetship برنامه بود و در مورد آماده سازی نیروی کار برای ارائه به دولت را امضا کرد.

“ما خیلی خوشحال می شود قادر به پشتیبانی از 30 دانشجویان از طریق این برنامه آوردن بسیاری از سال از با ارزش تجربه مهندسی از کشورهای خود به ما پروژه های زیربنایی در ویکتوریا” خانم آلن گفت.

“از سطح عبور حذف به تونل مترو و در شمال شرق لینک ما را در انجام کارها در سراسر کشور است و ما باید بیشتر مهندسان ماهر به تحویل این مهم خط لوله از کار است.”

ایران پناهنده دنیا آغاز شده است به عنوان یک مهندس پروژه در سطح عبور پروژه حذف در حالی که پناهندگان سومالی Abdinasir Hasi Nur شروع کار به عنوان یک پروژه افسر V/Line.

“من فکر کردم در حال حاضر و من مطمئن هستم که من می توانید انجام بهترین من و کمک من امیدوارم که برای باز کردن راه برای دیگر پناهندگان” دنیا گفت.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>