عمر گسترش ‘پاره پاره از سرفصل’ تخته سنگ با پنج فیلم با الهام از ان قاعده (منحصر به فرد)

عمر است greenlit پنج فیلم جدید خود “پاره پاره از سرفصل” تخته همه از پرفروش true crime نویسنده ان قاعده انواع آموخته است به طور انحصاری است. علاوه بر این, اشلی ویلیامز و رابین مسلمات خود را روی صفحه نمایش کوچک کارگردان آغاز بکار با دو تا از این فیلم.

این پنج فیلم آمده از حکومت را در کتاب “خطر در خوابگاه,,,,,” “Mortan خطر” “تمرین برای فریب” “تلخ برداشت” و “وعده های خالی” و prepped برای تابستان راه اندازی. به عنوان بخشی از عمر را گسترده تر تمرکز ابتکار چهار از پنج کارگردانان این فیلم هستند و سه نفر از این پنج فیلم بودند نوشته شده توسط زنان است.

“تلخ برداشت” می گوید داستان از یک درخشان دکتر و مادر که مظهر یک تصویر کامل زندگی با سه فرزند یک عاشقانه, شوهر و یک خانه زیبا در یک مجلل محله — اما در پشت پرده بود سنگی ازدواج است که طول می کشد یک نوبت وحشتناک و برگ خانواده اش در خطر است. این فیلم تولید شده توسط تلخ برداشت Films Inc. و ژولیت Hagopian. هوارد Braunstein, Conor Allyn بنیامین اندرسون و شری خواننده به عنوان تولید کننده اجرایی. همچنین Allyn و اندرسون اسکریپت نوشت که Shamim Sarif مستقیم.

“خطر در خوابگاه” می گوید داستان از یک آرام دانشگاه تبدیل شدن به ترس و وحشت با تهدید یک قاتل زنجیره ای پس از یک افتخار دانش آموز به قتل در خوابگاه. اگر چه کارآگاهان برای پیدا کردن خود را متوقف کرد — قادر به تشخیص یک الگوی به جنایات — دانش آموز بهترین دوست و عزادار مادر حاضر به پنج تا در حل این قتل حتی زمانی که آن را قرار می دهد زندگی خود را در معرض خطر بیش از حد. این کتاب که بر روی این فیلم بر اساس یکی از قوانین اولین. این فیلم تولید شده توسط Danger, فیلم, Inc. و مسیحی Bruyere و اجرایی تولید شده توسط Howard Braunstein, Ilene کان قدرت Allyn و اندرسون. رامونا Barckert به عنوان نویسنده و کارن لام مستقیم.

“خطر مرگ” مراکز در ظاهر کامل عاشقانه تبدیل می شود که خشونت می فرستد و زن در رابطه به پنهان کردن در حالی که همچنین همکاری با پلیس را به سابق خود شعله به عدالت است. این فیلم تولید شده توسط فانوس دریایی تصاویر و اجرایی تولید شده توسط آلین, Anderson, Jamie Goehring شاون Williamson, Manu بویر و Kim Raver. ریچارد Blaney و گرگوری کوچک در خدمت به عنوان نویسندگان; David Weaver مستقیم.

“قتل به خاطر داشته باشید” است که با الهام از قانون را “وعده های خالی” یک جنایت واقعی مجموعه است. این فیلم در مراکز بر روی یک زن و شوهر که یک سال سالگرد سفر کمپینگ نوبت مرگبار برای شوهر, ترک همسر به تنهایی در بیابان. هنگامی که او را قبول کمک از دیگر camper او به پایان می رسد تا با قرار دادن زندگی خود را در دست خود را, اما او ممکن است در نهایت نیاز به حفاظت از او. این فیلم تولید شده توسط رویاهای بزرگ سرگرمی و اجرایی تولید شده توسط Allyn Anderson and Leslie Greif. Amber Benson اسکریپت نوشت و مسلمات او را کارگردان اولین با این فیلم.

“تمرین برای فریب” می بیند یک جزیره کوچک جامعه تبدیل وارونه زمانی که یک تاجر محلی است که مرده یافت روز بعد از کریسمس. این فیلم به شرح زیر رسیدگی به مرگ او که به نظر می رسد هر کس در زندگی خود را از همسایگان خود به بهترین دوست خود. این فیلم تولید شده توسط فانوس دریایی تصاویر و اجرایی تولید شده توسط آلین, Anderson, Goehring Williamson و باربارا لیبرمن. کریستینا ری اسکریپت نوشت و ویلیامز را از ویژگی های او-ظهر کارگردان اولین در این پروژه است. (او همچنین کارگردانی یک فیلم کوتاه با عنوان “گوشت.”)

قبلی سازگاری از قانون کار برای طول عمر عبارتند از “بیش از حد دیر به خداحافظی” که ستاره دار Rob Lowe; “شکار برای من-5 قاتل” که ستاره دار John Corbett; “همه چیز او تا به حال می خواستم” که ستاره دار Gina Gershon” و “تصرف Green River Killer” که ستاره دار تام کونق. مصاحبه در جریان است برای پنج فیلم جدید در حال حاضر.

عمر را گسترده تر تمرکز ابتکار اختصاص داده شده به حمایت و استخدام زنان مدیران و نویسندگان و تولید کنندگان است. در حال حاضر با کمک این ابتکار عمر را در اصل برای نیمه اول سال 2020 هستند متشکل از 68 درصد زنان و نویسندگان و 57 درصد زنان مدیران و 53 درصد زنان اجرایی تولید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>