عمر فیلم بسته راه اندازی در استرالیا Foxtel

استرالیا پرداخت-TV رهبر Foxtel در حال گسترش است در تقاضا ارائه با اضافه کردن A+E Networks’ LMN-طول عمر شبکه فیلم به آن فیلم صف.

این بسته که اهداف عمدتا مخاطبان زن با ساخته شده برای تلویزیون فیلم محتوای در دسترس خواهد بود از سپتامبر. 1 بدون هیچ هزینه اضافی به مشترکان از Foxtel, فیلم, بسته نرم افزاری.

Foxtel می گوید که LMN در حال حاضر ارائه می دهد بیش از 1 ، 000 فیلم بر روی تقاضا. از آن خواهد شد برنامه ریزی شده و مدیریت شده توسط Foxtel در استرالیا با فیلم های جدید اضافه شده در ماه های آینده.

Foxtel متعلق به نیوز کورپوریشن (65%) و Telstra Corporation Limited

“برای بیش از 20 سال عمر شبکه فیلم اسیر مخاطبان تلویزیون در ایالات متحده آمریکا با ارائه با کیفیت ساخته شده برای تلویزیون فیلم های برخی از بزرگترین ستاره های هالیوود” گفت: Brian والش مدیر اجرایی تلویزیون Foxtel. “فیلم کامل لذت گناه با فریبنده داستان و اجرای فوق العاده.”

فیلم صنعت headliners نمایش استعداد خود را در LMN نشان می دهد در دسترس در طول راه اندازی در ماه سپتامبر عبارتند از: کاترین زتا-جونز (“کوکائین مادر تعمیدی: این Griselda بلانکو داستان”); گلدبرگ Whoopi (“A Day Late and a Dollar Short”); Harvey Keitel (کشنده”ماه عسل”); Vivica A. Fox (“اشتباه هم اتاقی”); John Corbett (“شکار قاتل 1-5”); لیندسی لوهان (“لیز و دیک”); Shannon Doherty و Mira Sorvino (“هیچ کس نمی خواهد بگویید”); و دنیس ریچاردز (“راز زندگی Cheerleaders”).

در ماه های اخیر Foxtel خود را راه اندازی OTT جریان خدمات و شراب خواری. این عرضه در ماه مه با ترکیبی از محتوای محلی و بین المللی فیلم و تلویزیون سری منابع از WarnerMedia, NBCU, FX, سی و سونی. شراب خواری نیز شامل یک کاتالوگ از HBO بازدید و اسکریپت اصل از HBO حداکثر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>