مانند Netflix بکشد شما می توانید مشخصات کاربر در آمازون نخست تصویری: دانستن بیشتر در

آمازون در نهایت معرفی Netflix-مانند کاربر پروفایل خود را برای نخست تصویری مخاطب است. این ویژگی در حال حاضر محدود به برخی کشورها و نورد به کاربران به تدریج به گزارش XDA توسعه دهندگان.

با این ویژگی های جدید به شش پروفایل های مختلف ایجاد می شود اجازه دادن به کاربران خود را پیگیری مشاهده پیشرفت مدیریت لیست سازمان دیده بان و دریافت توصیه های شخصی.

بچه پروفایل را نیز اضافه می شود که ممکن است منع محتوا است که تلقی نا امن برای کودکان زیر 12.

طبق گزارش های شش پروفایل وجود دارد باید حداقل یک فیلم (admin نمایش) در حالی که بقیه هم می تواند نمایه ای برای کودکان و نوجوانان زیر 12 سال سن و یا بزرگسالان است.

یک پروفایل جدید ایجاد می شود یا از طریق نخست تصویری برنامه یا مرورگر وب با ضربه زدن بر روی “مسائل من” را فشار دهید و سپس “+” نماد یا آیکون در منوی کشویی.

آمازون همراه با Netflix و یوتیوب و اپل کاهش جریان کیفیت در اروپا به منظور کاهش بار بر روی شبکه های پهن باند.

جریان محتوای ارائه دهندگان خواسته شده است به کاهش جریان کیفیت در اروپا خیلی پایین تر جریان نرخ تاثیر نمی گذارد ما و دیگر کشورها است.

در ضمن ما نه به نام در جریان ارائه دهندگان محتوا برای اجرای اقدامات کاهش داده.

استفاده از اینترنت در حال افزایش است در سطح جهانی به عنوان بیشتر و بیشتر مردم انتخاب برای کار از خانه در میان رشد COVID-19 بیماری همه گیر.

–IANS

wh/na

(فقط تیتر و عکس از این گزارش شده اند ممکن است دوباره توسط کسب و کار استاندارد کارکنان; بقیه مطالب به صورت خودکار تولید شده از یک همزمان خوراک.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>