نسخه محدود وسایل نقلیه کمک به خودروسازان جذب خریداران افزایش فروش

فیات کرایسلر اتومبیل و خودرو سازان داد بهترین و شناخته شده در سالهای اخیر برای خود بهترین فروش بیمه SUV قطب نما به تازگی یک تقویت کننده شات.

این شرکت که تا به حال وارد شده حدود دو دوجین special limited edition نسخه از آن ناهموار جیپ مخاصم, قیمت تقریبا 70 تومان لاخ به فروش می رسد از همه هر واحد به طور کامل ساخته شده (CBU) در یک ماده از ده روز.

یک شرکت رسمی گفت که نزدیک به 220 Wranglers فروخته شده بود پس با نام تجاری راه اندازی در هند هل دادن کل درآمد حاصل از مدل تا حدود 150 تومان کرور.

حتی اگر این نشان دهنده واقعا کوچک برنده در مقایسه با کسب و کار واقعی موتور حق بیمه, قطب نما, هوشمندانه طراحی شهری SUV قیمت بالای Hondas و Toyotas و زیر لوکس آلمانی معادل مانند BMW X3 و آئودی Q5. قطب نما به فروش می رسد 50,000 خودرو در 3 سال گذشته تبدیل شدن به واجد شرایط رسید.

روند limited edition اتومبیل سعی شده است در متناسب و شروع می شود در گذشته می گوید Hormazd Sorabjee سردبیر Autocar India مجله. او با اشاره به Maruti Suzuki که راه اندازی یک 3-نوع درب از ذن دهه پیش بود که یک نسخه محدود و به فروش می رسد بسیار سریع است. در زمان های اخیر, با این حال روند چیدن محبوبیت با قوانین جدید است که اجازه می دهد تا شرکت ها را در دسته های کوچک از خودروهای وارداتی homologation, رایگان, Sorabjee می گوید. “البته وظیفه کامل باعث می شود آن را بسیار گران است اما می رود که تا به حال در دست فرد و کمک می کند تا فشار فروش سریعتر.”

Skoda Octavia vRS 245 ویژه limited edition اتومبیل, قیمت Rs 36 لاخ و طراحی شده برای عملکرد بالا و با سرعت معرفی شده در مارس 1 سال 2020 گفت: Skoda نماینده. “ما به ارمغان آورد یک دسته از 200 اتومبیل و فروش 170 در 40 دقیقه,” او گفت:. “بقیه همه به فروش می رسد که از هم اکنون.” واضح است که خریداران تمام شد جان سخت طرفداران سریع خودروی سواری اما businesswise آن را نیز ترجمه شده به 72 تومان کرور روپیه در فروش. Skoda نیست تنها بازیکن آلمانی به دیده موفقیت با نسخه محدود اجرا می شود.

مرسدس بنز به تازگی به فروش می رسد تقریبا یک دوجین از آن محدود GLE Hip Hop Edition بود که در اطراف قیمت تومان 1.25 کرور در کمتر از یک ماه. خودرو noveltyis که می تواند گزاف گویی بالا و پایین در حالی که رانندگی به دلیل کنترل هوایی تعلیق بنابراین ساخت آن را به نظر می رسد مانند آن ،

آن یک روند است که نمی دور بماند.

Sorabjee می گوید تویوتا است به احتمال زیاد به را در یک دسته کوچک از آن فرقه کلاسیک ماشین ورزشی – مافوق – در آزمایشی قیمت حدود 65 تومان لاخ. مافوق که برای اولین بار ساخته شده در سال 1978 زد طریق حداقل چهار نسل و ساخته شده بود تا سال 2002 قبل از شروع مجدد تولید در سال 2019. با این نوع از اصل و نسب فن زیر و دلتنگ حافظه برای جان سخت دوستداران خودرو انتظار می رود آن را به فروش به عنوان سریع به عنوان هر نسخه محدود ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>