لیست کشورهای آفریقایی با کروناویروس رشد می کند به عنوان کنیا و اتیوپی و سودان گزارش موارد

صادر شده در: ویرایش:

کنیا و اتیوپی و سودان گینه و موریتانی همه تایید اولین مورد از این کروناویروس جدید در روز جمعه به این بیماری جای پایی در 19 کشور در قاره آفریقا است.

تبلیغات

آفریقا تا به حال تا به حال تا حد زیادی در امان است گسترش سریع COVID-19 که آلوده حداقل 135,000 نفر کشته و حدود 5000 در سراسر جهان است.

بسیاری از آفریقا موارد گزارش شده خارجی بودند و یا افرادی که تا به حال سفر خارج از کشور. تست سریع و قرنطينه شده اند در محل قرار داده برای محدود کردن انتقال است.

اما نگرانی در حال رشد در مورد قاره توانایی مقابله با این بیماری است.

موارد گزارش شده در مراکش و تونس و مصر و الجزایر و سنگال توگو و کامرون, بورکینافاسو, جمهوری دموکراتیک کنگو و آفریقای جنوبی و نیجریه, ساحل عاج, ساحل عاج, غنا گینه سودان و کنیا و اتیوپی.

موریتانی وزارت بهداشت گفت: اواخر روز جمعه که اول آن coronavirus بیمار یک مرد اروپا – ملیت مشخص نشده – که در حال بازگشت به نواکشوت در مارس 9 بود و از آنجا که در قرنطینه.

تعداد موارد در بسیاری از کشورها هنوز در تک چهره های.

سنگال تایید 11 مورد جدید در روز جمعه افزایش و در مجموع در این کشور غرب آفریقا به 21. خود وزارت بهداشت گفت: از 16 تا به حال آلوده شده است توسط همان مرد بود که در بازگشت از ایتالیا.

در میان کسانی که تایید اولین مورد در جمعه کنیا ثروتمندترین اقتصاد در شرق آفریقا و یک hub برای شرکت های جهانی و سازمان ملل متحد در حالی که اتیوپی آفریقای دوم-پرجمعیت ترین کشور با 109 میلیون نفر است. آدیس آبابا و نایروبی در حال حمل و نقل منطقه ای مراکز.

در نایروبی کنیا مقامات ممنوع تمام وقایع عمومی و گفتند که محدود کردن سفر خارجی است. شهردار آدیس آبابا خواست شهروندان برای جلوگیری از نزدیک تماس شخصی اما اتیوپی وزیر بهداشت گفت: هیچ برنامه ای برای لغو پروازهای.

مسافران سقوط بیمار

کنیا وزیر بهداشت Mutahi Kagwe گفت: این کشور در مورد 27 ساله در کنیا تشخیص داده شد در روز پنج شنبه پس از سفر به خانه از طریق لندن در 5 مارس.

او گفت که دولت تا به حال ترسیم بسیاری از مردم او شده بود در تماس با جمله همکار مسافران در پرواز و یک دولت پاسخ تیم خواهد خود را کنترل درجه حرارت برای دو هفته آینده.

اتیوپی مورد یک زن 48 ساله, ژاپنی, ملی که وارد اتیوپی در مارس 4, وزارت بهداشت گفت.

گینه اولین موردی بود که یک کارمند از هیات اتحادیه اروپا که تا به حال از خود جدا و پس از او احساس بیمار پس از بازگشت از اروپا و هیئت اتحادیه اروپا گفت.

سودان برای اولین بار تایید کرد coronavirus مورد یک مرد بود که درگذشت و در روز پنج شنبه در کشور سودان در خرطوم وزارت بهداشت گفت. او در بازدید از امارات متحده عربی در هفته اول ماه مارس.

توقف گسترش

کنیا وزیر بهداشت Mutahi Kagwe گفت: دولت تا به حال به حالت تعلیق در تمام تجمعات عمومی, رویدادهای ورزشی فضای باز, مذهبی, جلسات و رویدادها “از یک طبیعت”. مدارس باز باقی خواهد ماند اما اینتر-رویدادهای مدرسه متوقف شد.

حمل و نقل عمومی باید به اپراتور نصب دست sanitisers در وسایل نقلیه خود را و پاک کردن آنها را به طور منظم Kagwe گفت: در حالی که سفر خارجی خواهد بود محدود شده است.

به زودی پس از اعلام خریداران در یک نایروبی سوپرمارکت خرید سبد بارهای از کالاهای اساسی مانند آرد ذرت و آب و همچنین به عنوان دست sanitisers و صابون است.

کنیا ایرویز به حالت تعلیق پروازها به مقصد چین در ماه گذشته و در روز پنج شنبه افزود رم و ژنو به لیست به حالت تعلیق در مقصد.

کنیا که به شدت متکی بر واردات است دیده می شود اختلال در آن زنجیره تامین و کاهش گردشگری یک منبع مهم ارز و شغل.

“ما در حال رفتن به ضربه بد” وزیر گردشگری نجیب Balala به خبرنگاران گفت.

نایروبی بورس اوراق بهادار متوقف معاملات در بعد از ظهر پس از اصلی NSE 20 سهم شاخص کاهش یافته است بیش از 5 درصد زیر اخبار.

موریس یک کشور جزیره ای در سواحل شرق آفریقا که اقتصاد بستگی به گردشگری و خدمات مالی هنوز برای گزارش هر گونه COVID-19 موارد کرد و آن را ارائه نقدینگی به بانک ها برای حمایت از تلاش شرکت های ضربه تاثیر ویروس و برش بانک ها پول نقد مورد نیاز ذخیره.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>