گوش دادن: Cedric the Entertainer بر دوستان با یک تهمت حامی حمایت جو بایدن و “پادشاهان از فیلم کمدی” مراسم

(یادداشت سردبیر: مصاحبه با Cedric the Entertainer در محل تولید دفاتر است که طنزهای تلویزیونی “محله” چند روز قبل از اجتماعی فاصله و خود قرنطینه هنجار تبدیل شد. کمتر از یک هفته بعد CBS TV Studios و تولید تعطیل تولید فصل 2 نشان می دهد. وجود دارد تنها دو روز باقی مانده از تیراندازی.)

Pres. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است به یک هدف آسان برای کمدین اما Cedric the Entertainer شده است خودداری به تازگی از در نظر گرفتن عکس در فرمانده.

“هر زمان که شما در کمدی, شما انجام می, معمولا وجود دارد رفتن به یک کمدین روی صحنه و در این مرحله از زندگی حرفه ای من بیش از به احتمال زیاد من قصد دارم آخر یا نزدیک به آخر” Cedric می گوید: در این قسمت از انواع و iHeart پادکست “بزرگ بلیط. “بنابراین شما می دانید که مردم را ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن به مرگ توسط این زمان. در هر شب وجود دارد 50 میلیون تهمت جوک. بنابراین من شروع به دور ماندن از آن.”

“محله” با تمرکز بر آنچه که اتفاق می افتد زمانی که Midwesterner دیو جانسون (Max Greenfield) و خانواده اش حرکت بعدی به Calvin ساقی (سدریک) در یک عمدتا سیاه و سفید محله در لس آنجلس. این انتظار می رود تا برای سومین فصل است.

پس از ساخت پرش از استندآپ کمدی به بازیگری در سال 1995 Cedric به نظر می رسد در تعداد بی شماری از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد.

او همچنین با استفاده از پلت فرم خود را برای دریافت رای دادن. او به تازگی تایید جو بایدن. “من نمی خواهم برای تشویق مردم به فقط درگیر می شود مطمئن شوید. خارج و رای درگیر یادگیری به عنوان خوانده شده انتخاب کنید از یک طرف هر چند. یک راه یا دیگری را انتخاب کنید از یک طرف و برای که,” او گفت:.

این بدان معنا نیست که او نمی تواند هر دو حزب — حداقل زمانی که می آید به روابط شخصی. “من به یاد داشته باشید در اوایل تهمت نامزدی, مردم, حال واقعی سقوط outs با دوستان” Cedric می گوید. “من یک دوست است که یک مغلوب ساختن پیشی جستن شخص و او هنوز هم به این روز باعث می شود من بخندی اما او یک مغلوب ساختن پیشی جستن ، من به یاد داشته باشید من تا به حال دوستان مانند ” چگونه می توانم شما حتی قطع با این شخص?’ گفتم: “اگر ما صحبت در مورد تهمت کل زمان ما بود با هم که می خواهم یک چیز’ اما او دوست من قبل و من حتی نمی دانند که او یک مغلوب ساختن پیشی جستن شخص تا زمانی که این چیز بیرون آمد. او است که او چه کسی است.”

سدریک نمی کند و دست به ضرب و شتم زمانی که خواسته است که در زندگی واقعی سیاستمدار او می خواهم برای دیدن در “محله. “باراک مرد,” او می گوید خنده. “بیا که آسان تماس بگیرید.”

اما پس از آن او نام قطره مانند کامالا هریس و الیزابت وارن. “چیزی در مورد الیزابت وارن من دوست دارم به عنوان یک چابک مبارز” او می گوید. “من واقعا مطمئن شوید که اگر او برای رفتن به واقعا حق رئیس جمهور, اما او سخت به عنوان ناخن است و تو را فقط دوست دارم که. او به نظر می رسد مانند شیرین بانوی کوچک با ژاکت در رفتن به برخی از چای است اما او توسط گانگستر با آن است. کسی بود که می تواند سرگرم کننده را در این تلویزیون نشان می دهد فقط به آنها را نشان می دهد تا در این محیط زیست است.”

سدریک همچنین تایید کرد که او را به فکر در مورد پادشاهان, کمدی, reunion. آن بوده است که 20 سال پس از انتشار “The Original Kings of Comedy” یک استندآپ کمدی, فیلم های Cedric, استیو هاروی, D. L. pablo newton farley و اواخر برنی مک. “به نظر می رسد مانند آن را ممکن است در واقع کمی نزدیک تر” Cedric نشان داد اضافه کردن “وجود دارد برخی از مذاکرات احتمالا انجام می دهند بسیار محدود اجرا برای لذت آن انجام مانند 12-شهر اجرا شود.”

این گریه به دور از سدریک را در اوایل روز در کسب و کار. او به یاد می آورد که heckled در طول یک فرفره در Little Rock, Arkansas. “من تا به حال دو شب تنظیم و من انجام شد و این شخص تنها بود او را متوقف نمی, ما می خواهم شروع به عقب و جلو رفتن آن را سرگرم کننده بود. پس از آن او فقط رفت و در آنجا با تمام N-word چیز و پس از آن من انتظار مدیر فقط به بیرون رفتن وجود دارد و می گویند چیزی به او و آن را تعطیل کند و آنها نمی,” او به یاد می آورد. “سپس آن مرد را تهدید می کند من حتی بیشتر…من از وجود خودم در این زمان. من اصلا همراهان و یا هر چیزی در طول این دوره در زندگی حرفه ای من. بنابراین من بازگشت من به با مدیر و ما استدلال می کنند و او فقط می پردازد و من یک روز و به من اجازه رفتن و فقط اعمال مانند, ” هی, من نمی توانم هیچ چیز در مورد آن. این است آرکانزاس مرد.'”

شما می توانید گوش دادن به کل مصاحبه با سدریک زیر. شما همچنین می توانید پیدا کردن “بزرگ بلیط” در iHeartRadio یا هر کجا که شما گوش دادن به پادکست های مورد علاقه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>