گوش دادن: Duncan Sheik ایجاد یک هیولا

خواننده و ترانه سرا دانکن شیخ پشت سر هم بر روی موسیقی تئاتر صحنه با او خشن سنگ نمره برای “بهار بیداری” که جاروب Tonys در سال 2007 و پس از آن او کار می کرد به طور پیوسته در مرحله — اما بسیاری از پروژه های جدیدتر از جمله جریان “Bob & Carol & Ted & Alice” بسیار ساکت تر صدا.

گوش دادن به این هفته Stagecraft پادکست زیر:

آن هم درست از “زمزمه خانه” جدید خود را به موسیقی می رسد که در نیویورک در “باب و کارول” است که در حال حاضر در حال بازی در یک تمدید اجرا در خاموش برادوی جدید گروه.

“‘زمزمه” خانه است و حتی بیشتر از یک اتاق موسیقی به دلیل آن را مانند سنگ بزرگ گیتار و درامز و باس” شیخ گفت: در آخرین قسمت از Stagecraft, مختلف تئاتر پادکست. “این بیشتر تمرکز بر سازهای آکوستیک و شاخ و باد ترتیبات. ‘Bob & Carol & Ted & Alice’ نیز بسیار صمیمی صدایی بنابراین من ممکن است دردسر برای انجام این آرام تر موزیکال. اما من باید بگویم من احساس می کنم شاید من کمک کرد ایجاد یک هیولا با “بهار بیداری” که در آن هر موسیقی است با صدای بلند در حال حاضر! بنابراین من علاقه مند به چیز های که در آن شما می توانید شنیدن جزئیات sonically چه خبر است.”

شیخ همچنین اجازه لغزش خود را تا حدودی بحث برانگیز در مورد این تابع از آهنگ های موسیقی و تئاتر است. “من واقعا نمی خواهم به جلو طرح در هر یک از آهنگ های من, بنابراین من دردسر برای این که” او اعتراف کرد با خنده.

محبوب ترین ها در انواع

او ادامه داد: “من فکر می کنم از موسیقی خیلی بیشتر راه مردم فکر می کنم از آهنگ فیلم و یا تلویزیون که در آن اگر شما در حال تماشای Peaky Blinders’ و شما می شنوید یک PJ Harvey آهنگ یا Radiohead آهنگ, و آن را فقط متناسب با پرنیان و خلق و خوی از لحظه ای. بدیهی است که PJ Harvey و تام یورک نوشتن نیست که آهنگ برای ‘Peaky Blinders,’ آن را فقط اتفاق می افتد به واقعا سرد و متناسب با آن. من می خواهم وجود دارد به نوعی حذف در برخی از راه های که در آن آهنگ است نه لزوما اظهار نظر اما شما درک چیزی در مورد زندگی درونی شخصیت, شاید, و آن را فقط به تقویت آنچه که در داستان در آن لحظه.”

همچنین در قسمت جدید از Stagecraft, Sheik می دهد شنوندگان لاغر در آنچه که او در آینده از جمله جدید تکرار از خود موزیکال “زندگی مخفی زنبورها” و “بهار بیداری” یک مرحله در حال توسعه نسخه ای از “Ma Vie en Rose” یک آلبوم از کار خود را به عنوان یک خواننده-ترانه سرا — و فقط شاید یک رکورد برای کودکان و نوجوانان.

قسمت جدید از Stagecraft در دسترس هستند هر سه شنبه. دانلود و اشتراک Stagecraft در اپل پادکست Spotify در Stitcher و هر کجا که ظریف پادکست ها توزیع. پیدا کردن قسمت های گذشته در اینجا و در اپل پادکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>