گوش دادن: Gamechanger مدیر عامل شرکت افی قهوه ای در تسطیح زمین بازی در محتوای سرمایه گذاری

کهنه تهیه کننده فیلم Effie قهوه ای است که منجر به اتهام به سطح زمین بازی وقتی که می آید به داشتن و سرمایه گذاری در محتوا.

در ژانویه قهوه ای در زمان راس Gamechanger لس آنجلس مبتنی بر تولید شرکت است که با هدف اجازه می دهد تا معماران و طراحان از زمینه های متنوع — زنان, مردم, از, رنگ, LGBTQ و غیر فعال — برای تبدیل شدن به سهام صاحبان محتوا است. و او می خواهد به طور چشمگیری گسترش دایره حامیان مالی برای فیلم و تلویزیون مطالب با آوردن سرمایه گذاران که همچنین نشان دهنده بیشتر مجموعه ای از صداهای متنوع.

“اگر ما نمی شرط ما, هیچ کس نمی خواهد” براون می گوید: در آخرین قسمت از انواع پادکست “به شدت کسب و کار.” “Gamechanger کار نمی کند مگر اینکه ما سرمایه گذاران به عنوان متنوع به عنوان محتوای ما در حال تلاش برای قرار دادن. که ما وظیفه داریم.”

Gamechanger تاسیس شد و در سال 2013 با تمرکز بر پرورش زن فیلمسازان. با قهوه ای آینده در هیئت مدیره تمرکز گسترده تر همراه با آن فرصت های سرمایه گذاری. برخی از سرمایه گذاران را به سهام همکاران در این شرکت در حالی که دیگران در حال بدست گرفتن بخشی در طب سنتی فیلم مستقل تامین مالی و فرصت های. Gamechanger ارائه می دهد یک نقطه کم ورود برای این فیلم سرمایه گذاری طرف از $100,000 به 250.000 دلار به عنوان بخشی از ماموریت به گسترش پایه.

تولید کننده indie بازدید مانند “مردم عزیز سفید” و “Real Women Have Curves” نیز به او نظر صادقانه در مورد چه چیزی است و تغییر نکرده در هالیوود وقتی که می آید به تنوع و شمول در پی #MeToo, #OscarsSoWhite و حرکات دیگر. شده است وجود دارد بسیار بیشتر تمرکز بر تنوع و شمول در بالاترین سطح صنعت اما این بدان معنا نیست که این موضوع از نهادی تعصب و تاثیر آن رفته دور قهوه ای می گوید.

“این یک خط خوب” براون می گوید. “ما نباید خود راضی می شوند. ما نباید بالا ارائه سپاس و تبریک بیش از (کسب و کار راه اندازی) آزمایشگاه یا کارگاه وجود دارد و یا یک جایزه تنوع در اینجا. چرا من باید تبریک شما در چیزی است که باید هنجار را شروع كنم؟”

“به شدت کسب و کار” است از انواع‘s پادکست هفتگی شامل گفتگو با رهبران صنعت در مورد کسب و کار رسانه و سرگرمی است. یک قسمت جدید آغاز بکار و هر چهارشنبه و می توان در iTunes, Spotify, Google Play, Stitcher و ساوندکلاود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>