اگر یک شرکت است که می داند که چگونه به نگه داشتن unscripted تلویزیون بازدید در هوا برای مسافت های طولانی آن را Bunim/موری محصولات.

شاید می آید که با القا فرانچایز مانند “دنیای واقعی” و “چالش” با قدرت ماندن به گذشته برای بیش از سه دهه است. اما حتی Bunim/موری مدیر عامل شرکت گیل Goldschein خواهد اعتراف کنم که وقتی که می آید به چه ممکن است خود بزرگترین ضربه از همه, E!’s “Keeping Up With the Kardashians” او است که تا حدودی گیج که چگونه امریکا معروف ترین خانواده موفق به نگه داشتن خود را دیوانه قطار بر روی آهنگ برای فصل 18 و شمارش اما او فکر می کند آن را جوش پایین به یک راز ساده.

“از یک خانواده از دیدگاه یکی نیست فکر می کنم با به خصوص با این سطح از شهرت و موفقیت آنها در حال حاضر در هیچ من نمی توانست تصور آن را به عنوان طولانی به عنوان آن است” Goldschein می گوید: در آخرین قسمت از این انواع پادکست “به شدت کسب و کار.” “اما کلید موفقیت این است که به عنوان طولانی به عنوان آنها همچنان باز باقی می ماند در مورد زندگی خود را, مردم ادامه خواهد داد به تماشای.”

Goldschein نیز باز می شود تا در مورد چالش Bunim/موری رو گرفتن Kardashians به گرفتن در خارج از ایالات متحده و همچنین روند شکل گیری واقعیت-TV فضایی که در آن او را به رهبری این شرکت در ظرفیت های مختلف در طول دهه گذشته به عنوان بخشی از یک بزرگتر unscripted تولید نیروگاه Banijay ،

“به شدت کسب و کار” است از انواع‘s پادکست هفتگی شامل گفتگو با رهبران صنعت در مورد کسب و کار و سرگرمی. قسمت های گذشته شامل گفتگو با مدیر عامل کشف David Zaslav و دانا Walden, co-رئیس 20th Century Fox Television and Fox Television Group. یک قسمت جدید آغاز بکار و هر چهارشنبه و می توان در iTunes, Spotify, Google Play, Stitcher و ساوندکلاود.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su