کمی استیون در آپارتاید-فوق العاده ‘سان’ و تجارت آتشین جدل برای تفریح

با وجود اینکه او شناخته شده مشترک نقش به عنوان بروس اسپرینگستین را teenage Jersey Shore پال-تبدیل-گیتاریست تولید کننده و consigliere کمی Steven Van Zandt به مدت طولانی به حال صریح و روشن انفرادی دید. و در ریگان-عصر آب و هوا از 1980s, Van Zandt صدای یک scathingly سیاسی یک چیزی نادر به دوران خوب-زمان jingoism و میهن پرستی MTV و براق سنگ.

همراه با روزنامه نگاری خشم موجود در, انفرادی, Van Zandt, تلاش های چنین به عنوان 1984 را “صدای امریکا” Van Zandt آرزو داشت به اثر تغییر واقعی آپارتاید که در آن دوران آفریقای جنوبی و زندان نلسون ماندلا نگران بودند. او به دنبال ایجاد یک فرهنگی اقتصادی تحریم خورشید شهر کازینو توچال در آفریقای جنوبی که در آن بسیاری از مشهور بین المللی هنرمندان موسیقی ایفا کرده است. به این منظور او نوشت و تولید سال 1985 تک و آلبوم “شهر آفتاب” و تشکیل یک فعال اتحادیه موسیقی رفقای هنرمندان ایران علیه آپارتاید به آواز خواندن “شهر آفتاب” و آهنگ های دیگر این آلبوم از جمله باب دیلن اسپرینگستین U2, Pete Townshend, Joey Ramone, مایلز دیویس, Tom Petty and Run DMC.

“شهر آفتاب” تا به حال تاثیر آن کمک تحریم پایان دادن به آپارتاید و ماندلا از زندان. در این رابطه آن است که دوران مدرن را برای اولین بار درست اعتراض سرود. “شهر آفتاب” نیز ممکن است شده اند بخشی از آنچه نابود Van Zandt امرار معاش به عنوان یک هنرمند انفرادی به عنوان سیاسی, مطالب بیش از حد بود برای ترس و حساس برچسب اجرائی از روز است. آن نیست تا زمانی که اسپرینگستین به ارمغان آورد او را به E خیابان ریختن (فولد) در سال 1999 و کار بازیگری خود را شروع در “سوپرانوها” نیز در سال 1999 که Van Zandt حرفه ای بود زنده را از مرده.

Van Zandt, به تازگی دوباره منتشر شد “شهر آفتاب” به عنوان بخشی از یک مجموعه تلفیقی کمیاب-جعبه پر شده در مجموعه “راک اند رول شورشی” که شامل تمامیت انفرادی خود را در ’80s در خروجی. با 2020 به مناسبت سالگرد 30 از آزادی ماندلا از زندان و 35 سالگرد “شهر آفتاب” و همچنین امیدوار به دیدن ضبط جدید E خیابان آلبوم با اسپرینگستین, Van Zandt, صحبت با تنوع در مورد یک بار درد از سیاسی هنرمند و چرا انفرادی خود موسیقی است مهربان تن در حال حاضر.

انواع: چگونه شما خود را شکل اجتماعی آگاهانه چشم انداز?

VAN ZANDT: این کاملا تعجب به من. وجود شواهد آشکار از آن واقعا در هر چیزی من زمانی که من جوانتر بود. آن را در نهایت بخشی از ما در حال تحول rock ‘n’ roll فرهنگ آگاهانه. هنگامی که باب دیلن آورده چنین موضوع به موسیقی پاپ اصطلاح آن را یک ایده تازه (حتی اگر) آن افکار کسانی که شعر در زندگی عامیانه جهان قبل از او. اولین خط از “Subterranean Homesick Blues” گفت: از آن همه است. که حکم تغییر جهان است. “جانی در زیرزمین / مخلوط کردن دارو / من در پیاده رو / فکر کردن در مورد دولت است.” آنچه شما در مورد صحبت کردن ؟ هیچ یک از ما تا کنون فکر در مورد دولت! این یک جمله ساده بود اما انفجار بزرگ از دخالت های سیاسی که در آن rock ‘n’ roll نگران بود. … پس از آن گروههای دیگر مانند جفرسون هواپیما آمد و با “داوطلبان” سپس استفان عکسهای با “برای آنچه در آن ارزش” — راش از آهنگ ها که همه به اوج خود رسید در نیل جوان و CSNY را “اوهایو.” که نهایی شد.

آیا شما گفت: شما در تور با اسپرینگستین برای “رودخانه” در 1980-81 هنگامی که شما تا به حال یک بیداری?

من تا به حال برخی از مهم blinders در طول آشفته ترین دوره از تاریخ ما — و یا شاید تا به حال. ویتنام, حقوق مدنی, حقوق همجنسگرایان, حقوق زنان, سیاه, حقوق: ما می دانستیم اما واقعا من در تلاش بود برای پیدا کردن راه من هنری. توسط 1974 با Asbury Jukes من در نهایت حل و فصل در این rock ‘n’ roll صدا با شاخ. این شد (راک) پس از دوره رنسانس و بهترین شما می تواند جالب بود هیبرید. معدن مخلوط شد سنگ با روح. تا زمانی که تور با “رودخانه” من تا به حال blinders ، سپس من بالاخره از خواب بیدار به این واقعیت است که من یک شهروند جهان است.

از طریق من در اوایل زندگی بزرگسالی من نگران بود و با ساخت آن در rock ‘n’ roll جهان و تلاش برای پیدا کردن راه من هنری. (در سنگ است) پس از دوره رنسانس بهترین شما می تواند جالب بود هیبرید. معدن مخلوط شد سنگ با روح. تا زمانی که تور با “رودخانه” من تا به حال blinders ، در اروپا پا که تور یک بچه به سمت من آمد و از من پرسید چرا من قرار دادن موشک در کشور خود در آلمان است. “آیا نمی شود احمقانه است. من یک نوازنده گیتار. من قرار دادن موشک در هر نقطه.” بعد من متوجه شدم که این بچه را نمی بینم من به عنوان یک گیتاریست یک دموکرات یا جمهوری خواه — او فقط دیدم من به عنوان یک آمریکایی. دیدن خود را از طریق فرد دیگری چشم به طور ناگهانی متوجه است که من یک آمریکایی بعد از آن شما باید به جای تعجب که چه تعهدات می کند که می آیند ، بنابراین من شروع به خودم آموزش ما در مورد سیاست خارجی پس از جنگ جهانی دوم است. من شوکه شده بود در آنچه که من در بر داشت. من فکر ما بودند قهرمانان دموکراسی در سراسر جهان پس از آن متوجه ما واقعا نمی شد. به خصوص با بسیار وحشتناک چیزهایی که در آمریکای لاتین با ما پشتیبانی: قتل مردم بی گناه را در نام کسب و کار بزرگ در پردهی ضد کمونیست توجیه.

من احساس مانند یک شهروند آلمانی در 30s, تماشای من یهودی همسایه در حال انجام به که می داند کجا و من نمی گویم هر چیزی در مورد آن. من نیاز به می گویند چیزی در مورد آنچه که من شاهد رفتن در اطراف من. من سقوط کرد که… هر هنرمند نیاز به یک هویت است, بنابراین من نمیفهمد که من می تواند سیاسی ، من می دانستم که آن را نمی ممکن است فوق العاده حرفه ای حرکت می کند اما حق من نیست به فکر کردن در مورد یک حرفه ای است. که برای تلفن های موبایل ساده و بی تکلف. این بود ساده و بی تکلف. اما من آن را می خواستم و من آن را کردم: من یک هنرمند تبدیل شد-slash-روزنامه نگار. بسیار برای من تعجب متوجه شدم که من در آن خوب است.

هنگامی که شما امضا شده با EMI امریکا در سال 1981 آیا آنها می دانند که آنها سیاسی هنرمند ؟

بدون آنها نمی دانند چه آنها و به دنبال بر روی آن در حال حاضر EMI نشده است می تواند بیش از حد خوشحال در مورد آن. سیاسی بودن نیست پذیرفته شده بخشی از کسب و کار آن — نه واقعا. در اطراف این زمان از “شهر آفتاب” من با توجه به خروج این شرکت بود و چهار برچسب رکورد مذاکره برای خدمات من. پس از “شهر آفتاب” ضربه تمام چهار معاملات رفت. بیشتر عموم موفق من بود و از نظر سیاست… “blackballed” ممکن است بیش از حد قوی ترم, اما, در آن نقطه, برچسب قطعا نمی خواهید به من می دانم.

چگونه دراز شد و شما در آن لانه?

من به معنای واقعی کلمه ناپدید شد و هفت سال پس از قرارداد من زد. در حال حاضر من تماس بگیرید که من “راه رفتن سگ من” سال. من رفت و به زمین های بایر و فقط به قدم زدن سگ من تا هفت سال گذشت. که از اغراق. زمانی که من برگشتم من آمد به عنوان یک بازیگر. بیشتر فعالیت های سیاسی قرار گرفته بود در کسب و کار ، این موضوع بیشتر شد قابل قبول است. آن را یک حرکت حرفه ای بود اما خوب تاثیر; صحبت کردم برای بسیاری از هنرمندان که گفت که “شهر آفتاب” بود که دروازه خود را به سیاست آگاهی مشارکت و آگاهی اجتماعی.

موسیقی جهان تا به حال آهنگ های مانند “آن را می گویند با صدای بلند من, Black & i’m Proud,” توپ “سردرگمی”, “چه خبر است” و Isleys’ “مبارزه قدرت است.” پس از آن وجود دارد تقریبا هیچ چیز پس از 70s اوایل در امریکا تا “شهر آفتاب” برای اولین بار درست اعتراض سرود از دوران مدرن است.

“شهر آفتاب” در اصل قرار بود فقط یک آهنگ در آلبوم “آزادی از سازش است.” یک بار رفتم پایین وجود دارد به آفریقای جنوبی برای انجام تحقیقات تصمیم گرفتم به جلو “شهر آفتاب” که ضبط و خود آن چیز است.

چه نوع از تحقیقات ؟

رفتم پایین وجود دارد دو بار و شروع به مصاحبه با هر کس که من می توانم. این بسیار آسان است به عنوان مکالمات غیر قانونی بودند. خوشبختانه من, rock ‘n’ roll هویت — جسمی — کمک کرد چرا که مردم با من صحبت کرد ممکن است فکر که دولت کاه و زیرک و ترسناک اما این پسر بیش از حد. شما هرگز نمی تواند بر این باورند که آدمی مثل من کار می کرد برای دولت راه که من نگاه کرد.

من می دانستم که تحریم شد بسیار پیچیده است و اغلب درد نکنه خیلی از مردم آنها قرار بود برای کمک به. پس من رفتم برای دیدن وجود دارد اگر وجود دارد اصلاحات در جریان است. من به هر جناح — اتحادیه, دولت, مردم, فعالان, چه کسی می تواند با آن دور مذهبی مردم است. من با برخی از ملاقات های بسیار خشونت آمیز مردم است. خشونت نبود جواب چرا که این دولت نمی تواند صبر کنید برای کسی که به انتخاب کنید تا اسلحه در برابر آنها. من رفتم به زیمبابوه برای دیدار با ANC [کنگره ملی آفریقا به جمهوری آفریقای جنوبی حاکم بر حزب سیاسی پس از آپارتاید]. من متوجه شدم که این چیزی که نمی تواند اصلاح شود و یا ثابت. بنابراین من سوال شد چگونه ما را پایین آورد و این دولت ؟

سازمان ملل متحد در آن نقطه در حال حاضر تاسیس تحریم.

ما همه آگاه چقدر بدبخت تر زندگی خود را ممکن است قبل از آن بهتر است و به شخص آنها آن را به عنوان طولانی به عنوان آن را خفه آپارتاید سیستم. تحریم اقتصادی, ورزشی, تحریم (در حال حاضر وجود داشته است); همه که سمت چپ فرهنگی تحریم. من پرسید برای چند ماه و اگر راه من کار نمی کند, شورشیان می تواند بازگشت به منفجر کردن ایستگاه های رادیویی. ما برنده این جنگ در تلویزیون حتی اگر این افراد در سوتو که هیچ برق و احتمالا هرگز یک تلویزیون.

به عنوان این بود که در اواسط 80s شما و “شهر آفتاب” و هنرمندان ایران علیه آپارتاید بودند در MTV حتی اگر رادیو نبود آن بازی و آن را به فروش نیست از طریق سقف.

بچه ها بودند که از آن آگاه ساخته شده و رفت و برگشت به پدر و مادر خود: “هی این چیست آفریقای جنوبی چیزی است؟” مطمئن شوید به اندازه کافی ما ایجاد چنین آگاهی است که … ما تا به حال رای کافی در کنگره آمریکا برای سرنگونی ریگان وتو در تحریم های اقتصادی است. و سپس آپارتاید سقوط کرد مثل دومینو است. شر محور زمان — ریگان تاچر و کول; امریکا, انگلستان و آلمان— آن سه قدرت بودند همه حمایت از یک سیستم آپارتاید است که باور نکردنی است به این باور است. یک پیروزی کامل در بین المللی آزادی سیاست مانند این نادر است. آن را همیشه یک اینچ در اینجا یک اینچ وجود دارد. اما ما آنها را تعطیل یک شبه پس از “شهر آفتاب.”

شد جمع آوری نام شما رو به “شهر آفتاب” و هنرمندان ایران علیه آپارتاید آلبوم دشوار است یا آسان ؟

من خیلی حال کمک به از (ABC News روزنامه نگار) دنی Schechter – من شریک در جرم و جنایت است که دیگر با ما – به عنوان به خوبی به عنوان آرتور بیکر بود که کمک بزرگی در جمع مردم است. من نفرت درخواست مردم برای نفع و صادقانه میگویم. آرتور تا به حال تولید شده هر کس در آن نقطه و حال و دفترچه تلفن. تامی سیلورمن (از Tommy Boy Records) مفید بود. ما آغاز شده و با تمام رپرهای: Run DMC, DJ Kool مشخصات, استاد بزرگ مل مل. من می دانستم که مایلز دیویس’ soundman تا زمانی که مایل راه می رفت در ساعت 2 صبح این یک معجزه بود. گیل اسکات-حواصیل در لام در آن زمان من تا به حال به تماس او را در یک تلفن خاص غرفه. برخی از آنها سخت تر از دیگران است. تنها تعداد کمی از مردم تبدیل me down; من نمی خواهد می گویند که. و وجود یک دوجین بیشتر افرادی که آن را انجام داده بود پرسیدم.

شما در اصل رفتن برای یک هنرمند از هر نوع و زخم با بیش از 50 شرکت کننده. چگونه می خواهم که کار می کنند ؟

آن را دشوار اتصالات مردم در. من به سختی قادر به همه خط خود را – در پایان من دو برابر شدن هنرمندان در یک خط داده شده است. دیلن و جکسون براون همان خط و با یک روز تاخیر در آن, پس از آن برای تلفن های موبایل مانند یک آواز آن پس از دیگری. هر هنرمند انتخاب شد زیرا آنها گفت: چیزی در کار و تلاش بودند برای انجام کاری کمی بیشتر بلند پروازانه. ما معرفی پیتر گارت از نیمه شب نفت به جهان است. من توستر بزرگ مانند جوانان است. من آرزو می کنم ما را به حال یکی از آخرین شاعران اما ما تا به حال گیل اسکات. وجود دارد برخی از بچه ها که ممکن است شخص دیگری انتخاب اول برای سیاسی سابقه مانند Joey Ramone, مایکل مونرو Stiv Bators حتی لو رید.

هنگامی که شما در نهایت دیدار با نلسون ماندلا?

من نه دیدار با او تا زمانی که ما از دو نشان می دهد برای او در ومبلی با ساده ذهن پیتر گابریل و یک دسته از مردم است. یکی بود او را به خارج از زندان و یکی برای جشن گرفتن او از زندان است. این بود که در آن یک ثانیه که ما در ملاقات پشت صحنه. ما تنها یک ملاقات دیگر زمان پس از آن هنگامی که او آمد به امریکا برای جمع آوری کمک های مردمی; من بابی DeNiro, Spike Lee, Eddie Murphy انداخت یک رویداد برای او در مرکز شهر نیویورک در بابی مرکز فیلم. او فروتن و شگفت انگیز انسان است. ملاقات هرگز کسی مانند او. او تا به حال درونی تب و تاب بودن یک چیز است که فقط, مختلف, به عنوان اگر او موسی نوع مرد. غم انگیز من فکر نمی کنم که یک عکس وجود دارد از او و من با هم. من فکر می کنم هرگز در مورد آن چیزهایی است که شرم آور است.

شما در حال آواز خواندن در مورد هر چیزی سیاسی خود را در جدیدترین آلبوم انفرادی “تابستان جادوگری است.”

سپس (در ’80s) وجود دارد هیچ جرم سیاسی آگاهی ندارند. این بازیگر برای بازی در نقش یک grandfatherly کابوی پیشرو کشور به سمت بالا و مبارزه در برابر امپراطوری شیطانی. همه چیز در پشت صحنه. امروز آن را کامل مخالف است. هیچ چیز پنهان است. ما یک دولت بالند که در مورد قرار دادن مردم در قفس به نگه داشتن مهاجران و مردم در حمایت از این ایده. هیچ روزنامه نگار تا به حال به حفاری که برای دریافت اطلاعات. وجود ندارد بسیار برای گفتن دارد.

بنابراین شما رفت مقابل راه در آخرین آلبوم خود را.

آره. من آن را بیشتر مفید به مردم یک بیت از یک فرار از این جنون به خاطر آن است 24/7. در ’80s در آن فقدان اطلاعات و در حال حاضر آن را بیش از حد اطلاعات آن را افسرده. در حال حاضر همه ما می توانید انجام دهید این است که سازماندهی, سازماندهی, سازماندهی و مردم را به رای دادن. وجود دارد بدون نیاز به هوشیاری بالا بردن. ما می دانیم. [می خندد.]

افراط گرایی مذهبی, سفید برتری انزوا و آن را فقط در اینجا. من می دانم که چرا بیش از حد. بسیاری از جهان ناامید شده است و آنها به دنبال کسی که مقصر است. نگاه ما باید افرادی که در حال کار دو شغل تمام وقت و هنوز هم بی خانمان. می کند که نشان می دهد که وجود دارد چیزی است که عمیقا اشتباه است با این سیستم ؟ این عوامفریبی سیاسی و سپس سرزنش دیگر: سیاه و سفید قهوه ای ، و توده ها خرید که بی معنی است زیرا آنها به دنبال کسی که مقصر است. این هولناک است. پس چگونه من می تواند مفید باشد در حال حاضر ؟ کمک به مردم برای پیدا کردن زمینه های مشترک. شما لازم نیست که به طرف گوش دادن به آلبوم من و یا در آینده به من نشان می دهد زمانی که شما در حال گوش دادن. بیایید لذت بردن از زمینه های مشترک ما — ارتباط — فراتر از عقاید سیاسی.

آیا شما احساس می کنید شما در حال هدایت خود را اجتماعی و سیاسی و آرمان های خود را به برنامه های آموزشی و غیر انتفاعی — راک اند رول برای همیشه لطفا برای و بنياد آن TeachRock پروژه — به جای موسیقی خود را ؟

همه سیاسی من انرژی می رود وجود دارد. من متوجه شدم که از 25 سال پیش که rock ‘n’ roll شد یک گونه در معرض خطر و که آن حفظ و به نسل های جدید دسترسی به آن را — که در دوره رنسانس از سال 1951 تا 1971 که من احساس می کنم به شدت در مورد — که من به تعهد ماموریت من. Rock ‘n’ roll نه تنها شغل من. این اشتیاق من است دین من. من احساس می کنم که این مفید ترین چیز برای انجام و ما باید بیش از 175 درس خط در TeachRock.org به صورت رایگان برای دانش آموزان و معلمان برای دسترسی به. آن قرار می دهد این موسیقی در بافت تاریخی.

این شکاف نسل بزرگتر از یکی من رو — زیرکانه تر است. هیچ کس در جنگ با پدر و مادر خود را دیگر. آنها با آنها زندگی می کنند تا زمانی که آنها 45! اما انقلاب تکنولوژیک است که جدا از این نسل است. این نسل این است که دقیق تر از ما سریع تر از ما است و هیچ صبر ندارند. معلمان در حال پاره شدن موهای خود را. و در عین حال برنامه درسی ما کار می کند. این موسیقی است. بچه ها ممکن است خرید آن, اما آنها به آن. به جای تلاش برای کشیدن آنها را به ایده های ما معلمان هستند و درخواست از دانش آموزان “است که هنرمند مورد علاقه خود را? اجازه دهید آنها را ردیابی است.” ما به تازگی آغاز شده در سال گذشته و 30,000-به علاوه معلمان ثبت شده است. این موثر ترین چیزی که من می توانید انجام دهید.

شما یک بار به من گفت که قبل از “شهر آفتاب” “صدای امریکا” و از جمله بروس اسپرینگستین بود و نه اجتماعی آگاهانه به عنوان یک ترانه سرا که بیشتر به تازگی شده است وجود دارد “Freaky به جمعه” نقش معکوس بین شما.

[می خندد.] بخشی از ماموریت من در آن زمان بود به سیاسی هر کس که من می دانستم. انتظار نداشتم هر کس به عنوان شدید به عنوان من بود, اما ما نیاز به سیاسی صنعت و سیاسی آگاهی از هنرمندان برای انجام کارها. نه در مقیاس بزرگ همیشه یا من می خواستم مطمئن شوید که محلی, نوار باند در زمان مراقبت از یک جامعه مسئله است. من می خواستم برای قرار دادن به سر مردم که نوازندگان هستند و نه فقط در اینجا برای سرگرمی است اما مهم است که ما توانایی انجام کارها و انتقال اطلاعات است.

آنچه در جریان است در حال حاضر با بروس و E Street Band? او در حال حاضر گفت که تا سال 2020 در حال رفتن به یک E خیابان که احتمالا به معنی چند سال آینده خواهد بود ،

ما قصد داریم برای انجام یک رکورد جدید و در نهایت تور با آن است. هیچ چیز اعلام نشده است, بنابراین من نمی خواهید را به هر گونه اخبار در اینجا دیگر به آن می گویند خواهد شد بسیاری از سرگرم کننده است.

اما شما در استودیو مشغول کار بر روی جدید اسپرینگستین آلبوم در حال حاضر ؟

هیچ.

آیا شما با انتشار این جعبه جدی, هاردکور, سیاسی, مطالب دوست دارد که باعث می شود هیچ کس دیگر به ما یادآوری چه سیاسی راک باید صدا مانند ؟

[می خندد.] که یک بیت از یک ساده سازی. وجود دارد بچه ها مثل پرل جم و نیل جوان و جکسون براون و U2 که آیا آن را در حال حاضر و پس از آن. شما نمی توانید انتظار هر کسی را به یک شغلی تمام وقت است ، این یک خودکشی حرکت می کند و سپس حرفه ای-دانا است. … شاید وجود خواهد داشت یک جنبش توده ای به سمت تعامل با هنرمندان به تجمع در اطراف مسائل زیست محیطی است. فوق العاده گرتا Thunberg پیشرو آن مدرسه تحریم در روزهای جمعه بسیار الهام بخش است. من امیدوارم که من در اطراف برای دیدن این نسل بعدی به نوبه خود از سن رای دادن. امیدوارم ما هنوز هم می خواهید یک سیاره توسط آن است.

شما لازم نیست تایید یا تمسخر هر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری, آیا شما?

هیچ. من متوقف سیاسی سال پیش زمانی که من شروع به آموزش چیزی. من نمی تمرکز بر رئیس جمهور است. من نمی حمایت اوباما و من نه انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما لازم است که ما حداقل دو احزاب سیاسی که تابع ما نیست. اگر من به صرف هر گونه سرمایه سیاسی آن خواهد بود در تلاش برای نجات حزب جمهوری خواه از پدر من. چگونه می توانید آنها خود را یک حزب سیاسی زمانی که آنها باور نمی در دموکراسی یا تساوی ؟ صرف تمام آن زمان سرکوب رای دادن ؟ چگونه می تواند باشد ؟ برخی از شناسه آدرس برای ارسال این شناسه… که آنچه که ما در آپارتاید آفریقای جنوبی است. کسی که نیاز به توضیح به آنها آنچه در آن به معنی یک آمریکایی. ما در این کشور شگفت انگیز است که ما هرگز کاملا به پایان رسید ، پدران موسس بودند نوابغ اما آنها کامل نیست. آنها ساخته شده یک زن و شوهر از اشتباهات در اینجا وجود دارد — مانند برده داری. اما ما رفع آنها را به عنوان ما وجود دارد فقط بیشتر تثبیت است که باید انجام شود شروع با برابری و دموکراسی است. وجود دارد بیش از حد تمرکز بر مغلوب ساختن پیشی جستن. مشکلات به مراتب بیشتر از یک مرد است.

چه حرفه انفرادی خود را مانند رفتن به جلو ؟

این سوال خوبی است. من می خواستم به این چند سال اخیر به ارتباط مجدد با خود من کار زندگی که من تقریبا رها شده و برای آخرین بار 20 تا 30 سال است. من خوشحال هستم از این فرصت آمد. من مطمئن هستم که آن را همیشه می تواند دوام, اما من می خواستم برای دریافت آن انجام می شود نشان می دهد آنچه که من قادر به انجام و دوباره که راک-دیدار-روح هویت که من آغاز شده و با Asbury Jukes و دایره کامل رفتن به جایی که من منحصر به فرد ترین. آن را بسیار گران قیمت بود. بخشی از آن برای پرداخت شد. بسیاری از آن نبود و آن زخم تا هزینه من پول بیشتر از من می توانید انجام دهید و یا خرج کردن به طور منظم. اگر ما این کار را انجام دوباره آن را برای رفتن به باید با یک حامی مالی است. من دوست دارم برای پیدا کردن یک راه برای رسیدن به زندگی هدف شکستن حتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>