‘زنده در Ryman’ سری به نظر می رسد به ازدواج PPV Livestreams با محدود زندگی می کنند شرکت کنندگان با استناد به سابقه در ساخت’

در حال کنسرت-گرسنگی طرفداران موسیقی آماده برای تسویه حساب برای livestream اشتراک سری مربوط به هنرمندان مختلف هر هفته ؟ و وقت آن است که برای تاسیس سالن های موسیقی شروع به آزمایش با اجازه بسیار کوچک و فاصله خروجی مخاطبان در درهای خود را?

این ممکن است به نظر می رسد مانند دو سوال است. اما آنها وقتی که می آید به طبقه Ryman سالن اجتماعات گرفتن تجربی در هر دو جبهه با “کنسرت ترکیبی مدل”. 128 سال نشویل محل که رای داده اند “تئاتر سال” برای 10 سال گذشته مستقیما در Pollstar جوایز مورد به میزبان شش هفته سری از pay-per-view livestream را نشان می دهد و سالن اپراتورهای انتظار اجازه دهید به تعداد بسیار محدودی از شرکت کنندگان در درب برای ارائه به مخاطبان زنده برای حداقل برخی از این مباحث است.

این مجموعه آغاز می شود و جمعه آینده با گروه مسیحی برای شاه و کشور پیچد تا سپتامبر. 18 با alt-کشور, گروه, پیر کلاغ پزشکی نشان می دهد و دارای چهار جمعه ها ارزش از جریان اصلی کشور ستاره headlining اول در بین, با طب مکمل و جایگزین (Aug, 21), Chris Janson (Aug. 28), Scotty McCreery (Sept. 4) و برت جوان (Sept. 11). این امید Opry, سرگرمی, گروه, که اجرا می شود Ryman که نشویل دفتر شهردار شروع به اجازه دادن به مشت مراجعان در آن زمان از کیکآف نشان می دهد این آخر هفته آینده. که ممکن است رخ دهد اما آنها هنوز هم در حال انتظار برای دریافت متهور برخی از زمان در روز و یا هفته آینده.

هر کسی در خانه می توانید با پرداخت 10 دلار برای یک نمایش 50 دلار برای کل سری و بیشتر برای بسته هایی که شامل ویژه مارک merch گزینه های. باید پرداخت مخاطبان اجازه داده می شود در این نقطه قیمت $100-plus به میان اول محدود مخاطبان پس از همه گیر شروع به دیدن یک نمایش به میزبانی دقیق اقدامات ایمنی توسط تاسیس محل برگزاری و ترویج به عنوان مخالف به برخی از no-اجتماعی-دورى رایگان-برای-alls که باید هم زده جنجال در شهرهای کوچک در سراسر کشور است. البته Ryman را تکرار و بر این باورند که مقدس سالن خود را به عنوان بسیاری از نقطه فروش به عنوان هنرمندان است که ممکن است در بازی وجود دارد. (ماندولین است که در طولانی مدت تخصصی در میزبانی pay-per-views, است دست زدن به livestream عملیات برای Ryman.)

چه چیزی می تواند فرو بردن انگشت بازگشت به زندگی مخاطبان کسب و کار در نشویل ، انواع مختلفی صحبت با Scott Bailey, رئيس جمهور از Opry, سرگرمی, گروه, برای پیدا کردن.

انواع: وجود داشته است هنرمندانی که انجام داده ایم pay-per-view live سری از خانه های خود در طول quarantining مانند Brandi Carlile و Melissa Etheridge اما هیچ سالن کنسرت از هر گونه شهرت که انجام می شود, چند هنرمند, برگزاری مبتنی بر سری, راست?

بیلی: آره ما آگاه نیست هر کس دیگری که در این نقطه در زمان در طول COVID است که به دنبال یک محل ترکیبی که شامل pay-per-view plus فروش برای مدت محدود مخاطبان در محل. پس از آن خواهد بود و قطعا برای اولین بار در متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس و برای ما.

جایی که شما ایستاده در شهرستان دولت برای ثبت نام در اجازه دادن به مخاطبان ،

خوب در اینجا که در آن ما امروز ایستاده است. پس از آن ممکن است تغییر کند و رک و پوست کنده حتی فردا صبح. Vanderbilt مرکز پزشکی است که شریک ما در کمک به ما برای ایجاد پروتکل برای ما هتل Opry و دیگر فرانچایز را به عنوان به خوبی به عنوان Ryman. ما درگیر خیلی زود با دفتر شهردار و وزارت بهداشت و درمان و راه می رفت و آنها را از طریق تمام برنامه های ما در شرایط محدود مخاطبان در Ryman کردم راهنمایی های خود را در هر تنظیمات و تغییرات و بنابراین ما به معنای واقعی کلمه در حال حاضر در یک الگوی برگزاری به عنوان شهردار است ارزیابی وضعیت فعلی در متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس و اینکه آیا یا نه آنها را تایید خواهد کرد در حال حرکت رو به جلو است. ما فکر می کنم ما را حمایت و پزشکی صحبت کردن و این که ما در حال دست زدن به آن را بالاتر از هیئت مدیره در یک راه مناسب داشتن enforcements و پروتکل برای آن دسته از شرکت کنندگان به یک محیط امن و لذت بردن از یک تجربه شگفت انگیز است. بر اساس تکلیف است که ما انجام داده ایم و اعتماد به نفس است که ما در چگونه ما به کار گرفته چیزهایی که تا کنون ما در حال خوش است که وجود دارد خواهد بود یک نقطه در طول این سری که در آن ما قادر خواهد بود برای اجازه می دهد تا کاربران را به محل واقعی خود را.

آیا شما مانند یک هدف ایده آل چگونه بسیاری از مردم شما می خواهم به در محل و باید همه احساس بی خطر است ؟

آره ما انجام دهد. ما ثابت آن را در — و آنچه ما نشان داده شده به مترو سلامت است — در حدود 15% ظرفیت قرار می دهد که ما در حدود 300 – 350-فردی دسته. ما فکر می کنم آن است که معقول و مسئول شماره. ما باید نقشه که نشان دهنده نمودار صندلی و فاصله و تمام چیزهایی که رفتن به چگونه است که گرد هم می آیند.

این Ryman میزبان تعداد زیادی از سنگ عمل می کند در طول سال و حتی تا به حال hip-hop. با این شش هفته سری, شما در حال تمرکز بر روی ژانرهای یا ژانرهای هوی که نوع بومی Nashville — کشور جایگزین کشور و مسیحی است. آیا به نظر شما باز کردن آن اگر این کار می کند و شما می توانید بیشتر انجام دهید ،

گوش دادن Ryman لذت می برد بزرگ مقطع در تمام ژانرهای. و من فکر می کنم اگر ما بتوانیم به این موفقیت کشش و آن را با این نسخهها کار برای همه ما را تشویق یک فرصت را در هر تعداد از متفاوت عمل می کند. یک نظر ما را به حساب هر چند بدیهی است که سفر. یکی از مزایای واضح از بودن در نشویل است که ما باید بسیاری از هنرمندان در (کسانی که ژانرهای که هستند) قادر به رسیدن به Ryman که خیلی راحت تر از کسی داشتن به پرواز در. اما پاسخ شما دنبال آن هستید خواهد بود بله. ما می خواهم به آن را باز کنید تا به همه است. … و ما در حال ساخت این در راه است که می تواند productized. ما می تواند همچنان یک “زندگی در Ryman” سری هنگامی که ما در تکمیل این خلبان است. اما علاوه بر آن ما آن را ساخته شده است در راه است که اگر یک هنرمند در واقع می خواهد به کامل حل های کلید در دست, آن می تواند شامل pay-per-view تکنولوژی و مکان های نمادین یا Opry خانه یا Ryman و همچنین به عنوان بازاریابی و ترویج است که ما را در پشت آن و سپس تجارت. ما واقعا در تلاش برای ایجاد چیزی است که می تواند در یک فروشگاه توقف برای هنرمندان برای شرکت.

چه نوع VIP add-ons شما ارائه شده برای این سری یا برای pay-per-view بینندگان و یا زندگی می کنند شرکت کنندگان?

ما باید بسته هایی که شامل که در آن مردم می تواند سفارش یک بسته است که شامل یک کلاه و یک خاص به صورت هدفمند ایجاد هچ (پوستر) چاپ و توپ را روی گوه. و سپس ما تعداد محدودی — ما داستان آن در حدود 100 — که امضا تخم چاپ است که آنها می توانید به عنوان به خوبی از کنسرت واقعی. بنابراین اگر شما یک نگاهی به این لحظه در زمان من فکر می کنم آن خواهد شد بسیار پرطرفدار موارد به طور خاص به دلیل این است که تاریخ در ساخت.

Lazy loaded image

Ryman سالن در متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس حسن نیت ارائه میدهد Ryman سالن

این امر می تواند جالب برای دیدن آنچه که احساس می کنید مثل این است که بخشی از جمعیت در 15 درصد ظرفیت است. هنرمندان و طرفداران عادت کرده ایم به livestream نشان می دهد که با تشویق حضار بین آهنگ ها ندارند بنابراین شاید هر زنده پاسخ خواهد احساس می کنم مثل یک گام مهم نیست که چقدر فاصله مردم هستند و چقدر آن پر از اتاق.

برای آن دسته از افراد خوش شانس است که در نهایت قادر به این فرصت را به خرید این بلیط من فکر می کنم آن را به یک تجربه باور نکردنی برای آن دسته از بچه ها. آن را تقریبا مانند قرار دادن Chris Janson و یا مخفی و یا برای شاه و کشور — هر یک از این هنرمندان است که ما باید به انتظارنشسته بودند — آن را مانند یک کنسرت خصوصی برای آنها در یک محل است که شما خواهید بود با گفتن دوستان خود را و بچه های خود را برای سال آمده است.

به عنوان شما گفت: افرادی که در حال رفتن به در حضور ممکن است چیزی بیشتر شبیه به یک کنسرت خصوصی تر از معمول نشان می دهد. آیا شما اتهام حق بیمه قیمت برای که — با فرض کوچکتر مخاطبان بزرگتر بلیط قیمت ؟

آن را قطعا یک حق بیمه قیمت برای برخی از دلایل که شما فقط ذکر شده و نه دست کم از آن است که کمبود و بخشی از مدل کسب و کار است که ما ایجاد کرده ایم با هنرمندان. بنابراین ما با آنها کار می کرد در نظر میدهد و چه کسانی هزینه می شود و یا آنچه که قیمت بلیط خواهد بود. و برای این سری این محدوده هر نقطه از من فکر می کنم $125 تا 175 دلار بسته به add-ons و محل سکونت و غیره.

این که آیا آن انجام گراند اوله Opry پخش بیش از Opry خانه و یا باز کردن Ryman دوباره شما با تاکید بر برخورد با Vanderbilt مرکز پزشکی. این است که فوق العاده مهم است زیرا از چشم سیاه نشویل نوع بدست به تازگی با مردم چفتی کردن بر روی رسانه های اجتماعی تصاویر و ویدئوها از گردشگران ازدحام در اطراف رستوران-میله پایین تر و گسترده بدون ماسک? با واندربیلت شما مایل به فشار پیام است که ایمنی است که جدی گرفته شود.

که دقیقا درست است. من به شما بگویم یک زن و شوهر از اقداماتی که ما در واقع با قرار دادن در محل برای کسانی که واقع خواهد شد (بخشی از) در محل تجربه است. شماره یک آن را بسیار جلو و مرکز است که شما در حال موافقت با شرایط استفاده از خدمات زمانی که شما در واقع خرید بلیط. و آن این است که شما با پوشیدن ماسک در تمام زمانها. شما نشسته در محل شما. هیچ عجله به جلو. ما سه ورودی های مختلف است که باز خواهد شد تا به منظور صف مردم از طریق سه طرف های مختلف از ساختمان خود را به منظور محدود کردن میزان نزدیکی از یک فرد به دیگری. علاوه بر آن ما باید یک کار بسیار مهم علامت های تقویت دوباره همان پروتکل است که ما در حال قرار دادن بر روی بلیط است. وزارت بهداشت وجود دارد خواهد بود و ما نیز باید امنیت ما و مترو پلیس خواهد بود در محل مشاهده ماسک پروتکل enforcements. رفته ایم touchless پیشرفت آن را به عنوان مربوط به حمام و سرویس بهداشتی با لگد صفحات و touchless soap dispensers و غیره. علاوه بر آن ما در حال ارائه هر گونه مواد غذایی و آشامیدنی در این دوره از زمان تا مردم نمی تواند صف بندی به منظور گرفتن یک میان وعده. بنابراین من می خواهم بگویم آن را بسیار جامع است. و ما در حال رفتن به اجرای تمام و سرب به عنوان مثال در این منطقه است.

(بلیط برای livestream سریال go on sale دوشنبه در اینجا. حضوری بلیط نیز به فروش می رسد وجود دارد زمانی که و یا اگر نشویل می دهد متهور برای محدود مخاطبان زندگی می کنند.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>