زنده Coronavirus به روز رسانی: ویکتوریایی گفت: برای ماندن در خانه به استرالیا پیشی 1700 موارد


ما در زمان واقعی coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. لطفا در نظر حمایت از ما روزنامه نگاری با یک اشتراک.

خلاصه

  • همه میخانه ها, رستوران ها, کافه ها و سالن های ورزشی و اماکن عبادت را بسته اند. ویکتوریا مدارس را از روز سه شنبه.
  • شصت و یک مورد جدید از coronavirus تایید شده است آوردن ویکتوریا مجموع به 355 موارد است. در سراسر کشور وجود دارد 1709 نفر تا 3 بعدازظهر. در سراسر جهان وجود دارد که بیش از 337,000 موارد است.
  • نخست وزیر اسکات موریسون می گوید 2020 خواهد بود ‘سخت ترین زندگی ما’ و ‘هزاران’ خواهد از دست دادن شغل خود.
  • وجود صف های طولانی در خارج از Centrelink دفاتر میان ‘بی سابقه تقاضا برای دولت کمک کند.
  • کوئینزلند اتحاد پیوست غربی استرالیای جنوبی, استرالیا, تاسمانی و قلمرو شمالی در نظر گرفتن مراحل را برای بستن مرزهای خود.

امدادگران برای ایمنی

امدادگران در حال تراشیدن ریش خود را در پس خود تجهیزات حفاظت فردی متناسب با درستی. شما می توانید بازپرداخت مهربانی با ماندن در خانه برای کمک به کنترل گسترش coronavirus.

جوانان کمک هزینه Austudy و Abstudy به در بسته گنجانده شده

وزیر دارایی Mathias Cormann فقط گفت: سنا که مردم در جوانان کمک هزینه Austudy یا Abstudy خواهد شد در حال حاضر موجود در مکمل های غذایی بسته به آنها اضافی 550 $در هر دو هفته.

این زیر زودتر اعلام که بیکار خواهد شد $750 پرداخت از 31 مارس و آوریل 27 میلیارد و 550 دو هفته مکمل در دسترس است برای کسانی که در کارجویان پرداخت.

تبلیغات

کشتی کروز رفتن به Fremantle

MSC Magnifica, which is steaming into Fremantle tonight or tomorrow.

کارشناس Magnifica است که بخار به Fremantle امشب یا فردا.

1700 مسافر کارشناس Magnifica آماده است برای بارانداز در Fremantle در اوایل امشب. سردرگمی حاکم بر وضعیت مسافران در هیئت مدیره کشتی و اینکه آیا آنها قصد پیاده.

برتر خوانده شده را علامت McGowan و کمیسر پلیس کریس داوسون خوی رسانه ها صبح امروز به فاش کردن “پویا و انتقادی اضطراری” که فرستاده WA بیمارستان تاکنون ،

اما کشتی اپراتور MSC Cruises گفت: هیچ یک از مسافران شد مبتلا به بیماری های تنفسی و یا علائم شبه آنفولانزا.

دولت گفت: این کشتی تا به حال ارائه شده “متناقض مشاوره به دولت های ایالتی و فدرال در مورد سلامت مسافران آن و اهداف خود را در اطراف تخلیه”.

AFL بازیکنان آماده را قطع پرداخت

بازگشت به ورزش و AFL بازیکنان ارائه شده را به 50 درصد کاهش پرداخت تا فوتبال از سر گرفته و در حال تلاش برای آمدن به شرایط با زندگی بدون فوتبال است.

بازیکنان ارائه شده برش به لیگ مدیران در طول مذاکرات اواخر امروز. اگر لیگ این پیشنهاد را می پذیرد بیش از 800 فوتبالیست خواهد پرداخت نیمی از حقوق خود را تا 31 ماه مه هنگامی که آن امیدوار بود اما به هیچ وجه مطمئن باشید که این فصل ادامه خواهد داد.

اگر shut-down همچنان برای طولانی تر است که بازیکنان را حتی بزرگتر قطع پرداخت با توجه به منابع لیگ.

عفونت به شدت افزایش می یابد در جنوب شرق آسیا

Coronavirus عفونت نرخ همچنان به شدت افزایش می یابد در سراسر جنوب شرق آسیا و با نگرانی رو به رشد در مورد اینکه آیا کشورهای متعدد خواهد بود قادر به کنترل شیوع.

خطوط هوایی سنگاپور است کاهش 96 درصد از آن پرواز با 138 از آن 147 هواپیما دارند. فقط تعداد انگشت شماری از راه های نگه داشته شود باز که جادوها خبر بد برای استرالیایی ها بودند که به امید جهانی حمل و نقل هوایی hub باز خواهد ماند به عنوان یک مسیر از آخرین چاره خانه است.

شهر-دولت گزارش 23 بیشتر موارد در روز دوشنبه از جمله 18 وارداتی موارد از خارج از کشور آن را به 455 مثبت به طور کلی.

تا زمانی که به تازگی در سنگاپور به حال شده است به طور گسترده ای مورد ستایش برای دست زدن به آن از coronavirus بحران اخیر اما افزایش در عفونت های بسیاری از خارج از کشور باعث شده است تا آن را به میزان قابل توجهی سفت و ورود آن الزامات مورد نیاز برای مسافران است.

اندونزی در حال حاضر گزارش 579 افراد آلوده و 49 مرگ و میر. که مرگ و میر است که بالاترین در جنوب شرق آسیا و نشان می دهد که تعداد کل موارد است که به طور قابل توجهی بالاتر از آمار رسمی.

بالی موارد گزارش شده اند دو برابر از سه تا شش اما نگرانی وجود دارد که این استان یک مقصد تعطیلات مورد علاقه برای استرالیایی ها – انبوه تحت-گزارش مورد شماره به دلیل کمبود تست.

فیلیپین گزارش هشت بیشتر coronavirus مرگ و میر در نظر گرفتن آن به 33 و در مجموع – بالاترین دوم در منطقه است. اما تنها 16 عفونت های جدید گزارش شد به این معنی که مجموع 396 نفر است. این نشان می دهد که فیلیپین مانند اندونزی است که هنوز هم مورد گزارش به دلیل عدم تست.

ویتنام در حال حاضر گزارش 121 موارد مثبت از جمله بسیاری از خارجی ها که سفر به این کشور است. این کشور دارای پایین ترک خورده در ورود از خارج از کشور به تلاش برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

مالزی در حال حاضر گزارش 1306 موارد عفونت از جمله 11 مرگ و میر. آن است که در حال حاضر در کنار تنظیم بودجه اضطراری برای خرید تجهیزات پزشکی مانند هواکش و لباسهای خود را برای بیمارستان.

تایلند گزارش 122 عفونت های جدید امروز از دیروز افزایش 188 موارد جدید. وجود دارد 721 عفونت.

لطفا توضیح می رود, جمعه به جمعه

از امروز ما پادکست لطفا توضیح می رود, جمعه به جمعه, آوردن همه آخرین اخبار در مورد کوروناویروس.

در قسمت امروز حزب محافظه مگوایر مذاکرات به Steph Peatling مورد به طور فزاینده ای متمرد رابطه بین نخست وزیر و ایالات متحده بیش از تعطيلي مدرسه و چه آخرین بسته محرک در نظر گرفته شده است به انجام.

هنگامی که شما در حال یک حرکت ویژه ما coronavirus شاخص است که آسان دروازه ورود به همه ما COVID-19 پوشش. همچنین پاسخ این سوال بر لب همه: من چگونه می توانم خود جدا? و چگونه باید نگران من بود ؟

تبلیغات

تلویزیون جدید مهلت ارائه می دهد

Asher Keddie stars as a Department of Immigration officer in Stateless.

آشر Keddie ستاره به عنوان یک بخش از افسر مهاجرت در بی وطن.

ما قطع ثابت اخبار چرخه را به شما … جدید تلویزیون است.

کارشناسان ما خار از طریق راهنماهای شما را به بهترین خود را برای غیر coronavirus مشاهده. در اینجا این هفته صف از جمله و نه عالی ABC سری بدون تابعیت.

15 ثانیه می تواند کمک به آرام کردن اضطراب

بدون شک این اضطراب بار. آن را تا به همه ما برای حضور در سلامت روان ما در طی چه چیزی می تواند از یک دوره طولانی از خاموش شدن ناگهانی. مدیتیشن یک مهارت با ارزش یادگیری – اما آن را نمی ممکن است به عنوان چالش به عنوان شما فکر می کنم.

در حالی که بسیاری از کارشناسان توصیه می کنند دو جلسه 20 دقیقه مراقبه هر روز دیگران می گویند 15-دوم کاما می تواند به اندازه کافی برای تمیز کردن تخته سنگ.

آنچه که شما ممکن است بپرسید? آن را به سادگی شامل توقف متوجه هر گونه تنش در بدن شما عمق نفس خود را و چگونه شما احساس. بعد از آن شما اجازه می دهد بدن خود را به آرامش و آهسته و تعمیق نفس و نام هر آنچه که فکر یا احساس شما با داشتن.

ارزش امتحان کنید.

چگونه ویروس بحران فروتن AFL

The AFL is now dealing with the consequences of having to postpone its season because of the coronavirus pandemic.

AFL در حال حاضر برخورد با عواقب ناشی از به تعویق انداختن آن فصل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.اعتبار:Scott Walker

بازگشت به AFL و به عنوان رئیس پایی نویسنده جیک Niall می گوید اگر امروز نبود سیاهترین روز در AFL تاریخچه پس از آن که خواهد بود چرا که ما نمی توانیم برای برخی می گویند اگر بدتر از قتل عام در پیش روست.

اضمحلال بسیار, اگر نه بیشتر از این بازی درآمد دیده است اکثر کارکنان در همه باشگاه ها ایستاده بود پایین برای مدت نامعلوم از جمله کل استخدام ادارات که هیچ پایی برای تماشای دستیار مربیان که هیچ کس به مربی و مطبوع کارکنان که هیچ کس را متناسب نگه دارید.

برخی را در پرداخت ترک, بسیاری از دریافت خواهد شد بدون پرداخت هزینه برای یک دوره و برخی ساخته خواهد شد کار برکنار شده است. بله ما دیده نمی شود مرگ یک باشگاه مانند Fitzroy اما این تنها به این دلیل که AFL تکامل یافته به شدت socialised مدل محافظت ضعیف خواهد شد و توزیع این درد در تمام باشگاه های بزرگ و کوچک است.

بازی که پدیدار از این بحران هر زمان که اتفاق می افتد خواهد بود chastened – لاغر و meaner – برای برخی از زمان.

مهمان نوازی کارگران با هدف “حفظ و محلی زنده”

کسب و کار در تلاش بخش مهمان نوازی را در بر داشت برخی از روش های نوآورانه برای حفظ چرخش از طریق کاهش سرعت.

این #keepinglocalalive کمپین تلاش برای اتصال مشتریان به سرمایه گذاری های جدید – مانند میله تبدیل درایو thrus صفحه اصلی تحویل و ساخت دست sanitiser.

از طریق این وب سایت نگه داشتن محلی زنده اجرا شده توسط آبجو مجله حیله گر پاینتشما می توانید از طریق برای پیدا کردن آنچه در محلی خود را در سالن انجام می دهند از طریق همه گیر و چگونه شما می توانید آنها را پشتیبانی.

“دم و مهمان نوازی صنایع نگه داشتن دهها هزار نفر در کار به طور مستقیم و غیر مستقیم – از تخمیر و نوار کارکنان به رانندگان تحویل, طراحان گرافیک, کشاورزان و تولید کنندگان از همه چیز از قوطی به زیر لیوانی می گوید:” جیمز اسمیت بنیانگذار اندیشه پاینت آبجو.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>