زنده رویدادهای لباس Joe Lewis گسترش با فرمت های کهنه جهان کوچک (منحصر به فرد)

رویدادهای زنده تولید لباس Joe Lewis شرکت (JLC) و فرمت های توزیع کننده کوچک جهان IFT زده اند یک همکاری استراتژیک گسترش رسیدن به هر دو. .

JLC که حوادث مشتریان عبارتند از: ایالات متحده استودیو رشته اصلی جوایز اسکار, Disney, the Grammys, Netflix بکشد NFL و به ویژه بازی های المپیک است که تنوع را در تلویزیون به سرگرمی و گسترش به سود خاورمیانه و شمال آفریقا در بازار است. رهبری این فشار به عنوان JLC سرگرمی hub خواهد بود جهان کوچک rebranded به عنوان جهان کوچک بین المللی هر چند در ادامه به کار به عنوان یک مستقل فرمت منابع و توزیع شرکت.

جهان کوچک تاسیس توسط تیم و کالین Crescenti هستند فرمت های جانبازان با موفقیت های خود را از جمله کشف Nippon تلویزیون ژاپنی فرمت “ببر پول” بود که تعبیر به عنوان بزرگ سیاه و سفید دیک “Dragons’ دن” و ABC “مخزن کوسه”; به عنوان به خوبی به عنوان CJ E&M کره ای با فرمت “Grandpas Over Flowers” که دوباره متولد شد به ان بی سی “در اواخر بهتر از هرگز” (تصویر) بازیگران Henry Winkler, ویلیام شاتنر و جورج فورمن.

در ماه ژوئن جهان کوچک زده اول دنبال توافق با MGM Television به گسترش جهانی خود را فرمت بدست آورد.

“بیش از 20 سال گذشته JLC مشغول به کار راه خود را به بالای آمریکا, حوادث, بازار, تولید هزاران نفر از تجارب در سراسر ورزشی زنده-تلویزیون و فرش قرمز را برای اولین بار” گفت: JLC بنیانگذار Joe Lewis. “تنوع بخشی بین المللی به تلویزیون سرگرمی احساس می کند مانند یک گام منطقی — و بهتر است که منجر به JLC به این مرحله از توسعه خود را بیش از من دوست و همکار تیم Crescenti?”

“تیم و من 20-به علاوه سال پیش در سونی تصاویر, جایی که من مشغول به کار بود در mailroom و تیم یک ستاره در حال افزایش در کشورهای در حال ظهور تلویزیون فرمت های بازار” لوئیس اضافه شده است. “شما می توانید می گویند ما در حال قرار دادن گروه با هم. بهتر است هنوز هم ما در حال رفتن در یک تور بین المللی.”

Crescenti گفت: “این منصفانه است که بگویم که ماه گذشته دیده می شود دنیای کوچک ما دریافت بسیاری بزرگتر! سخت بر روی پاشنه از ما اول نگاه مقابله با MGM ما در حال حاضر به ورود به یک فرآیندی با همکاری Joe Lewis, که به ارمغان بیاورد جدید خلاق و تجاری فرصت ها برای هر دو ما. فرمت های همیشه در قلب کوچک اما آن را احساس می کند زمان مناسب برای گسترش به مناطق دیگر از سرگرمی است. پس از 15 سال از جهان کوچک کالین و من آماده به کشتی سوار در چالش های اضافی.”

Crescenti ادامه خواهد داد تا به عنوان رئیس جمهور ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>