‘زنده از خارج وجود دارد Livestream که مطرح 100.000 دلار برای Coronavirus امداد در ادامه این آخر هفته

هفته گذشته 11E1even گروه در رابطه با Nugs.tv و شیرین امداد نوازندگان صندوق مطرح 100.000 دلار برای coronavirus امداد با اعلام جدید خود را به محتوای دیجیتال سری “زنده از خارج وجود دارد.” این جشنواره در ادامه این آخر هفته با صف در برنامه زیر.

“من از دیدن این درست مانند هر سرپرستی کانال” سعید بن باروخ صاحب 11E1even ، “این دیوانه است زمان برای هر فرد و شرکت های بزرگ و یا کوچک…ما همه احساس آن, بنابراین اجازه دهید بفهمند که چگونه به گرد هم می آیند از محدوده خانه خود ما, ماندن, مثبت, تماشای محتوای بزرگ و جمع آوری پول برای کسانی که نیاز دارند در حالی که انجام این کار. من می خواهم موسیقی, کمدی, پخت و پز نشان می دهد و برنامه های تبلیغاتی مستر و بیشتر. چه کسی می داند چه استعدادهای خود را مورد علاقه نوازندگان ممکن است و من هیجان زده به آن را نشان می دهد. ما کار کرده اند در این nonstop در هفته گذشته و بسیار هیجان زده در مورد آنچه که ما در حال آمدن است.”

درآمد حاصل از هر یک از اشتراک بهره خواهد برد شیرین رهایی را COVID-19 صندوق یک سازمان با استفاده از کمک کننده به کارگردانی بودجه برای ارائه کمک های فوری مسکن و لباس و غذا و بیشتر به نوازندگان و خدمه درگیر در این مجموعه به عنوان به خوبی به عنوان موسیقی کارگران صنعت و هنرمندانی که رنج می برد از دست دادن درآمد به علت شیوع اخیر و در نتیجه محدودیت های قرار داده شده در حوادث زندگی می کنند و تجمعات. سر در اینجا به کمک و یا درگیر شدن.

فندر تا به لطف اهدا Vintera 50 Telecaster (Fiesta قرمز) & Vintera 50 Precision Bass (داکوتای قرمز) به صورت زنده از خارج وجود دارد و شیرین امداد نوازندگان صندوق. دو برنده مشترکین خواهد شد به طور تصادفی برداشت و دریافت یک ابزار جدید.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>