ترجمه 10 میلیون دلار ‘خدمه کمک’ به صورت تور کارکنان نهفته Coronavirus

به عنوان کسی که تا کنون با حضور در یک کنسرت می توانیم استنباط نوازندگان تنها کسانی نیستند که رنج می برند از تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس در زنده-صنعت سرگرمی: کل اقتصاد roadies تکنسین های امنیتی و بسیاری از بیشتر شده است عمیقا تحت تاثیر تعویق تقریبا هر تور کنسرت در جهان است.

Live Nation, بزرگترین در جهان زندگی می کنند-سرگرمی شرکت کرده تا با ایجاد خدمه ملت یک صندوق خیریه به آن است و کمک های اولیه 5 میلیون دلار کمک مالی برای کمک به حمایت از کنسرت خدمه در سراسر جهان است. پس از آن خواهد شد بازی بعدی 5 میلیون دلار داده شده توسط هنرمندان, طرفداران و کارکنان دلار برای دلار.

خدمه ملت است طراحی شده توسط موسیقی رو به جلو بنیاد خیریه 501c3 سازمان خواهد شد که اداره این صندوق است. کمک های مالی را می توان در اینجا از طریق پی پال.

“زنده موسیقی الهام بخش میلیون ها نفر در سراسر جهان, اما این کنسرت همه ما امکان پذیر نخواهد بود بدون بی شماری از اعضای خدمه مشغول به کار در پشت صحنه. به عنوان COVID-19 قرار می دهد, کنسرت, در, مکث, ما می خواهیم به گسترش یک دست کمک به تور و محل خدمه که بستگی نشان می دهد برای ایجاد یک زندگی” این شرکت در بیانیه ای گفت. “خدمه ملت ایجاد شده بود به انجام درست آن.”

این لیست واجد شرایط کارگران به عنوان “تمام کارکنان پشت صحنه که کمک به کنسرت به زندگی از جمله: تور مدیران تولید و مدیران riggers صدا مهندسین backline techs روشنایی مدیران/طراحان جلوه های ویژه تیم نجاران و بیشتر است.”

“خدمه ستون فقرات, موسیقی زنده, صنعت, و ما امیدواریم که شما ما را در حمایت از آنها از طریق این طور موقت تنفس تا زمانی که ما یک بار دیگر می تواند متحد کردن میلیون ها نفر در سراسر جهان از طریق قدرت موسیقی زنده. با تشکر از حمایت شما و ما مشتاقانه منتظر دیدن شما در نشان می دهد دوباره به زودی.”

Live Nation رئیس/مدیر عامل شرکت مایکل Rapino گفت: در یک رسانه اجتماعی است که خانواده اش خواهد بود شخصا اهدا 250.000 دلار است.

این شرکت گفت: از آن خواهد شد در تماس با اعضای خدمه که درآمد در حال حاضر نهفته شده است با توجه به لغو یا تغییر زمان یک ملت زنده رویداد. موسیقی رو به جلو پایه و اساس خواهد بود انتخاب گیرندگان بر اساس تعیین نیاز دارید. همچنین این شرکت خواهد بود با انتشار یک نرم افزار برای خدمه در هفته های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>