لوکارنو رقابت فیلمساز Neo Sora آماده اولین ویژگی ‘زلزله’ (منحصر به فرد)

Neo Sora کارگردان “مرغ” در این سال لوکارنو جشنواره فیلم کوتاه رقابت و تولید کننده آلبرت تهلن به اشتراک گذاشته اند جزئیات بیشتر در این فیلمساز آینده اولین ویژگی “زلزله” یک فیلمنامه از شرکت کنندگان در جشنواره استعدادهای توکیو در سال 2017.

دوستان هم اتاقی و همکاران Sora و تهلن با بهره گیری از این تلخ و شیرین تمایز از جشنواره لوکارنو برتر جهان. در حالی که هیجان زده شده توسط این افتخار وجود دارد که غم و اندوه است که آنها خواهد شد شرکت از هزاران مایل دورتر و به طور جداگانه تهلن از دو آپارتمان در بروکلین و Sora از توکیو که در آن او شده است گیر از COVID-19 برک آوت کاهش مسافرت های بین المللی.

“لوکارنو یکی از بهترین جشنواره ها در خارج وجود دارد برای گردآوری فیلم که تصرف بیشتر به دنبال سینما در سراسر جهان است. برای ما نمی تواند شادتر که ما رو به لوکارنو” گفت: Sora. او همچنین اشاره کرد که پس از انتشار لوکارنو کوتاه برنامه دیگر جشنواره شد و سریع به در تماس گرفتن در مورد این فیلم.

“آمریکایی به عنوان فیلمسازان ما علاقه مند به کار در سطح بین المللی و لوکارنو واقعا یک فانوس دریایی بین المللی برای سینما. هنگامی که ما در مورد رویای ایده آل اولین لوکارنو شد درست در بالای لیست” اضافه شده تهلن.

وقوع در تحریک نیویورک بعد از ظهر در ماه نوامبر “مرغ” در هیرو, ژاپنی جوان مهاجر زندگی در نیویورک است که بازدید شده توسط یک دوست از بازگشت به خانه. در حالی که او تصمیم می گیرد به خرید مرغ زنده به طبخ شام اما پس از رد این شدت یک اورژانس پزشکی در خیابان که به سرعت تبدیل جدی هیرو می یابد خود را متزلزل و قادر به کشتار پرنده ترک وظیفه به او حامله شریک است.

Lazy loaded image

مرغ اعتبار: Neo Sora آلبرت تهلن

برای “زلزله” Sora سر به ژاپن و یک آینده نزدیک توکیو در انتظار تخریب به عنوان این شهرستان را لرزاند توسط یک سری از foreshocks که پیش بینی بزرگتر و فاجعه زلزله در افق. با اضطراب بلندی بیش از آنها یک گروه از بهترین دوستان و نوازندگان به نوجوان معمولی مشکل است که آزمون قدرت روابط خود را.

جدا از آمدن از سن داستان پیشرو “زلزله” روایت Sora همچنین می خواهد به یک نظری به سوی یک آینده که در آن مهاجرت منجر به تنوع بیشتر در سطح جهانی و به خصوص در یک شهر بزرگ مثل توکیو. در حالی که ریخته گری, آغاز نشده است, ایده است و همواره به دنبال در سراسر آسیا برای بازیگران به استخدام متنوع بازیگران که اجازه خواهد داد که داستان به کشف آنچه نژادپرستی و ناسیونالیسم و هویت ممکن است شبیه به نوجوانان در چند سال زمان است.

“نگاهی به عناصر نئو می خواستم به بازی با: مهاجرت ناسیونالیسم و سیاست و بلندی های طبیعی, فاجعه, ژاپن به پایان رسید تا بودن کامل مقطع از این چیزها” تهلن توضیح داد: این فیلم نهایی تیراندازی مقصد.

چندین پیش نویس در این اسکریپت به شکل زیر آن برلیناله استعدادهای توکیو مشارکت در سال 2017. در حال حاضر با یک کار بودجه در جای خود به پایان برساند و توسعه تهلن و سو در حال آشنائی شرکت کنندگان در ژاپن با یک چشم و در شروع تولید.

“ما به دنبال یک تولید شریک است که درک an American indie در سبک فیلمسازی” گفت: Sora. “من فکر کردن در مورد آوردن کلید خدمه از آمریکا به ژاپن و ژاپنی ها به سبک بسیار متفاوت است. ما باید به دنبال شرکای که می خواهید به چیزهای جدید را امتحان کنید.”

با توجه به تهلن فیلم مخاطبان اولیه به احتمال زیاد بزرگسالان, indie در, سینما, طرفداران “اما ما می خواستیم برای ساخت یک فیلم است که می تواند در تعامل با هم. که برای ما مهم است.”

“به دنبال بازگشت به خود من مشاهده عادات من فکر نمی کنم یک فیلم مانند این خواهد شد بیش از هر کسی ، و من فکر می کنم این مهم است برای افراد جوان به تعامل با, چالش, فیلم,” او اضافه شده است. “نه این که این فوق العاده به چالش کشیدن مواد, اما من فکر می کنم ما می توانیم اعتصاب تعادل.”

“وجود دارد بسیار قوی عنصر موسیقی در فیلم و ما به دنبال به خوبی شناخته شده نوازندگان الکترونیکی بر روی این پروژه است که من احساس می کنم بخشی از راه ما خواهد جلب توجه مخاطبان جوان و همچنین” Sora شفافی.

یک coming-of-age فیلم به نظر می رسد کامل طعمه به مخاطبان جوان در, قلاب, اما این لزوما در مورد ژاپن که در آن بسیاری از نوجوانان بی تفاوت هستند به سینما رفتن را تجربه کنند. اما Sora و تهلن اعتماد به نفس است که با گفتن یک با انگیزه های سیاسی داستان با تمرکز بر مسائل نوجوانان امروز آنها را پیدا خواهد کرد مخاطبان خود را.

“یک چیز است که قابل توجه برای تماشای سیاسی فعال سازی از قدیمی تر در سال های اخیر” اشاره کرد تهلن. “اگر شما نگاه کنید در زندگی توجه به اعتراضات در آمریکا بسیاری از افراد شرکت کننده 17 یا 18. که شگفت انگیز است و آن را می دهد و من امیدوارم که یک فیلم مثل این با موضوعات سیاسی چیزی است که نوجوانان را می خواهید به تعامل با.”

Lazy loaded image

Neo Sora آلبرت تهلن اعتبار: Neo Sora آلبرت تهلن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>