لوکارنو ونیز برنده Lav Diaz را هنگامی که امواج رفته’ افزایش بودجه نوار, فیلیپینی, Auteur

متوقف شده توسط COVID-19 و در حال حاضر بخشی از لوکارنو به فیلم پس از فردا رقابت Lav Diaz است “هنگامی که امواج رفته” به نظر می رسد مجموعه ای برای علامت گذاری اولین بار, فیلیپینی, auteur خواهد لذت بردن از upsides کامل-نیروی بین المللی شرکت-تولید.

که شرکت تولید شامل برخی از بالاترین مشخصات هنر فیلم تولید کنندگان در حال حاضر در اروپا است.

برنده پلنگ طلایی لوکارنو (2014 را “از آنچه که قبل از”) و ونیز شیر طلایی (2016 را “زن که در سمت چپ”), دیاز فیلم شده اند جدا نه تنها توسط خود طول فوق العاده – 2016 را “یک لالایی به غصه و راز” با سنجش زمان در بیش از شش ساعت – بلکه خود را کمبود منابع.

“این قابل درک است که Diaz کم بودجه شامل تکنیک های خاص تعلیق باور: ما بپذیریم که یک دیکتاتور قدرتمند تنها به نظر می رسد که یک هیات از دو” منتقد جاناتان رامنی نوشت: از سال گذشته را “توقف” کم-fi, علمی تخیلی, درام مجموعه در یک 2034 ناکجاآباد.

که در حال حاضر فرصتی برای تغییر است. به جای داخلی, فیلیپینی, شرکت-تولید دیاز اخیر به طور منظم تامین مالی مجموعه جدیدترین فیلم های ساخت یافته به عنوان یک کلاسیک در چهار راه بین المللی شرکت-تولید.

Epicmedia تولید مانیل مستقر در استودیو تولید از فیلیپین. بهترین و شناخته شده به عنوان یک Berlin-بر اساس فروش شرکت فیلم بوتیک خواهد شد شرکت-تولید و از آن در لیون عملیات تولید در فرانسه. اروپایی شرکت-تولید نیز در کشور دانمارک Snowglobe و پرتغال رزا Filmes.

بوتیک Filmes و Snowglobe شد دو تا از چهار شرکت کنندگان در چیرو Guerra را کارگردانان آمار “پرندگان گذشت” یک فیلم که دیدم کلمبیا مدیر گام در مقیاس از این صمیمی تر “در آغوش مار” به تمام عیار, جنگ مواد مخدر حماسه مملو همهجانبه طراحی صدا.

Arte Cinema, تولید بازوی مجلل پخش از شبکه Arte فرانسه, سوار “هنگامی که امواج رفته” سال گذشته به عنوان یک شرکت تولید کننده.

با تشکر از مشارکت از فیلم بوتیک به عنوان یک تولید کننده فرانسوی این فیلم نیز دارای snagged انگیزه ای از فرانسه مشاور aux Cinémas du Monde, صندوق, برای اولین بار در دیاز.

در همه بودجه “هنگامی که امواج از بین رفته اند” می تواند “نزدیک به شش یا هفت بار Lav معمول سطح می گوید:” فیلم بوتیک ژان-کریستف سیمون یکی از تولید فیلم.

“ایده این است که سعی کنید به Lav امکان ادامه کاوش خود را در سینما اما برای انجام این کار در مقیاس های مختلف تلاش به او کمی آزادی بیشتر از نظر بودجه به طوری که او می تواند چالش خود را در سینما در یک بین المللی تولید مجموعه” او می افزاید.

چه دیاز انجام خواهد شد با چنین نسبی ثروت موضوع دیگری است.

مانند بسیاری از فیلم های او: “هنگامی که امواج رفته” حرکت از یک ادبی کلاسیک, Alexandre Dumas’ “The Count of Monte Cristo” اما این حرکت بسیار سریع است. دوستان دو جلو و یک دزدی بانک. Herminigildo است زندانی Brigido بازگشت به جزیره خانه خود را با غارت می شود و آن ستمگر حاکم است. Herminigildo پدیدار 30 سال بعد. اما در حالی که دوما’ تعداد به دنبال افشای کسانی که به او خیانت دیاز قهرمان به دنبال انتقام خونین در Brigido و تمام خانواده اش.

Brigido را تبدیل به یک فاسد و مستبد به نظر می رسد مجموعه ای اجازه می دهد تا دیاز به منظور جلب یک بار دیگر پژمرده پرتره با مفهوم حداقل معاصر فیلیپین سیاست است.

دیاز رفته بود به تولید در فیلیپین قبل از COVID-19 رخ داد. خود را مشهور تصاویری – سایه روشن, روشنایی, خارج از ماشین چین دهنده فریم – Diaz است تیراندازی در سوپر 16 در کداک سیاه-و-سفید سهام.

پس فیلیپین شلیک بیش دیاز برنامه ریزی شده بود به نقل مکان به پرتغال جذب آن توسط معماری به ساقه فیلم اوج سیمون می گوید.

بودجه اجازه خواهد داد که Diaz اضافی بیشتر و مجموعه زمانی که مورد نیاز است. دیاز است که فیلمبرداری این فیلم در فیلم سهام برای اولین بار در 20 سال. فیلم سهام آزمایشگاه واقع خواهد شد در ژاپن به عنوان آزمایشگاه در فیلیپین دیگر کار با فیلم های سهام.

پس از تولید خواهد بود تقسیم بین فرانسه و پرتغال.

“بودجه بزرگتر می تواند البته کمک به امن تئاتر نمایشنامه در کشورهای که در آن کار Lav Diaz است و شاید شناخته شده نیست و همچنین سزاوار است كه گفت:” سیمون.

او می افزاید: “نکته کلیدی از دیدگاه ما این است که اجازه می دهد تا یک فیلمساز به دنبال خود دید هنری اگر ممکن است با یک بودجه مربوط به جاه طلبی از این فیلم به خصوص در اینجا با یک فیلم تا حدودی با الهام از ‘The Count of Monte Cristo.'”

Lazy loaded image

هنگامی که امواج از بین رفته اند اعتبار: جشنواره لوکارنو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>