مستند 2.0: برخی از مهلت برای شرکت های ساخت و ساز اما راه پیش رو است

اکثریت بخش ساخت و ساز سهام مانند Larsen & Toubro (L&T), Ashoka Buildcon و دیلیپ Buildcon در میان دیگران به دست آورده اند در ثبات نسبی بازار بورس پست دولت اجازه می دهد فعالیت های کسب و کار برای از سرگیری حتی به عنوان مستند همچنان ادامه دارد. از سرگیری برخی از فعالیت های است که قطعا مثبت و عمل به موقع است بیش از حد احساس کارشناسان اما دستاوردهای قابل توجهی می تواند دور با توجه به موانع پیش رو برای شرکت های ساخت و ساز.

برای شروع با, هنوز هم وجود دارد حداقل دو ماه از زمان باقی مانده قبل از شروع باران های موسمی. بنابراین قبل از موسمی فعالیت های ساخت و ساز و پروژه های دولتی می توانید برخی از پیشرفت بهره هر دو شرکت و کارگران احساس کارشناسان مانند Sandeep Upadhyay مدیر عامل و مدیر عامل شرکت جسم زیرساخت های مشورتی محدود است.

همچنین بخوانید: Coronavirus زنده: ماهاراشترا بزرگترین پرش طول می کشد هند موارد گذشته 17,000

در حال حاضر قیمتی ماه از ساخت و ساز از دست داده اند و از سرگیری می توانید شروع به برخی از احیای اقتصادی. برخی از پروژه ها نیز نیاز به مراجعه به کافی پیشرفت قبل از شروع موسمی تحلیلگران می گویند. این مستند در پیشرفت بدان معنی است که فعالیت های ساخت و ساز اتفاق می افتد در شیوه ای منظم و برنامه ریزی شده بهتر منجر به بهبود اجرای پروژه. علاوه بر ضربه-شروع فعالیت های ساخت و ساز را افزایش می دهد امید برای کارگران و روزانه دستمزد حقوق بگیران که هنوز هم وجود دارد در مجاورت پروژه ها.

این Covid-19 led اختلال نهفته است چشم انداز ساخت و ساز رشته در یک زمان از سال زمانی که جهت جریان در اوج (پایان FY20) و حداکثر فعالیت اتفاق می افتد در ماه ژوئن سه ماهه قبل از شروع باران های موسمی. جای تعجب نیست که اکثر سهام در حال تصحیح شدت بسیاری با بیش از نیم.

قسمت بد این است که در حالی که ممکن است برخی از مهلت وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن. شرکت ها ممکن است انتخاب کردن برای نیروی majeure و نیز گرفتن زمان اضافی برای تکمیل پروژه های بدون مجازات. حتی برخی از تسکین خواهد آمد در بازپرداخت بدهی و سرمایه در گردش وام مدت بازپرداخت و غیره. اما غیر-صندوق مبتنی بر محدودیت (امکانات توسعه یافته توسط بانک ها که شامل پول نقد فوری سبقت گرفتن اما بعدا می توانید crystallise به مسئولیت مالی) مانند نامه های اعتباری و غیره هنوز هم نیاز به خطاب نقطه از کارشناسان مانند Upadhyay. این صنعت نیاز به برخی از نوع مالی و بسته های اضافی امداد در حال حرکت رو به جلو است.

همچنین بخوانید: PM نارندرا هل برای استفاده از تکنولوژی در عصر Covid-19′

مسئله بزرگتر این است که بسیاری از دولت های ایالتی نشده به طور قابل توجهی کاسته کردن این مستند به این معنی که اگر در همه فعالیت های ساخت و ساز را به کار گیرند در زیر سطح مطلوب. مسائل مربوط به کمبود نیروی کار ماهر نیز کاسته نشده. پس مراقبت بیشتری باید گرفته شود برای ایمنی از کارگران انتظار می رود هزینه ها به افزایش است.

در این زمینه با شرکت های قوی تر ترازنامه و یا کسانی مانند Sadbhav Engineering شده اند که فروش دارایی به پایین اهرم را یک مزیت است. تحلیلگران می گویند که تمرکز شیفت به جریان های نقدی آنها ترجیح می دهند شرکت های با مقیاس پایین تر از عملیات و سالم ترازنامه مانند Ahluwalia قرارداد و KNR سازه. با توجه به ابهامات سرمایه گذاران می تواند در برخی از این کاهش می یابد.

CLSA هر چند بیشتر خوش بینانه است. خارجی کارگزاری معتقد است که دولت چاره ای جز پمپ-نخست اقتصاد خود capex به عنوان کاهش مالیات شرکت ها موفق به احیای هزینه های سرمایه و از این رو تحقیقات مجلس توصیه خرید در اوایل چرخه بازی می کند که به طور اتفاقی در 10 سال چندین پایین مانند L&T, J, کومار, مادون, مهاجرت و پناهندگی کانادا, Sadbhav Engineerint و NCC زیر تیز 15 تا 45 درصد قیمت اصلاحات است. هيات داوران از این.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>