مستند 3.0: صنعت بدن خوش آمدید تسهیلات برخی از سردرگمی باقی مانده

ترین صنعت بدن و صادرکنندگان ابراز امداد در گسترده تسهیلات اعلام شده توسط دولت در روز جمعه اما تقاضای خود را تکرار کرد که دولت را در یک بسته محرک به کمک مضطرب بخش از اقتصاد است.

وزارت امور گفت: پس از مارس 3, زمانی که در سراسر کشور مستند های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش Covid-19 برنامه ریزی شده بود به پایان محدودیت در حرکت مردم را span تنها شب ساعت (بین 7 ساعت و 7 am), در حالی که دفاتر خصوصی می تواند با 33 درصد از کارکنان حتی در مناطق شهری بسیاری از آن ها به عنوان طبقه بندی شده مناطق قرمز.

“آرامش به بسیاری از فعالیت های صنعتی از جمله موسسات صنعتی در مناطق شهری مانند مناطق آزاد و ویژه اقتصادی شهرکهای صنعتی و شهرک صنعتی با دسترسی به کنترل درون منطقۀ قرمز با محدودیت کاملا در خط با آنچه کنفدراسیون صنایع هند (CII) تا به حال شده است برای درخواست و ما به خصوص از آن استقبال” گفت: Chandrajit بانرجی CII مدیر کل.

همچنین بخوانید: دولت آرامش در محل کار هنجارهای برای شرکت های مجاز به فعالیت در طول مستند

chart

دولت همچنین مجاز تولید فناوری اطلاعات سخت افزار گونی و مواد بسته بندی در مناطق قرمز همراه با فعالیت های ساخت و ساز با شرط محدودیت.

در حالی که این مرکز گفت: این تسهیلات خواهد بود موضوع را به گواهی عدم سوء پیشینه از دولت های ایالتی و مقامات محلی آن را به شدت به میله آنها را از ارائه تسهیلات بیشتر. “ضروری است که پایین تر از سطح مقامات توانید قدرت خود را به استفاده از اختیاری قضاوت به ارائه تسهیلات خاص در مناطق که در آن آنها می توانند آزادانه داده” بانرجی اضافه شده است.

صنایع نیز تشویق, حرکت دولت اجازه می دهد تا حرکت افراد و وسایل نقلیه با محدودیت های مجاز برای بخش. “در نارنجی و سبز مناطق اتوبوس شده اند مجاز به کار گیرند تا 50 درصد ظرفیت است. این را تا حدودی کاهش فشار بر روی شرکت هایی که تلاش کرده اند به کارکنان کشتی به و از واحدهای صنعتی گفت:” یک مقام ارشد ی فدراسیون, هندی, اتاق های بازرگانی و صنعت (Ficci).

همچنین بخوانید: مستند 3.0 باز می شود امرار معاش درب; سفر هوایی راه آهن همچنان ممنوع

محرک های مالی

اما تقاضا برای یک بسته محرک اقتصادی ادامه داد: برای جمع آوری بخار. “در حالی که به طور منظم ارزیابی مناطق و فعالیت های مورد نیاز است بیشتر به استراحت و باز کردن از فعالیت های کسب و کار آن نیز در حال حاضر زمان مناسب برای دولت به آمده تا با بسته مالی به خصوص برای میکرو, شرکت های کوچک و متوسط و صنایع در کل” گفت: Sangita ردی جمهور Ficci.

chart

این تکرار توسط دیگران نیز هست. “کسب و کار در سراسر بخش های مختلف آن مهمان نوازی و ساز و تدارکات و تولید و تجارت خود را قفل شده است تا در قبر مشکلات مالی است. هزینه های ثابت مانند حقوق و دستمزد, برق, اجاره, ارتباطات, سخت به دیدار حتی به عنوان عملیاتی زیان اجتناب ناپذیر است. چنین وخیم امور مطالبات زیادی محرک های مالی, حتی اگر آن نیاز به کسب درآمد از کسری مالی توسط وام دهی مستقیم توسط RBI به دولت گفت:” Assocham دبیر دیپاک Sood.

Assocham نیز درخواست دولت شامل کاهش در کالا و خدمات نرخ مالیات تضمین دولت به بانک ها برای اعطای وام به ضعیف تر کسب و کار, آزاد از همه دولت حق و بازسازی از وام ممکن است محرک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>