مستند در ویروس-آمار هوبئی استان کاسته جدید چین عفونت کروناویروس دو

صادر شده در:

چین هوبئی که در آن بیماری همه گیر کوروناویروس سرچشمه بلند خواهد شد محدودیت های مسافرتی در فرودگاههای این منطقه به عنوان اپیدمی وجود دارد را برطرف می کند اما دیگر مناطق را تشدید کنترل به عنوان موارد جدید دو با توجه به وارداتی عفونت.

تبلیغات

هوبئی کمیسیون بهداشت اعلام آسانسور محدودیت هایی در خروجی مسافران شروع مارس 25 ارائه شده آنها تا به حال سلامت ترخیص کد.

مرکز استان ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار ظاهر شد و که بوده است و در مجموع مستند پس از ژان. 23 آن ها را ببینید سفر محدودیت برداشته شده در مارس 8.

اما خطر از خارج از کشور عفونت به نظر می رسد در افزایش, باعث سخت تر غربالگری و قرنطینه اقدامات در شهرهای بزرگ از جمله پایتخت پکن است.

چین تا به حال 78 موارد جدید در روز دوشنبه ملی کمیسیون بهداشت گفت: افزایش دو برابر از یکشنبه. از موارد جدید, 74 وارد شد عفونت از 39 وارداتی موارد یک روز پیش از آن.

چینی پایتخت پکن بود که سخت ترین ضربه با رکورد 31 جدید وارداتی موارد به دنبال در جنوب استان گوانگدونگ با 14 و مالی مرکز شانگهای با نه. تعداد کل وارداتی موارد بود در 427 عنوان از دوشنبه.

تنها چهار نفر محلی انتقال. یکی بود که در ووهان که تا به حال گزارش نشده است عفونت جدید در پنج روز.

ووهان ساکنان به زودی مجاز به ترک با سلامت کد رهگیری یک کد QR که باید یک فرد وضعیت بهداشت و درمان مربوط به آن است.

در دیگر نقاط کشور مقامات همچنان به اعمال سخت تر غربالگری و قرنطینه و منحرف پروازهای بین المللی از پکن به دیگر شهرستانها چینی اما است که نه ریشه هجوم اتباع چینی بسیاری از آنها دانش آموزان از بازگشت به خانه از ویروس-آمار کشور است.

پکن شهر دولت تنگ تر قوانین قرنطینه برای ورود افراد از خارج از کشور گفت: در روز جمعه که هر کس وارد شهر خواهد بود موضوع را به متمرکز قرنطینه و بهداشت چک.

جنوب شهر شنژن گفت: آن را تست تمام ورود و خاک چینی از ماکائو را ممنوعیت بازدید از سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و تایوان است.

تعدادی از عفونت های محلی از خارج از کشور ورود – برای اولین بار است که گزارش شده در جنوب, سفر hub گوانگژو در روز شنبه – بسیار کوچک باقی می ماند.

روز دوشنبه در پکن شاهد آن اولین مورد از یک فرد محلی آلوده بودن یک مسافر بین المللی از ورود به چین است. شانگهای گزارش یک مورد مشابه آوردن مجموع تعداد این عفونت به سه تا کنون.

نگرانی در مورد موج جدیدی از عفونت

افزایش وارداتی موارد و لغو محدودیت های اعمال شده در برخی از شهرستانها به مردم اجازه می دهد به بازگشت به کار و لگد کتک اقتصاد چین نگرانی از موج دوم از عفونت.

خصوصی نظرسنجی در روز سه شنبه پیشنهاد کرد که یک 10-11 درصد انقباض در سه ماهه اول تولید ناخالص داخلی در دومین اقتصاد بزرگ جهان “بی دلیل نیست”.

این بیماری همه گیر را با چکش تمام بخش های اقتصاد از تولید به گردشگری است. برای متقاعد کردن کسب و کار برای بازگشایی سیاستگذاران وعده داده اند وام های, ایدز و یارانه.

در صنعت گردشگری در استان گانسو مقامات دولتی هستند و هر یک نیاز به صرف حداقل 200 یوان ($28.25) یک هفته به خار بهبود محلی پذیرایی میباشد.

رسمی چین روزانه هشدار داد در سرمقاله روز سه شنبه که حفظ محدودیت های دقیق در جنبش مردم را “در حال حاضر انجام بیش از آسیب خوب”.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>