مستند طرح: مرکز مشتاق برای شروع فعالیت های اقتصادی در مناطق’

حتی به عنوان کشور در انتظار یک اعلام رسمی توسط نخست وزیر نارندرا مودی به گسترش در سراسر کشور مستند, Telangana چهارم شد دولت به گسترش آن تا مارس 30. در مرحله کنونی از مستند به پایان می رسد در روز سه شنبه.

وزارت بهداشت داده ها نشان داد که coronavirus (Covid-19) ادعا کرده 273 زندگی در هند به عنوان مجموع تعداد موارد صعود به 8,356 کرد.

با توجه به وزارت دارایی منابع PM ممکن است آدرس این ملت یک بار در این مرکز شکل خطوط طرح برای احیای فعالیت های اقتصادی در یک روش مرحله به مرحله.

مرکز مشتاق به راه اندازی مجدد فعالیت های اقتصادی در مناطق و یا مناطق با بروز کم Covid-19 موارد است.

همچنین بخوانید: Coronavirus زنده: اروپا در صدر تلفات 75000 بوریس جانسون مرخص

برخی از ایالات متحده نشان داد که چگونه یک کمتر از مجموع مستند است به احتمال زیاد اجرا با دولت دهلی نو categorising Covid-مناطق 19 بسته به شدت گسترش به عنوان قرمز و نارنجی و سبز مناطق.

دهلی وزیر Arvind Kejriwal گفت: مهار مناطق در حال حاضر اعلام شده است که مناطق قرمز و نارنجی مناطق پرخطر مناطق.

در حالی که نهایی طرح در سراسر کشور است که هنوز هم در آثار یک پیشنهاد است برای طبقه بندی مناطق با بیش از 15 مورد به عنوان مناطق قرمز کمتر از 15 عنوان نارنجی و با موارد به سبز و یا مناطق امن.

دولت در نظر دارد یک پتو تصویب به همه اشکال کشاورزی فعالیت با اقدامات ایمنی مناسب در جای خود و نه فقط در فعالیت های خاص در کشاورزی عنوان شده است در این مورد.

برخی از ایالت ها نیز مشتاق برای شروع حداقل صنایع تولید کالاهای ضروری.

این اوتار پرادش دولت کمک کرده است بازگشایی 5,281 واحدهای صنعتی در طول مستند دوره است. این عمدتا درگیر در تولید تجهیزات پزشکی و کالاهای اساسی.

یک مقام ارشد دولت در هاریانا دولت گفت: دولت موفق به حفظ حدود 50 درصد از نیروی کار که مهاجرت به مکان های مادری خود. اما برخی از دولت مناطق صنعتی مانند Gurugram و Faridabad نیز سقوط در “منطقه قرمز” به دلیل گسترش ویروس و نمی توان باز کرد در حال حاضر.

مقامات می گویند بسیاری از این مناطق سبز هستند به احتمال زیاد در مناطق روستایی به عنوان آنها کمتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر در مقایسه با شهرستانها. از این رو اولویت است به راه اندازی مجدد فعالیت در بخش کشاورزی با به موقع برداشت محصول از اواخر ربیع محصول نگرانی اصلی بودن.

برای این بزرگترین مانع کار است. این مرکز با همکاری متحده در مورد چگونه به کشاورزی نیروی انسانی موجود و اینکه آیا محدود حمل و نقل برای چنین نیروی کار می شود مجاز است.

“وجود دارد برخی از نقاط یا مناطق قرمز” که در آن هیچ چیز شروع می شود. اکثر چنین خوشه ها در مناطق شهری و نیمه شهری است. بر اساس آنچه که ما در حال دریافت از متحده تا کنون روستایی هند است که کمتر متاثر از شهری در هند است. از این رو احیای مزرعه فعالیت های اولویت است” گفت: یک مقام ارشد.

همچنین بخوانید: Coronavirus تاثیر: رکود-آمار خودرو hub خیره در بن بست

در مناطق سبز شهری و مناطق صنعتی این مرکز دوباره مشتاق به راه اندازی مجدد فعالیت به عنوان آنجا که ممکن است با سخت اجتماعی فاصله و سلامت هنجارهای. این جزئیات هستند که کار کردن با دولت و صنعت نماینده بدن. بدن مانند فدراسیون هندی, اتاق بازرگانی و صنایع و کنفدراسیون صنعت هند ارائه شده خود را استاندارد روش های عملیاتی و نقشه راه برای بخشی از سرگیری فعالیت

روز یکشنبه سابق کنگره رئیس جمهور راهول گاندی هشدار داد در برابر تصاحب هند بوده است. “عظیم رکود اقتصادی را تضعیف کرده است بسیاری از شرکت هند, آنها را جذاب اهداف برای تصاحب. دولت باید اجازه نمی دهد منافع خارجی را به کنترل هر شرکت هند در این زمان بحران ملی” او هنوز توییتی.

همانطور که برای برداشت این مرکز در حال حاضر آرام تقریبا همه عمده برداشت و کاشت تعمیر ماشین آلات کشاورزی, صادرات از مزرعه کالا و همچنین واردات مواد شیمیایی گیاهی از حوزه مستند دستورالعمل اما حتی اگر چیزی باقی مانده پتو تصویب خواهد شد مراقبت از که را.

در واقع کشاورزی عملیات اولین کسانی بودند که مجموعه ای از فعالیت های اقتصادی که آرام از مستند قوانین روز پس از آن اعمال شده در سراسر کشور در 25 مارس.

پس از آن در یک سری از اطلاعیه ها و بخشنامه دولت مرکزی آرام چند مرتبط با فعالیت های, در حالی که کشورهای در بخشی خود را بیش از حد مجاز حرکت ماشین آلات, فروش بذر و کود و همچنین آبزی پروری فعالیت های فروش و جنبش مزرعه کالاهای خود را برای فروش بدون مانع در mandis و غیره همه با مناسب اجتماعی فاصله دستورالعمل.

بزرگ ترین ربیع تولید ایالت پنجاب Haryana, Madhya Pradesh, Uttar Pradesh (UP) و راجستان را مبهوت تدارکات خود را برای فعال کردن کشاورزان به در دسته به طوری که هیچ ازدحام بیش از حد. تعداد مراکز خرید نیز شده است قابل ملاحظه ای بالا در حالی که در دولت برنامه ریزی شده است آستان-خرید گندم از تولید کنندگان است.

پنجاب صادر کرده است 2.7 میلیون کوپن به کشاورزان برای آوردن محصول گندم به mandis در حالی که تعدادی از مراکز خرید نیز گسترش به اطراف 3,691 در دولت مربوط به 1,824 برنج میلز در برابر 1,840 سال گذشته برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد.

یک کشاورز باید حق را به کوپن های متعدد در هر روز یا در روزهای مختلف بسته به فضای در خرید مرکز به منظور اجتناب از عجله در mandis رسمی گفت. مشابه تنظیم شده است در محل قرار داده و در راجستان.

کوپن با هولوگرام اجازه خواهد داد که کشاورزان را به محصول خود را به mandis در تراکتور چرخ دستی.

برای اطمینان اجتماعی فاصله در بازار غلات, زمین فضا در mandis شده است تقسیم به 30×30 پا برای 50 تن از محصول رسمی اضافه شده است. مقررات منع رفت و آمد محدودیت در محل در پنجاب در پی Covid-19 شیوع.

کشاورزان مورد نیاز خواهد بود را به حداقل ممکن است افراد با تراکتور چرخ به منظور جلوگیری از جمع آوری در بازار غلات.

در ضمن سبزی بازار Azadpur در دهلی نو است که در میان بزرگترین در آسیا معرفی کرده است یک سیستم فرد حتی یک نوع مبهوت زمانبندی — 6 صبح تا 11 صبح برای فروش سبزیجات و 2 ساعت به 6 بعد از ظهر برای فروش میوه ها — در مندی. تصمیم گرفته شد گزارش زیر که اجتماعی فاصله قوانین نمی شد که به دنبال آن در مندی که گسترش بیش از 80 هکتار.

“تحت عجیب و غریب-حتی قوانین ما اجازه خواهد داد که تمام 22 میریزد به کار با توجه به تعداد آنها. برای مثال در تاریخ حتی شماره میریزد مانند 0, 2, 4, 6, 8 خواهد بود و مجاز به تابع.

“این به ما کمک خواهد کرد حفظ اجتماعی فاصله در بازار در نظر Covid-19 شیوع” عادل احمد خان رئیس کمیسیون کشاورزی تولید و بازاریابی کمیته Azadpur گفت PTI. فرد حتی قوانین نیز ممکن است به اجرا در دیگر بازارهای عمده فروشی از سرمایه های ملی.

در هاریانا دولت امیدوار است برای حفظ آن نیروی کار. “در مشورت با صنعت ما ابداع راه به طوری که این کار می تواند قرار دارد و با توجه به مواد غذایی و دیگر اقلام ضروری در محوطه کارخانه” یک مقام گفت.

این بود که انجام می شود در تمام مناطق صنعتی از جمله پنیپت و Yamunagar. ساخت هاب از Gurugram و فریدآباد اما نمی خواهد برای باز کردن در هر زمان به زودی پس از وزیر منهر لعل خطار گفت: این مناطق یافت و دولت منطقه قرمز.

فعالیت های ساخت و ساز نیز در آغاز دولت اما تنها پس از مصوبات صورت گرفته توسط پیمانکاران به روش عملیاتی استاندارد اجتماعی فاصله گرفتن از نیروی کار در ذهن است.

در دولت دولت فعالانه در حل و فصل مسائل مربوط به کار می گذرد و حمل و نقل.

آرامش مستند محدودیت های کرالا در آوریل 10 اطلاع داده است که کشت و زرع لاستیک کارگران می تواند راه اندازی باران پاسداران است. در کنار ماشین لباسشویی و دیگر خانه نگهداری و تعمیر تجهیزات اجازه داده شده در یک روز از هفته است.

در مربوط به تحولات اتحادیه وزیر Ram, Vilas Paswan گفت: این مرکز تا به حال به اندازه کافی foodgrain برای نه ماه از PDS عرضه به بیش از 810 میلیون ذینفع.

کرالا وزیر دارایی توماس اسحاق گفت: این مرکز باید اجازه می دهد متحده به طور مستقیم به قرض گرفتن از بانک مرکزی هند.

(با ورودی از Arup Roychoudhury, Sanjeeb موکرجی Jyoti Mukul, Ruchika Chitravanshi, Virendra سینگ Rawat)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر