طولانی تاخیر آیووا انجمن نتایج را Buttigieg باریک و سرب بیش از ساندرز

پیت Buttigieg دقت به پایان رسید برای اولین بار در انتخابات دموکراتیک ریاست جمهوری قفقاز دولت حزب شمارش نشان داد که در روز پنج شنبه پس از, تاخیر, تغییر شکل 2020 نژاد و بالا بردن شک و تردید در مورد آینده یک بار مقابل دونده جو بایدن که به پایان رسید یک چهارم ناامید کننده.

تبلیغات

38 ساله شهردار سابق South Bend, ایندیانا, لبه پیشرو سناتور برنی ساندرز با 26.2 درصد به 26.1 درصد از دولت-نماینده معادل – داده ها به طور سنتی استفاده می شود برای تعیین برنده – با 100 درصد از حوزه شمارش آیووا حزب دموکرات گزارش در وب سایت خود را.

با این حال, اخبار سازمان های, از جمله نیویورک تایمز و آسوشیتدپرس را شناسایی نمی ویکتور.

“آسوشیتد پرس خواستار یک مسابقه زمانی که وجود دارد این است که نشانه ای روشن از یک برنده است. به دلیل یک اختلاف بین شهردار سابق پیت Buttigieg و بهداشت ، برنی ساندرز و بی نظمی در این سال انجمن فرایند ممکن است برای تعیین برنده در این مرحله گفت:” سالی Buzbee AP معاون ارشد رئیس جمهور و سردبیر اجرایی.

با توجه به دولت حزب, نتایج سناتور الیزابت وارن سوم به پایان رسید در آیووا با 18 درصد در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن خمیده به ناامید کننده چهارم با 15.8 درصد است. سناتور آمریکایی ctq پنجم رسید با 12.3 درصد است.

نتایج که خدشه دار شد ویژگی های سازمانی و خطا هنوز شکل 2020 مسابقه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری, برای ریاست جمهوری مطرح شده و شک و تردید در مورد آینده بایدن یک بار مقابل دونده.

آیووا دموکرات ریخته بود به 1600 در مدارس و مراکز اجتماعی و دیگر مکان های عمومی در شب دوشنبه به انتخاب خود از میان 11 نامزد دموکرات مسابقه.

اما نامزدهای دموکرات در حال حاضر رفتگان آیووا و تبدیل توجه خود را به بعد نامزدی مسابقه در نیوهمپشایر در فوریه 11 قبل از اولین نتایج حتی منتشر شده در دو دسته در روز سه شنبه.

مقامات سرزنش تناقضات مربوط به یک برنامه جدید تلفن همراه مورد استفاده برای رای شمارش به صورت غیر معمول تاخیر در آیووا ایالتی است که به طور سنتی آغاز یک ما انتخابات ریاست جمهوری است که در نقطه اوج این سال در تاریخ 3 نوامبر.

رسمی خواستار recanvass

کمیته ملی حزب دموکرات رئیس تام پرز به نام روز پنج شنبه برای یک recanvass از حزبی نتایج پس از ویژگی های قطعی ایجاد عدم اطمینان در مورد صحت شمارش.

پرز گفت: که شامل بررسی نتایج حاصل از هر حزبی سایت به جای کامل بازشماری.

او گفت: هر گونه بررسی شد و بعید است به تغییر ترکیب دولت 41 نمایندگان به کنوانسیون ملی دموکرات ها.

آیووا دموکراتیک رهبر حزب Troy قیمت پیشنهادی در بیانیه ای روز شنبه که او را تنها دنبال یک recanvass اگر یک درخواست توسط یک مبارزه است.

ساندرز به نقل از پیروزی در اولین مرحله رای

صحبت های روز پنج شنبه در نیوهمپشایر Sanders, تشکر مردم آیووا نمایندگان شان به صورت “بسیار قوی پیروزی آنها به ما” در روز دوشنبه قفقاز با اشاره به سرب خود را در میان رای دهندگان زمانی که آنها برای اولین بار نامزدهای انتخاب شده در انجمن سایت – گام اول در چند بخش فرآیند انتخاب.

“به عبارت دیگر برخی از 6000 بیشتر مردم آیووا نمایندگان شان بیرون آمد و در جلسه شب برای حمایت از ما از نامزدی انتخابات از هر کس دیگری” ساندرز گفت.

“از جایی که من از کسی که بیشترین آرا برنده او گفت:” با این استدلال که تاکید بیش از حد بود که قرار بر نماینده بالغ.

پرسید: بعد از آن در سی ان ان رویداد اگر او را درخواست recanvass ساندرز گفت: “ما به اندازه کافی از آیووا. من فکر می کنم ما باید حرکت به New Hampshire.”

او افزود: “من شک دارم که در پایان روز آقای Buttigieg و من باید به تعداد مساوی از نمایندگان به کنوانسیون ملی.”

‘Screwup’

مقامات حزب در ابتدا نسبت به تاخیر به یک مشکل فنی با برنامه جدید تلفن همراه اما نگرانی های دیگر را پس از ظهور, پیچیده تلاش برای انتشار نهایی برگه.

آیووا حزب دموکرات دریافت یک “غیر منتظره ای بالا حجم تماس های ورودی” به آن جلسه تدریس خصوصی در خانه در شب دوشنبه از “تماس گیرنده که قطع و بلافاصله پس از متصل بودن حامیان رئیس جمهور تهمت که به نام برای ابراز نارضایتی خود را با حزب دموکرات و مردم آیووا نمایندگان شان به دنبال تایید جزئیات” یک حزب رسمی گفت.

این حجم تماس بود “بسیار نامنظم” در مقایسه با قبلی قفقاز رسمی گفت.

نیویورک تایمز نیز گزارش داد که بیش از 100 حوزه گزارش نتایج که متناقض بود اطلاعات از دست رفته یا نمی شد ممکن است تحت قوانین انجمن ریخته گری, شک در تعداد.

آیووا حزب دموکرات کاهش یافته است به نظر تناقضات.

هر دو طرف را مورد انتقاد قرار آیووا روند.

“آنها نمی تواند تعداد دفعات مشاهده شده برخی از ساده آرا و در عین حال آنها می خواهند به بیش از سیستم بهداشت و درمان,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از دموکرات ها در طول یک آدرس جشن خود را تبرئه در استیضاح اتهامات عنوان شده علیه.

خود این تغییر اعلام آیووا برنده دو هفته پس از آن خود آیووا قفقاز در سال 2012.

در Manchester, New Hampshire, Sanders, نام حزبی افتضاح یک “screwup” بود که ناعادلانه به همه نامزدها.

پس از آیووا گزارش مسائل و تاخیر نوادا حزب دموکرات که میزبان آن جلسه در تاریخ 22 فوریه است “دور انداختن هر دو برنامه و روابط به سایه” است که شرکت توسعه حزبی-گزارش برنامه برای هر دو آیووا و نوادا, حزب, سخنگوی مولی Forgey گفت.

“خوشبختانه ما تا به حال یک سری از برنامه های پشتیبان در محل” Forgey اضافه شده است.

(FRANCE 24 با AFP آسوشیتدپرس و رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر