Lori Loughlin دادستان انکار به دام افتادن اتهامات

دادستان در Lori Loughlin مورد در روز چهارشنبه را تکذیب کرد دفاع ادعا می کند که FBI به حال پاش تحریک کردن از طریق او و دیگر بی توجه به پدر و مادر را به شرکت در این دانشکده پذیرش رشوه طرح.

ماه گذشته به نمایندگی از وکلای Loughlin و همسرش, Mossimo Giannulli استدلال که این مورد باید از پرتاب با توجه به دولت در آوریم. آنها با اشاره به یادداشت ویلیام “ریک” خواننده پذیرش کالج مشاور در قلب این مورد با این استدلال که این یادداشت ها نشان داد که عوامل بود browbeat او را به implicating مشتریان خود را در رفتار مجرمانه.

وکلای مدافع همچنین متهم است که دادستان در حال نکردن یادداشت برای نزدیک به نه ماه به خوبی گذشته یک دادگاه تحمیلی کشف شد. در پر کردن آن در روز چهارشنبه دادستان اذعان کرد که این یادداشت ها باید تبدیل شده است که بیش از قبل از آن را تکذیب کرد اما در ایمان بد.

“در وسیع سرعت در حال حرکت, دادستان, عدم تولید این یادداشت پیش از آن به سادگی یک اشتباه” نوشت: دستیار آمریکا وکیل استیون E. فرانک. “متهمان دچار هیچ تعصب و پیشنهاد است که در این یادداشت به نوعی ‘تبرئه’ آنها و یا نشان می دهد که شواهد علیه آنها ساخته شده و آشکارا غلط است.”

دفاع گفته است که Loughlin و Giannulli اعتقاد آنها مشروع کمک خیریه هنگامی که آنها پرداخت می شود برخی از $500,000 به دو دختر خود را بستری برای USC. آنها همچنین ادعا می کنند که خواننده را یادداشت نشان می دهد که هنگامی که او تا به حال مورد توافق را به طور مخفیانه ضبط مشتریان خود را برای دولت این عوامل تحت فشار او را به صحبت در مورد پرداخت به عنوان یک کمک مالی.

“آنها همچنان به از من بپرسید به گفتن دروغ گفتن و باز گفتن آنچه که من گفته مشتریان من به عنوان به که در آن پول خود را که قرار بود به این برنامه نه مربی و که آن را کمک و آنها می خواهند آن را به یک پرداخت” خواننده نوشت. “اساسا آنها درخواست من به خم شدن حقیقت است.”

اما در این پرونده روز چهارشنبه دادستان استدلال کرد که وقتی خواننده نوشت: کسانی که کلمات او تا به حال هنوز به طور کامل قبول مسئولیت جنایات خود. دادستان همچنین استدلال کرد که آن را واقعا مهم نیست که آیا خواننده و مشتریان خود را با اشاره به پرداخت به عنوان “کمک مالی” و یا نه به این دلیل که تعادل از شواهد نشان می دهد آنها می دانستند که آنها مشغول شد در یک طرح فاسد خود را به اعتراف به کودکان تحت ادعای نادرست است.

“فقط به این دلیل که نه خواننده و نه متهمان در واقع استفاده از کلمه ‘رشوه’ به توصیف این ادعا کمک های مالی به این معنا نیست که آنها مشروع” فرانک نوشت. “آنها رشوه صرف نظر از چه خواننده و متهمان به نام آنها به عنوان متهمان می دانستم که فاسد خودی بودند و درخواست پول در ازای جذب بی حد و حصر دانش آموزان در تخلف از وظیفه خود را از خدمات صادقانه به کارفرمای خود.”

به گفته دادستان Giannulli و Loughlin می دانستم که فرزندان خود بودند بستری به عنوان خدمه استخدام, حتی اگر آنها نمی ردیف خدمه و گام خود را برای کمک به تداوم تقلب.

این زن و شوهر در حال برنامه ریزی برای رفتن به دادگاه در اکتبر. 5.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>