فیلم لس آنجلس-تولید تلویزیون می بیند محدودیت Slowdowns میان Coronavirus

فیلم و تلویزیون تولید در منطقه لس آنجلس است که محدودیت هایی رو به رو با توجه به تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس این FilmL.یک. اجازه آژانس در گزارش روز پنج شنبه.

“لس آنجلس وزارت بهداشت هشدار میدهد که لغو یا اصلاح رویدادهای عمومی ممکن است لازم باشد برای مقابله با جامعه مهم گسترش COVID-19,” FilmL.یک. گفت. “به دستور مقامات محلی انواع موقت محدودیت ها و محدودیت در تولید فیلم فعالیت در حال حاضر در اثر در بخش هایی از لس آنجلس است.”

این سازمان روز پنجشنبه گفت که فیلمبرداری فعالیت همچنان به رخ می دهد در منطقه خیابان ها و مراحل موضوع را به طور موقت محدودیت های اعمال شده توسط مقامات محلی.

پس از اعلام توسط Los Angels شهردار اریک Garcetti روز پنج شنبه در شهر لس آنجلس به تصویب موقت محدودیت در مجامع عمومی برای حفاظت از مکان و سرعت گسترش ویروس.

لس آنجلس شهر هال به طور موقت بسته به تمام فیلمبرداری و سراغ درخواست و فیلمبرداری مربوط به شهرستان متعلق به اموال به طور موقت محدود به تولیدات با یک ترکیب بازیگران و خدمه از 250 نفر و یا کمتر است.

لس آنجلس Community College District است به حالت تعلیق در همه سراغ و فیلمبرداری فعالیت های باقی مانده از ماه مارس سال 2020 است. لس آنجلس Unified School District است به حالت تعلیق خارج و استفاده از امکانات آن از جمله تمام در محل فیلمبرداری فیلم و پارکینگ خودرو. همه قبلا با صدور مجوز برای فیلمبرداری فیلم و پارکینگ در حال لغو.

زیر خط کارگران شده اند از دیدن کار کمتر در روزهای اخیر با توجه به استیو دایان وزیر خزانه دار هالیوود Teamsters Local 399 که نشان دهنده رانندگان, محل پیشاهنگی و مصاحبه مدیران.

“ما لغو همه اتحادیه حوادث از طریق آوریل 10 بیرون از فراوانی احتیاط” دایان اضافه شده است. “ما می خواهم به جای امن تر از متاسفم.”

این Intl. داد از مرحله تئاتر کارکنان که نشان دهنده هالیوود و صنعت اصناف گفت: بین المللی خود در واکنش به این فاجعه کمیته پس نزدیک ترین به روزترین ارشاد به عنوان ارائه شده توسط سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل بیماری ها (ایالات متحده) و آژانس بهداشت عمومی کانادا. همچنین گفت: IATSE ملی سود وجوه است و چشم پوشی از همه هزینه برای COVID-19 تست برای همه ثبتنام کنندگان در آن برنامه های بهداشتی.

سالوادور پرز رئيس جمهور از انجمن صنفی طراحان صحنه و لباس که در عمل به عنوان IATSE محلی 705 گفت: اعضا در روز پنج شنبه “IATSE در حال همکاری با کارفرمایان در همه بخش های صنعت سرگرمی در سیاست های است که کمک خواهد کرد که جلوگیری از عفونت در محل های کار است. با انواع صنایع دستی IATSE نمایندگی و چالش های منحصر به فرد است که با هر یک در این وضعیت IATSE در حال همکاری با اتحادیه های محلی برای تولید و توزیع صنایع دستی خاص محیط کار دستورالعمل.”

ایمیل در رفت و گفت: “کالیفرنیا بخش توسعه (EDD) اعلام کرده است اگر شما می توانید کار را به خاطر شما شده اند در معرض COVID-19 آنها ارائه خواهد شد کوتاه مدت سود پرداخت. پرداخت مرخصی های خانوادگی می تواند مورد استفاده قرار گیرد اگر شما پیدا کردن شما در حال مراقبت از یک عضو خانواده است که قرنطینه شده.”

“انجمن صنفی کارگران که آیا بیمار در حال به مزایای حق با تشکیل پرونده بیمه از کار افتادگی که در آن آنها خواهد شد تحت عنوان به کوتاه مدت پرداخت سود به کارگران واجد شرایط که کامل یا جزئی از دست دادن دستمزد با توجه به کار های غیر مرتبط با بیماری آسیب یا بارداری. سود مقدار حدود 60-70 درصد از حقوق و دستمزد (با توجه به درآمد) و طیف وسیعی از $50-$1,300 یک هفته.”

Kees Van Oostrum رئيس جمهور از آمریکا انجمن سینماگران پنج شنبه اعلام کرد که ASC تصمیم گرفته است به طور موقت به حالت تعلیق تمام وقایع عمومی مذاکرات و نمایشگاه در ASC Clubhouse در هالیوود

“ما همچنان به برگزاری جلسات هیئت مدیره و عضویت در جلسات که بسیار مهم به در حال اجرا از ASC,” او اضافه شده است. “با این حال ما را تشویق کاربران به استفاده از ویدئو کنفرانس و یا تماس تلفنی در امکانات این جلسات. دیگر جلسات کمیته برگزار می شود باید بر روی یک پایه از راه دور در صورت امکان. به عنوان ما به جلو نگاه می کنیم به افزایش میزان کار کارکنان ما می توانید از راه دور و بدون آمدن به دفتر.”

“ما این تصمیم گرفته شده به آرامی اما در حال ظهور اجماع از CDC و کارشناسان پزشکی است که به منظور محدود کردن فرد به فرد انتقال این ویروس برای جلوگیری از همه گیر” Van Oostrum اضافه شده است. “لطفا توجه داشته باشید که این یک اقدام پیشگیرانه. هیچ شناسایی مورد coronavirus شناخته شده و یا قرار گرفتن در معرض در ASC عضویت و یا کارکنان. ما درک می کنیم این است که بسیار مخرب است اما ما مطمئن هستیم که ما را از طریق این دوره دشوار و بازگشت به کسب و کار به صورت عادی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>