لس آنجلس در محل فیلمبرداری اسلاید 18 درصد با توجه به کروناویروس

Coronavirus همه گیر نهفته است در محل فیلمبرداری در لس آنجلس با 18% کاهش تا کنون این سال, با توجه به گزارش منتشر شده در پنج شنبه توسط FilmLA آژانس اجازه.

“پس از شروع قوی در ماه ژانویه در محل فیلمبرداری در L. A. کاهش در ماه مارس پس از یک سری داوطلبانه کاهش و به تدریج سفت عمومی جمع آوری محدودیت” FilmLA گفت. “این 1,091 تولیدات محلی فیلمبرداری در ماه فوریه سال 2020 کاهش یافته به 644 پروژه در ماه مارس قبل از فیلمبرداری به پایان رسید به طور کامل در 20 مارس. در آن تاریخ این شهرستان از لس آنجلس وزارت بهداشت و دیگر امور خارجه و مقامات محلی صادر مکمل ‘امن تر در صفحه” سفارشات که بسته به منطقه در محل فیلمبرداری تا اطلاع ثانوی.”

FilmLA روز پنجشنبه گفت که با خاموش کردن آماده به گسترش عمیق به سه ماهه دوم سال 2020 به طور کلی فعالیت تولید خواهد باد پشت 2019 در کل.

“FilmLA می پیوندد با تمام لوس آنجلس در اولویت سلامت و رفاه جوامع ما در طول این چالش بی سابقه گفت:” FilmLA رئیس جمهور پل Audley. “نگرانی ما گسترش نیز به امنیت اقتصادی خانواده های محلی از جمله نزدیک به یک پنجم Angelenos با روابط به این کسب و کار و هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک آنها پشتیبانی می کند. افکار ما هستند با تمام نزدیک ترین و به طور جدی تحت تاثیر قرار – هر چه منحصر به فرد از شرایط است.”

FilmLA و کارکنان آن شده اند عامل از راه دور و در یک برنامه کاهش از مارس 13. Audley گفت: این سازمان آماده خواهد شد برای بازگشت سریع به کار هنگامی که آن را بی خطر است برای تولید را از سر گرفت.

به طور کلی سه ماهه اول فیلمبرداری در لس آنجلس سقوط کرد 1,591 ساقه روز به 7,252 با تولید محلی سطوح روند 21.5 درصد زیر 5 سال به طور متوسط. تلویزیون تضعیف 20 درصد به 2,491 فتح کرد گرفته شد ساقه روز. FilmLA را 2019 تولید تلویزیون گزارش که 198 از 465 اسکریپت را نشان می دهد تولید در تمام سیستم عامل بودند شات در لس آنجلس.

تلویزیونی کمدی تولید کاهش 53.9% به 251 ساقه روز و درام تلویزیونی تولید کاهش یافته است 25.7% درصد به 889 ساقه روز. مبتنی بر وب و تلویزیون مرحوم 13.1% به 225 روز و تولید آزمایشی سقوط کرد 19.4 درصد به 87 شوت روز. FilmLA اشاره کرد که خلبان های نجومی که به طور معمول اجرا می شود از اواخر فوریه تا اوایل مارس بود تا حد زیادی نهفته خاموش کردن.

تلویزیون واقعیت تولید افزایش یافته است 11.7% با 771 ساقه روز احتمالا به دلیل هجوم جریان ارائه دهندگان که راه اندازی سیستم عامل خود را در طول سه ماهه اول.

FilmLA گزارش داد که تلویزیون پروژه های ثبت نام در کالیفرنیا فیلم و تلویزیون اعتبار مالیاتی برنامه را پوشش می دهد که تا 25 درصد از هزینه های تولید — تولید 293 تیراندازی روز در تلویزیون درام دسته. مجموعه ای جدید تحت پوشش شامل “قلمرو حیوانات” “سرخوشی” خوب “دختران” “شیطان” به “الیور,” “The Rookie,” “بارش برف” “سوات” “این است که ما” “چرا زنان کشتن” و “Westworld.”

فیلم سینمایی تولید کاهش یافته است 6.1% به 665 تیراندازی روز در سه ماهه اول. فیلم های که تحت پوشش قرار گرفتند و توسط مالیات برنامه های اعتباری شامل علمی تخیلی پروژه “همه چیز, همه جا, همه در یک بار” بازیگران Michelle Yeoh, and Will Smith, درام, ورزشی “شاه ریچارد.”

در سال 2018 کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. جری براون امضا گسترش کالیفرنیا تولید اعتبار مالیاتی برنامه برای پنج سال فراتر از آن سال 2020 انقضا با 1.6 میلیارد دلار در اعتبارات است. این برنامه بیش از سه برابر اندازه در سال 2014 به $330 میلیون در سال را به رقابت موثر با انگیزه در نیویورک و گرجستان است. فیلم های تحت پوشش این برنامه عبارتند از: پارامونت “زنبورعسل” و دیزنی “کاپیتان مارول” و “چین و چروک در زمان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>