لس آنجلس دادستان را اولین گام برای استرداد Harvey Weinstein

لس آنجلس دفتر دادستان منطقه ثبت شده است یک حکم ادامه توقیف در نیویورک, زندان, برگزاری Harvey Weinstein اولین گام در آوردن او به لس آنجلس برای دومین محاکمه در تجاوز و حمله جنسی اتهامات عنوان شده علیه.

Weinstein وارد Wende تادیبی تسهیلات حداکثر امنیت زندان خارج بوفالو, n. y., در روز چهارشنبه از Rikers Island. مقامات زندان هنوز بررسی پرونده های خود را به تعیین که در آن او باید به طور دائم اختصاص داده شده به خدمت او 23 سال حبس.

در روز اول خود را در نیویورک محاکمه در ماه ژانویه در لس آنجلس دادستان منطقه جکی Lacey پرونده چهار اتهام دیگر متهم Weinstein تجاوز به یک بازیگر ایتالیایی و آزار جنسی دیگری در فوریه 2013. او چهره اضافی بالقوه جمله از 28 سال در زندان محکوم در آن اتهامات عنوان شده علیه.

Weinstein خدمت شده با حکم ادامه توقیف که توابع به عنوان یک رسمی اطلاع رسانی از خارج از کشور اتهامات عنوان شده علیه. همچنین در خدمت به عنوان یک راهنما به زندان به نگه داشتن او در زندان هر چند که یک تشریفات در این مورد که او را نمی خواهد واجد شرایط آزادی مشروط برای یکی دیگر از 19 سال است.

L. A. دادستان باید هنوز هم رفتن به لس آنجلس قاضی برای گرفتن تایید برای استرداد درخواست. با توجه به اضطراری سفارشات در حال حاضر حاکم بر سیستم دادگاه آن است که روشن نیست که چگونه به سرعت اتفاق خواهد افتاد. سیستم دادگاه است که هنوز هم انجام برخی از اقدامات جنایی مانند arraignments و sentencings هر چند آزمایش را به طور کلی معلق شده است را از نگرانی برای به خطر انداختن منصفه.

D. A. دفتر کاهش یافته است به نظر در مورد اینکه آیا اقدامات اضطراری را کاهش روند استرداد.

Weinstein نیز می توانست یک فرصت برای به چالش کشیدن استرداد در نیویورک است.

فرض کنید او تحویل دادند برگزار خواهد شد در لس آنجلس زندان برای مدت زمان محاکمه. او سپس ارسال می شود بازگشت به نیویورک به تکمیل زندان وجود دارد.

Weinstein وکلای مدافع گفته اند که آنها قصد تجدید نظر محکومیت خود را در نیویورک. آنها همچنین تاکید کرد که 68 سال سابق تولید کننده است که در شکننده سلامت و آنها درخواست کرده اند که او فراهم شود دسترسی به امکانات پزشکی در حالی که زندانی.

نیویورک زندان سیستم به حالت تعلیق در ملاقات از طریق مارس 11 را امتحان کنید به کنترل گسترش coronavirus. زندانیان نیز در حال نشان داده شده یک ویدیو با عنوان “قرار دادن دست خود را با هم” که آدرس صحیح شستن دست ها تکنیک های.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>