‘Lost Boys’ خلبان در CW بازیگران, Lincoln, Younes در کیفر ساترلند نقش

CW را بازنگری شده (دریافت آن؟) “پسران گمشده” خلبان بازیگران یکی از آن نقش منجر شود.

لینکلن Younes شده است بازیگران در این سریال به عنوان بنیامین کاریزماتیک رهبر باند خون آشام در ظاهر شاعرانه کارولینای شمالی شهر ساحلی. Younes’ نقش بیشتر شبیه به نقش دیوید در سال 1987 نسخه از فیلم “پسران گمشده” که بود با بازی Kiefer Sutherland.

Younes اخیرا ستاره دار در ABC سریال درام “هتل بزرگ.” او همچنین شناخته شده برای بازی در نشان می دهد مانند “خانه و دور” “Tangle” و “پنهان” را در خود بومی استرالیا است. او repped توسط مگان سیلورمن مدیریت ایران, مدیریت در استرالیا و همیلتون Hodell در انگلستان

CW به “پسران گمشده” یک خلبان سفارش در ژانویه. این شبکه قبلا دستور “پسران گمشده” خلبان فصل گذشته قبل از اینکه در نهایت در گذشت. CW باقی مانده در این پروژه با اما و تصمیم به redevelop آن است. در این نسخه یک مادر و gen z فرزندان حرکت به سمت شهر ساحلی که در آن او بزرگ شده. آنها کشف وجود دارد و چنین دلیلی محلی بچه های باحال خواب در تمام روز در تمام شب هرگز رشد و هرگز قدیمی است. اوراق قرضه خانواده هستند و تست شده به عنوان برادران خود را در طرف مقابل از یک اسطوره مبارزه است.

Heather Mitchell و راب توماس اعتبار به عنوان نویسندگان و اجرایی تولید جدید خلبان با Marcos Siega متصل به طور مستقیم و اجرایی تولید کند. توماس را اجرایی تولید خود را تحت Spondoolie تولیدات بنر همراه با دن Etheridge. مایک Karz و لایحه Bindley از گلف استریم تلویزیونی نیز اجرایی تولید کند. ربکا Franko از Spondoolie و Juliana Janes از گلف استریم تولید خواهد شد. این مجموعه را تحسین کرد از برادران وارنر تلویزیون که در آن Spondoolie و گلف استریم تحت کلی می پردازد. “پسران گمشده” فیلم منتشر شده توسط برادران وارنر تصاویر.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>