عشق و جنگ: جانبازان چسبیده به Anzac شجاعت


این یک جنگ است داستان که تبدیل به یک داستان عشق.

این داستان از 94 سال بری Maley بازنشسته دانشگاهی که مبارزه در اقیانوس آرام در طول جنگ جهانی دوم که مانند صدها نفر از هزاران نفر از دیگر استرالیا جانبازان جنگ خواهد شد در این سال را علامت روز آنزاک در خانه بدون هیاهو.

استرالیا هر طور شده در بزرگداشت روز آنزاک از سال 1916 اما در این سال آن انجام خواهد شد راه ما همه چیز را در سن COVID-19 ویروس – با جدایی فیزیکی.

World War II veteran, Barry Maley will be at home this Anzac Day.

جنگ جهانی دوم کهنه بری Maley خواهد شد در صفحه اصلی این روز آنزاک.اعتبار:نیکلاس Fiennes

این درگیری ها در مراسم یادبود جنگ استرالیا بسته خواهد شد ، بسیاری از شرکت در “نور تا سحر” ابتکار عمل و ایستادگی در مقابل خانه خود را با شمع های خود را برای پخش در یک نوع صمیمیت و همدلی از هم جدا.

تبلیغات

آن را باید یک روز آنزاک و یک ویژه به مناسبت سالگرد 75 از پایان جنگ جهانی دوم است.

تعداد جانبازان جنگ جهانی دوم در استرالیا رو به کاهش هستند. با توجه به Department of Veterans’ Affairs, به عنوان در ژوئن 2019 وجود دارد برآورد 14,600 بازمانده جانبازان, از یک, از یک میلیون شرکت کننده در آن جنگ.

“با توجه به سن خود بیشتر بیش از 95 سال این تعداد به سرعت در حال کاهش” یک جانبازان’ سخنگوی گفت.

برای بسیاری از این سال شده اند که آخرین شانس خود را برای ماه مارس است.

آقای Maley (که این نویسنده پدربزرگ) پیوست RAAF در سال 1943 در سن 18 رانده شده توسط کنجکاوی و احساس وظیفه. او اطاعت مادر خود را زمانی که او اصرار داشت او را تبدیل به یک خلبان.

او آموزش دیده به عنوان یک رادار اپراتور به جای was posted به جزیره بورنئو.

او در یک شرکت است که راه اندازی یک ایستگاه رادار در جزیره کوچک از Sanau سواحل جزیره ای بزرگتر از ترکن که در آن 240 استرالیایی درگذشت کشتی این سرزمین از ژاپن در سال 1945.

او یکی از جانبازان عکس توسط سیدنی عکاس نیکلاس فینس که می خواستم برای ایجاد یک پروژه به مناسبت روز آنزاک در این سال شرایط غیر معمول.

مطالب دیگر او عبارتند از 95 سال کهنه سرباز جنگ جهانی دوم گیلبرت Jan که می خواست برای پیوستن به ارتش, اما آن را نمی خواهد اعتراف مردان آسیایی تبار. او داوطلب خدمت سربازی در RAAF عوض شد و یک اپراتور رادیو.

در سال 2004 آقای Jan اهدا شد مدال در دستور استرالیا برای خدمت به جامعه به خصوص به نمایندگی از استرالیا سابق خدمتگزاران و زنان چینی تبار.

Portrait of veteran Gilbert Jan.

پرتره کهنه گیلبرت Jan.اعتبار:نیکلاس Fiennes

همچنین عکس ها تامارا Sloper-هاردینگ و همسرش آدریان جان هاردینگ.

Mrs Sloper-هاردینگ در خدمت به عنوان یک افسر اطلاعاتی در سلطنتی استرالیا نیروی دریایی برای 18 سال از جمله در طول Interfet اعزام به تیمور شرقی سال 1999. شوهر او یک سرهنگ بازنشسته در سلطنتی استرالیا مهندسین.

“از آن زمان او هشت سال از من بپرسید که:” خانم Sloper-هاردینگ گفت.

Veterans Adrian John Harding and Tamara Sloper-Harding.

جانبازان Adrian جان هاردینگ و تامارا Sloper-هاردینگ. اعتبار:نیکلاس Fiennes

آنها در حال حاضر چهار فرزند با هم.

زمانی که جنگ جهانی دوم به پایان رسید آقای Maley به خانه بازگشت به Hurlstone پارک سیدنی مشغول به کار بود در یک انبار زمانی که او آموخته است که به عنوان یک بازگشت سرویسکار او به عنوان آزاد شهریه در دانشگاه سیدنی.

او ثبت نام کرده و در اولین یا دومین روز در دانشگاه متوجه شد یک زن جوان زیبا. یک روز در تراموا او رویکرد خود را.

“من گفت:” شما می خواهم به انجام یک عکس یک شب ؟ او گفت: “نه تشکر” او به یاد می آورد. آن زمان در حالی که اما مادر بزرگ من ایوان آمد در سراسر.

چند هفته پیش او به بستری در یک مرکز مراقبت از سالمندان در سیدنی شرق و به دلیل مستند محدودیت های جفت قادر به دیدن یکدیگر برای هم بودن. آنها ازدواج کرده اند 68 سال است.

آقای Maley می گوید: همه ما باید بر “Anzac شجاعت” به ما از طریق محدودیت و بدبختی ساخته شده توسط Coronavirus.

ما باید این کار را انجام “با قاطعیت و شجاعت” او می گوید: “و شورشی اگر ما آزادی در معرض تهدید هستند”.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>