‘عشق جزیره’ میزبان شوک مرگ زنده نگرانی ها در مورد سلامت روان, بررسی رسانه های

مرگ محبوب “جزیره عشق” میزبان کارولین فلک فرستاده است تکان سراسر انگلستان و دوباره مطرح طولانی مدت در نگرانی در مورد پخش ITV حمایت از اعضای بازیگران در آمار واقعیت رقابت به عنوان به خوبی به عنوان کشور شدید رسانه موشکافی از چهره های عمومی است.

Flack یکی از u. k. ترین تشخیص واقعیت میزبان مرده پیدا شد در آپارتمان او در روز شنبه یک وکیل برای خانواده اش تایید کرد. مراسم تجلیل از شروع جمع آوری برای Flack یک عامل اصلی در تلویزیون بریتانیا خارج از خانه اش در شرق لندن است.

در واکنش به مرگ او ITV لغو شنبه نسخه ای از “جزیره عشق” در حالی که کانال 4 تایید آن است که کشیدن جراحی زیبایی سری “Surjury” که قرار بود به میزبانی Flack.

The 40-year-old استار راه اندازی شد به صورت آزمایشی در بیش از دو هفته و ماه و پس از او بازداشت شد و به اتهام حمله در ماه دسامبر پس از یک اختلاف داخلی با شریک زندگی لوئیس برتون. فلک که به نظر می رسد در دادگاه در ماه دسامبر را رد همه اتهامات.

اما مدت کوتاهی پس از این حادثه ITV کشیده ستاره از میزبانی زمستان اولین نسخه از “جزیره عشق” که برای اولین بار در اوایل ژانویه جایگزینی او با لورا Whitmore, یک دوست نزدیک.

Flack نوشت: در Instagram account on Dec. 24 که “این نوع از بررسی و گمانه زنی های زیادی را در برای یک نفر” قبل از اضافه کردن که او در نظر گرفتن زمان به “احساس بهتر و یادگیری برخی از درس از موقعیت من خودم به.”

Flack مرگ می آید تقریبا یک سال پس از خودکشی سابق “جزیره عشق” مسابقه مایک Thalassitis و قبلا گزارش شده خودکشی شرکت کننده سوفی Gradon در ژوئن 2018. در پاسخ به دومی مرگ و میر ITV نورد از یک برنامه گسترده برای بهبود آن مواظبت شیوه برای شرکت کنندگان حصول اطمینان از پشتیبانی طولانی بعد از آنها به نظر می رسد در این آمار نشان می دهد که تماشای میلیون ها نفر هر شب در انگلستان که در آن پخش در سراسر دو ماه در تابستان و اخیرا زمستان.

اما پخش و نقد دریافت کرده است خود را برای دست زدن به فلک حمله به شارژ در ماه دسامبر. دن Wootton اجرایی سردبیر انگلیسی تلخیص خورشید در توییتر نوشت در روز شنبه که فلک بود “آویزان برای خشک کردن توسط ITV.”

“او پریشان آنها ایستادن نیست ، و پریشان در مورد عدم حمایت او داده شد. کارولین و من ویران شد برای شرکت در مراسم تشییع جنازه از دوستان ما مایک Thalassitis سال گذشته است. من نمی توانم باور کنم که ما در اینجا دوباره,” او نوشت.

Wootton نظرات دریافت کرده اند انتقاد گسترده در رسانه های اجتماعی که در آن کاربران برجسته تلخیص رسانه منفی پوشش فلک در ماه های اخیر. آفتاب به گزارش حذف برخی از قطعات آنلاین پوشش در پی مرگ او. خروجی ارسال شده مقاله ای که اخیرا در جمعه حدود یک کارت روز ولنتاین تمسخر مجری اتهام حمله از شریک زندگی خود را, اما این مقاله است و دیگر در دسترس در وب سایت.

به Wootton, نقطه, اما, ITV را دریافت سهم خود را از موشکافی در پی Flack مرگ است. پخش و گفت: در اوایل سال جاری که درب بود “هنوز باز” برای Flack به بازگشت به میزبان تابستان نسخه از “جزیره عشق” اما ساخته شده است که هیچ بیشتر اطلاعیه ها در رابطه با آینده اش با پخش.

این است که در مقایسه با ITV مجری مورچه McPartlin – نیمی از سرگرمی duo, Ant and Dec – که جریمه شد £86,000 برای رانندگی در حال مستی حادثه مربوط به یک خانواده جوان در ماه مارس سال 2018 است. او پس از بازگشت به میزبانی وظایف پخش.

پیش از مرگ او فلک تا به حال گزارش دریافت کلمه که تاج دادستان سرویس جعل جلوتر با محاکمه او که قرار بود برای شروع در مارس 4.

فرانسیس ریدلی از پول مدیریت استعداد که موفق فلک در بیانیه ای گفت: شنبه شب که ستاره تا به حال در ماه های اخیر “بوده است تحت فشار به دلیل جاری صورت بالقوه و آزمایشی است که به خوبی گزارش شده است.”

“خدمات تاج دادستان دنبال این زمانی که آنها می دانستند که نه تنها بسیار آسیب پذیر کارولین بود اما همچنین ادعا شده که این قربانی را پشتیبانی نمی کند دادستان و اختلاف داشتند CPS نسخه از برنامه. CPS باید نگاه خود را امروز و چگونه آنها را دنبال محاکمه که نه تنها بدون شایستگی و نه در جهت منافع عمومی. و در نهایت منجر به داری پریشانی به کارولین.”

در ماه اکتبر سال قبل از حمله شارژ Flack مشخص شده جهانی بهداشت روان, روز با یک Instagram پست: “من خوش شانس می شود قادر به انتخاب خودم تا زمانی که همه چیز احساس s**t. اما چه اتفاقی می افتد اگر کسی نمی تواند. می تواند به خوبی برای مردم است. شما هرگز نمی دانید چه خبر است. تا کنون.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>