از “جزیره” را برمی گرداند به هوا به عنوان ITV دفاع درمان کارولین فلک

‘عاشق جزیره بود به عقب در هوا دوشنبه برای اولین بار پس از مرگ میزبان سابق کارولین فلک در فوریه. 15. در میان سری واقعیت’ بازگشت, پخش ITV اصرار دارد آن را پشتیبانی می کند این ستاره پس از او برداشته شد از نشان می دهد.

دوشنبه شب قسمت شروع somberly با راوی Iain استرلینگ ارائه بیش از صدای خارج از قاب صحنه توفنده امواج و آفریقای جنوبی خط ساحلی است.

“همه ما کاملا ویران خبر غم انگیز است که کارولین خیلی دوست داشتم عضو ما ‘عشق جزیره’, خانواده, گذشت, گفت:” استرلینگ که هرگز دیده می شود نشان می دهد. “کارولین و من با هم بودند از همان آغاز بسیار از ‘جزیره عشق و شور و شوق او را گرم و شور و شوق ارتباط با میلیون ها نفر از بینندگان.

او ادامه داد: “در حال حاضر ما همه فقط تلاش برای آمدن به شرایط با آنچه که اتفاق افتاده است. من امیدوارم که ما همه می توانند مهربان همیشه نشان می دهد عشق و گوش دادن به یکدیگر است. کارولین من می خواهم برای تشکر از شما برای همه سرگرم کننده بار ما در حال ساخت مورد علاقه ما نشان می دهد. شما یک دوست واقعی برای من است.”

این قسمت است که در حال حاضر هنوز هم پخش شده برداشت از جمعه شب edition. بازگشت “جزیره عشق” جمعه آمد ساعت پس از ITV مدیر کوین Lygo صحبت کردن در مورد Flack مرگ در پشت خواستار ‘عشق در جزیره’ لغو.

“هر کس در ITV کاملا ویران کرد و هنوز هم در تلاش برای پردازش این خبر غم انگیز,” او گفت:. “کارولین بود بخشی از” جزیره عشق ” از همان ابتدا و شور و شوق فداکاری و انرژی بی حد و حصر منجر به موفقیت.

Lygo افزود: “پس از کارولین پا را از نمایش ITV روشن ساخته است که درب باز شد برای او به بازگشت و “عشق جزیره’ تولید تیم باقی مانده در تماس منظم با او و در ادامه به ارائه پشتیبانی بیش از چند ماه گذشته.”

اجرایی گفت: روز دوشنبه ادای احترام شد گردآوری شده توسط این تیم در آفریقای جنوبی که در آن فصل زمستان نشان می دهد فیلم برداری شده است و همچنین استرلینگ یکی دیگر از نمایش های تشخیص چهره است.

“کارولین عاشق ” عشق جزیره’ و آوازی در حمایت از نمایش” Lygo گفت. “بینندگان می تواند مربوط به او و او به آنها که بخش بزرگی از موفقیت این برنامه است. همه ما از دست او بسیار است.”

آشکارا Lygo باعث می شود هیچ اشاره ای نشان می دهد آینده در پخش. نظرات خود را به انجام, اما, آدرس اتهامات که ITV نیست به اندازه کافی برای حمایت از Flack او پس از دستگیری در ماه دسامبر برای آزار او شریک لوئیس برتون و پس از آن او به عنوان جایگزین شد میزبان توسط دوست نزدیک لورا Whitmore.

فلک از مرگ مارکس سوم “جزیره عشق” با هنرمندی مرگ در 21 ماه. آن به شرح زیر خودکشی از مسابقه مایک Thalassitis و سوفی Gradon.

ITV رو گسترده خواستار ‘عشق در جزیره’ لغو پس از خودکشی از Thalassitis در ماه مارس گذشته پیشرو پخش به گماشتن و گسترش تعدادی از پست نشان می دهد روش برای تابستان سال گذشته نشان می دهد به مراقبت بهتر برای کسانی که به نظر می رسد در برنامه.

اقدامات قبل از گسترده تر دولت درخواست به درمان واقعی ستاره های که صورت گرفت در تابستان گذشته و در پاسخ به خودکشی یک مهمان در ITV در حال حاضر لغو شده روز برنامه “جرمی Kyle نشان می دهد.” این تحقیق در نهایت به این نتیجه رسیدند که ITV شکست خورده بود در مسئولیت خود را به همکاران در آن نشان می دهد.

به طور جداگانه انگلستان شایعات نیز در آینده تحت موشکافی شدید منفی پوشش فلک در ماه پس از دستگیری او. همانطور که قبلا گزارش شده خورشید کشیده حداقل یک مقاله در مورد میزبان صرف ساعت بعد از خبر شکست از مرگ او.

دو دادخواست جداگانه در حال حاضر راه اندازی شده است در پشتیبانی از بیشتر قوانین و مقررات مطبوعات بریتانیا. یک دادخواست آنلاین راه اندازی توسط Stephanie Davis, یک بازیگر در صابون “lily pebbles,” رسیده است و نزدیک به 475,000 امضا در حالی که یکی دیگر از آنتونی جاشوا cracked 200,000 امضا در کمتر از 24 ساعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>