‘عشق سیمون’ سری حرکت از دیزنی به علاوه به Hulu

برنامه ریزی شده “عشق سیمون” مجموعه تلویزیونی است که در حال حرکت است.

نشان می دهد در اصل مجموعه ای به هوا در دیزنی به همراه خواهد شد اما در حال حاضر راه اندازی در Hulu به جای. علاوه بر آن در حال حاضر خواهد شد با عنوان “عشق ویکتور.” آن را با تمرکز بر ویکتور (Michael Cimino) یک دانش آموز جدید در Creekwood دبیرستان — همان دبیرستان به عنوان فیلم خود را در سفر از کشف خود در مواجهه با چالش ها در صفحه اصلی تنظیم به یک شهر جدید و مبارزه با گرایش های جنسی.

10 قسمت فصل اول اولین در Hulu در ماه ژوئن است که غرور ماه. با توجه به یک فرد با آگاهی از وضعیت Hulu باز کرده و نویسندگان ” اتاق شروع به تنگ کردن پتانسیل فصل دوم. منابع نیز توجه داشته باشید که دیزنی احساس بسیاری از مسائل مورد بررسی در این نمایش از جمله مصرف الکل و اکتشاف را متناسب با خانواده-مطالب دوستانه در دیزنی به علاوه. Hulu در ضمن به تعدادی از بزرگسالان جوان را نشان می دهد مانند “PEN15” و “به دنبال آلاسکا است.”

این اولین بار نیست که یک سری اختصاص داده شده برای دیزنی جوان, جریان, خدمات منتقل شده است بیش از Hulu با تازگی راه اندازی “High Fidelity” سری بازی Zoe Kravitz نیز در حال نقل مکان به Hulu قبل از والاتر از آن است. جالب است که هر دو نشان می دهد که بر اساس فیلم است که در نوبه خود مبتنی بر کتاب است.

در علاوه بر این به Cimino بازیگران این نمایش نیز شامل James Martinez, Ana Ortiz, ایزابلا فریرا و متئو فرناندز.

بیشتر به آمده…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>