‘Lovecraft کشور’ با استفاده از ترسناک سنت برای گفتن یک داستان آمریکایی نژاد پرستی: بررسی تلویزیون

“Lovecraft کشور” یک درام جدید در HBO آغاز می شود با یک صحنه از تخریب; سرباز Atticus فریمن (Jonathan رشته) ظهور از یک سنگر به دیدن یک بالدار, tentacled موجودی سربار پرواز. یکی دیگر از خارق العاده هیولا نابود شده است توسط جکی رابینسون و سپس reconstitutes خود را به بلعیدن pathbreaking بازیکن بیس بال که Atticus از خواب بیدار از این خواب در صندلی عقب تفکیک اتوبوس. یک نوع وحشت است; در حال حاضر Atticus است که فقط یک مرد سیاه پوست در سفر از طریق آمریکای جنوبی در 1950s.

که این نشان دهنده کمتر از یک بازگشت به ایمنی و بیشتر از یک ضامن میان انواع مختلف حقیقی غیر انسانی است “Lovecraft کشور” باعث می شود در برخی از ظهر. ایجاد شده توسط Misha سبز (با Jordan Peele و J. J. Abrams اعتبار به عنوان تولید کننده اجرایی) و بر اساس این رمان توسط مت Ruff, “Lovecraft کشور” است که ریشه در سنت های ترسناک و با استفاده از آن نوع ابزار به استدلال می کنند که برای سیاه شهروندان امریکا است مشکل حل شود اما یک هیولا به پیشی جستن. آن را یک نقطه به خوبی صورت گرفته و یک مورد زیبایی و اغلب هوشمندانه ساخته شده است. اما در طول این دوره از این سری اول و پنج قسمت آن باقی مانده است و مشخص نیست که چگونه “Lovecraft کشور” پیشرفت خواهد کرد و خود را فراتر از شوک از وحشیگری جدید و آشنا.

Atticus یک نظامی کهنه بازگشت به شیکاگو سمت جنوب. او باید پیدا کردن پدر خود مونترو (Michael Kenneth Williams) که او معتقد است که رفته است به ماساچوست است. جستجو برای مونترو Atticus — با عمویش (Courtney B. Vance) و اچ (Jurnee Smollett) در دو — به نظر می رسد به صورت تمام کشور رو به افزایش برای جلوگیری از خشونت از غروب شهرها که منع مردم سیاه و سفید در شب برای یک مادر-پدر تیم (Abbey Lee and Tony Goldwyn) که علاقه عجیب و غریب مراسم ارائه معرض خطر است. به عنوان “Lovecraft کشور” زمین در شیکاگو, خانه های خالی از سکنه شکل تغییر و عجیب و غریب کتاب وارد روایت جرقه تأملاتی در همه بیش از حد در دنیای واقعی شخصیت های اشغال.

این است که قلمرو HBO جرأت کرده به تازگی. کار H. P. Lovecraft از اوایل 20 قرن نویسنده که تصویر بی حد و حصر کیهانی بد به نظر می رسد هر دو آخرتی و عمیقا امریکایی پیچید از طریق فصل اول از “کارآگاه واقعی.” سال گذشته “نگهبانان” با استفاده از عناصر کشیده شده از نوع داستانی — در مورد آن ابرقهرمان کمیک — به گفتن یک داستان در مورد مسابقه به زندگی نسل از آمریکایی های سیاه و سفید. در حالی که این منتقد شک و تردید بود که نشان می دهد توانایی به نگه داشتن خود را در بالاترین نقطهء کشتی در آن اوایل رفتن سری قدرت و وضوح مرکزی آن ایده ها شد غیر ممکن است به انکار.

“Lovecraft کشور” چالش ها شبیه به کسانی که از “نگهبانان” با محدود تر نقاط قوت و ضعف ، این نشان می دهد بیش از حد می خواهد برای گفتن یک داستان است که در موضوعی رفت و برگشت و پیکرنگاری. اینجا چه قرض گرفته شده تمایل به کار در برابر طرح: خشونت از Lovecraftian ترسناک بسیار شدید و تهدید به طوری عجیب و غریب که حتی بد ترین انگیزه های بشریت به نظر می رسد ناکافی وزنه تعادل. “Lovecraft کشور” است که بیشتر از Lovecraft از کشور ما. و هر چند اجرای بسیار قوی شخصیت ها خیلی دقت قرار داده و از طریق یک داستان ترسناک را بیت به عنوان مخالف ما واقعا به آنها را می دانیم تا حدود پنجم قسمت — طولانی صبر کنید.

آنچه با این نسخهها کار بهترین است بسیار زیاد نمادین قدرت گرفته شده از Lovecraft و همچنین از سبز تخیل. قبلا خالق از WGN آمریکا “زیرزمینی” سبز نشان داده هدیه ای برای ساخت بدترین در تاریخ ملت ما به مرحله بندی زمین برای گفتگو در مورد کلیت آن در حال حاضر. که در ارائه در اینجا به عنوان به خوبی, اما روشنتر خواهد شد و اگر “Lovecraft کشور” آمار و ارقام کردن نوع نمایش آن را می خواهد. Surreality یک راه برای رسیدن به یک معنای عمیق تر, شاید, اما نیاز به crisply شخصیت های کشیده شده به ما از طریق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>