Lucinda ویلیامز می شود در تماس با “فرشتگان” و خشم خود را بر روی یک سخت تر-تاب آلبوم جدید

Lucinda ویلیامز بود “بلوز” در یک آلبوم با عنوان دور برگشت به عنوان دوم انتشار 1980 “زن مبارک, بلوز” اما از آن زمان تا سال 2020 برای او به واقعا به به عنوان بلوزی — در یک, هیجانی, گاراژ-y نوع راه — به عنوان او در آلبوم جدید “روح خوب بهتر از فرشتگان است.” آن را به عنوان خام و تاب یک آلبوم به عنوان او ساخته شده است به لطف این واقعیت است که او آن را برش روی سریع با تور گروه و شرکت تولید ری کندی یکی از چراغ هدایت پشت سر او سال 1998 کلاسیک “ماشین چرخ در جاده شن” و تام Overby شوهرش و مدیر. ویلیامز صحبت با انواع مختلفی از خانه جدید خود در نشویل شهر او به تازگی نقل مکان کرد و پس از چند دهه در لس آنجلس.

تنوع: این احساس می کند مانند شما سخت ترین لبه بلوز-جنگلداری آلبوم — آیا شما احساس می کنید که راه در مورد آن ؟

ویلیامز: آره این واقعا نوع از آلبوم من همیشه می خواستم به. من عاشق grungy صدای بلوز چیز. من فکر می کنم آن را ترکیبی از سبک از آهنگ ها و سپس ری کندی تخصص در گرفتن این نوع از صدا. ما حتی نمی دانم برای مطمئن شوید که اگر ما از رفتن به رکورد کل آلبوم با ری کندی در استودیوی خود, اما او فقط ما را دعوت کرد و گفت بیا آن را بررسی کنید و ببینید چه چیزی شما فکر می کنم. بخشی از این استودیو است که بسیار ابتدایی, no-frills نوع از استودیو و پس از آن او مجموعه ای از تمام این فهرست گیتار و آمپلی فایر. با تعداد زیادی از آهنگ های من می خواهم به بازی یک 1950s گیتار رفتن به 1950s آمپر است و آن را به یک صدای خاص است. نکته دیگر که مجموعه این آلبوم به غیر از این واقعیت است که آن را فقط من تور باند. ما در بین دو تور بنابراین ما نگه داشته و آنها را برای چند روز و در رفت. من فکر کردم من می خواستم به برخی از مردم برای انجام برخی هماهنگی و اضافه کردن این و آن اما همه گفت: “ما فقط باید آن را ترک مانند آن است.” آن را می دهد آن است که برخی از گاراژ راک صدا.

آیا شما هر گونه شک و تردید در مورد قرار دادن این آلبوم در حال حاضر ؟

کسی صحبت می کردم گفت: “خوب این است که دقیقا زمان مناسب برای قرار دادن یک آلبوم بیرون” به دلیل همه گیر و همه چیز. در راه, زمان احتمالا نمی تواند بهتر برای خاص این آلبوم به دلیل ماهیت این آهنگ. “انسان بدون روح” اولین آهنگ که مردم شنیده کردن آلبوم و همه واکنش بود “این است که دقیقا چگونه من احساس. با تشکر از شما این واقعا کمک کرد.” مردم در حال پرسیدن من چیزهایی مانند “آیا شما می دانید؟” مانند آن را به طوری نبوی و یا چیزی.

این یک کشش به دیدن “انسان بدون روح” به عنوان یک آهنگ در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن.

با آن آهنگ رفتن مردم “که در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن.” و شما می دانید, من حدس می زنم آن نوع است, اما آن را واقعا فقط از نوع مورد آن نوع از فرد است. در واقع تام بود “همین را بگویم که همه آن را در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن!” و من به “من —همه گفتن من!” [می خندد.] و سپس او می رود “به خوبی آن را نمی باید در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن. این می تواند در مورد میچ مک کانل” ، این نوع مانند: انتخاب کنید! اما ما ارسال شده است که آهنگ به Facebook همراه با مقاله ای که در نیویورک تایمز به نام “تا به هر کسی تهمت را روح؟” و این همه نفرت نظرات آمد: “من فکر Lucinda شفقت به حال. او نوشت که آهنگ ‘مهربان’ و او نباید نوشتن یک آهنگ شبیه به این.” یا “او نیاز به اقامت در خارج از سیاست و فقط به نوشتن آهنگ ها و یک نوازنده. من یک فن از او اما دیگر نه.” و من فقط می خواهم چه کنم ؟ منظورم این است که خدا اول از همه هر کسی که از طرفداران من فکر می کردم آنها می دانم که در آن من ایستاده بود در همه چیز. من حدس می زنم من تا به حال طرفداران می خواهم که و که نمی دانم. برای برخی از این دلیل, این آهنگ ظاهرا فشار یک دکمه. من مانند هل دادن مردم دکمه; من احساس می کنم شما می دانید, از خواب بیدار! من حدس می زنم من قصد دارم به از دست دادن برخی از طرفداران با این آلبوم اما به جهنم با آن است.

تام شده است و در آینده با ایده ها برای آهنگ ها و “مرد بدون روح” یکی از آنها بود. در ابتدا من گفت: “همه را با یک روح!” او در پاسخ به دو روش. او گفت: “من نمی دانم اگر همه یک روح” و سپس ادامه داد: “فقط به آن نگاه کنید به عنوان یک بیان. آن را ندارد به کار گرفته می شود به معنای واقعی کلمه.” من کمی مقاوم برای اولین بار در. من یادآور آن است که خط در آن Neil Young آهنگ که در آن او می گوید: “حتی ریچارد نیکسون کردم روح است.”

آهنگ نمی آشکارا سیاسی اما عمیق وجود دارد undertones. آیا شما فکر می کنم از آن به عنوان موضعی? بزرگ وجود دارد همپوشانی, خلق و خوی, عاقلانه, بین سنتی “hellhound از من دم” احساس بلوز شما گاهی اوقات به اشاره و سپس فقط احساس یک حس پیشامد در مورد جهان در حال حاضر.

آره این که چگونه من احساس می کنم در مورد آن. اما من شروع کردم به نوشتن آهنگ های بیشتری در مورد انسانیت و مشکلات قبل از این. در آلبوم “برکت” من نوشت: این آهنگ “سرباز آهنگ” است که احتمالا یکی از مبهم تر آهنگ ها, اما یک ضد جنگ آهنگ. و با “Born to be Loved” و حتی آهنگ “برکت” من نوع شروع به آزمایش با نوشتن آهنگ ها در مورد همه چیز جز عشق نا فرجام. من همیشه می خواستم برای انجام این کار به هر حال تا کنون از سال 1965 زمانی که من شروع به گوش دادن به باب دیلن و او همه این اعتراض یا موضعی آهنگ دوست دارم از “اربابان جنگ” و “سخت باران جاوا سقوط” و “با خدا در کنار ما” و آهنگ می خواهم که. و من همیشه می خواستم به نوعی از کاوش در آن منطقه بیشتر می دانید ؟ اما من حدس می زنم مردم نیست به آن استفاده می شود. من نفرت را به بحث در مورد ’60s مانند “من به یاد داشته باشید ’60s, چگونه بزرگ آن را” — اما آن را!

اما اگر من قرار بود برای انتخاب یک آهنگ که من گفته ام “من باید این را در آلبوم؟,” آن خواهد بود “Wakin’ تا” فقط از نظر brashness از آن lyrically.

“Wakin ” بالا” است که مورد استفاده داخلی. حال شما می خواهید به نوشتن در مورد آن در حالی که نیست ؟

آن را در مورد این رابطه بود که من در, و من در واقع می خواهم لمس بر روی آن یک زن و شوهر از قبلی آهنگ “Jailhouse اشک” و “آلاله” که یک جورهایی بیشتر طنز به نظر می رسد در آن است. و سپس من با این آهنگ. من نیاز به آن را دریافت از سیستم من. وجود دارد بدیهی است که برخی از خشم. من احساس خود آگاهانه در مورد آن کمی مثل من پخش من لباس کثیف. اما همه ما می دانیم دیگر افرادی که بوده ام از طریق موقعیت های مشابه.

آن را سخت به اعتراف است که شما به اندازه کافی احمق به درگیر شدن با کسی که می خواهم. این مرد مثل دکتر جکیل و آقای هاید و او را تهدید می کند و به آن چیزی که مانند شما در فیلم می بینید که در آن کسی را قرار می دهد بازوی خود را در اطراف گردن خود را. من به یاد داشته باشید نشستن در آشپزخانه در یک گروه نرم افزاری سپاهان و او آمد و فقط کشیده صندلی را مانند فقط این عجیب و غریب از نوع روانی چیزی. و بنابراین شما می دانید که به طول انجامید منظورم این است که شما می دانید برای… آخه همه که نمی شروع تا درست قبل از پایان همه چیز. و پس از آن, اما من پیدا کردم خودم و در حال حاضر من درک می کنم که ضرب و شتم زنان سندرم چیز. و او می خواهم از خواب بیدار روز بعد او را به یاد داشته باشید هر چیزی که شما می دانید. شما به او بگویید که چه اتفاقی افتاده است. او می رود “واقعا ؟ به خدا من خیلی متاسفم عزیزم. آه که شما متاسفم. من نمی دانم چه اتفاقی افتاده است. که هرگز دوباره اتفاق خواهد افتاد.”

شما نوع فقط بی حس خودتان. من مانند بسیاری از افراد دیگر استفاده می شود به فکر می کنم آن را فقط به نوع خاصی از زنی که گیر می شود در چیزی شبیه به آن.” اما هیچ —من باهوشم من آگاه هستم و آن را برای من اتفاق افتاده. وجود دارد برخی از چیزهایی که در جامعه ما هستند که هنوز کمی, تابو است که مردم نمی خواهند به بحث در مورد. و واقعا این نوع دیگری از بیماری های روانی. آن می تواند باعث انواع مشکلات رفتاری.

و من در برخورد با بسیاری از که با مادر من. در حال حاضر او نبود جسمی سوء استفاده, اما او را در رفتن و نوشیدن و نوع ناپدید می شوند و نمی توان از نظر احساسی در دسترس است برای من. پس از آن یکی از آن چیزهایی که سخت تر به بحث در مورد من حدس می زنم. اما من قادر به نوشتن آهنگ ها و بحث در مورد آن است که راه. خدا را شکر من یک خروجی برای این چیزهایی که شما می دانید ؟

در اینجا من در حال گوش دادن به “Wakin ” بالا” و تفکر خط در مورد کشیدن صندلی از زیر به شما یک استعاره.

آره واقعا تحت اللفظی. من باس بازیکن می رود “لو فقط آماده می شود که شما در حال رفتن به صحبت در این مورد اگر شما آن را در این آلبوم است.” اما نیاز به خارج وجود دارد.

وجود دارد مقدار زیادی از تاریکی و پیشامد در این آلبوم اما آن را نیز سرگرم کننده و رانندگی موسیقایی است که می تواند یک چالش تعادل به اعتصاب.

دقیقا. من فکر می کنم که چیزی است که برخی از هنرمندان مورد علاقه خود را برای همیشه لطفا برای برای انجام, افرادی که من گوش دادن به مانند درب های جیم موریسون ، و دیگر بعد از آن در یک گروه است که من فقط سقوط دیوانه وار در عشق با زمانی که آنها برای اولین بار بود سر صحبت — David Byrne مسائل بود (عمق) بود اما danceable. و Chrissie Hynde و مدعیان بیش از حد می دانید ؟ من دوست دارم که در مجاورت بین تیره تر, شعر و خوش بین نوع از موسیقی است. Thievery Corporation یکی دیگر از گروه های مورد علاقه من که تام من رو تبدیل به. آنها را به این آهنگ که من تحت پوشش که من زندگی می کنند گاهی اوقات به نام “راهپیمایی نفرت به خورشید است.” آن را اساسا ضد جنگ آهنگ و اشعار نوشته شده توسط Wayne Coyne از شعله ور ، این نوع از مسائل است که تجدید نظر به من. جنگ با مواد مخدر یکی دیگر از گروه های مورد علاقه.

ما از دست یک زن و شوهر از مهم موسیقی ارقام به کروناویروس به تازگی و از همه مهمتر از دست داده اید و آنها را از آنجا که شما هر دو می دانستند جان Prine و هال pennsylvania, usa (که تولید خود را در سال 2007 آلبوم “غرب”).

ما در مورد هر دو از مرگ و میر خود را در همان روز. البته با جان ما کمی بیشتر آماده شده اما هنوز هم نمی آن را آسان تر است. ما می دانستیم که او در بیمارستان بود و ما می دانستیم که او قراردادی ویروس. اما ما هنوز فکر می کردم “او را برای رفتن به این ضرب و شتم. او قوی و او را ضرب و شتم سرطان دو برابر شده است.” و بنابراین ما فکر آن خواهد بود درست است. بخشی از آن این است که ما نوع آماده با جان گذشت و پس از آن دیگر بخشی از ما فکر او را ضرب و شتم آن.

اما با هال مرگ ما تا به حال هیچ ایده که او قراردادی ویروس. آن را فقط “Hal pennsylvania, usa مرده است.” که یکی که تام و من هر دو با داشتن یک زمان سخت در نوع برخورد با واقعیت بود زیرا ناگهانی و غیر منتظره است. اما به شنیدن در مورد هر دو از مرگ و میر خود را در همان روز بود فقط حقیقی. ما هر دو هنوز از وضعیتی وخیم از اخبار است. Hal آخرین محصول است که من در کار او نبوده است منتشر شد که کلاسیک هال. این یک T. Rex ادای احترام آلبوم و من ضبط آهنگ های خود را زندگی می کنند به DAT. آن را هنوز هم نمی آمد چرا که او نگه داشته و دعوت از هنرمندان بیشتر و بیشتر به در آمده و فراموش آهنگ آن چیزی است که او همیشه این کار را با پروژه های. هر پروژه او آغاز شده بود, او فقط می خواهد به نگه داشتن ساختمان بر روی آن و ساخت و ساز در آن است.

و سپس آخرین باری که من دیدم جان Prine بود در ماه نوامبر هنگامی که ما رفت و برای انجام این جشنواره موسیقی است که او و همسرش فیونا قرار دادن در جمهوری دومینیکن و من رو دعوت به بازی با گروه. من خوشحالم که من قادر به انجام این کار حتی بیشتر در حال حاضر از آنجا که من رو به دیدن جان و فیونا و در آغوش جان. آن را بیش از حد به زودی برای هر دو آنها را.

چگونه است پناه در محل می گذرد ؟ شما نقل مکان کرد و به نشویل, راست?

آره. ما هزینه های بسیار کمی از زمان در اینجا بین L. A. و Nashville. و بنابراین ما فقط فکر می کنیم بهتر ترک پول هزینه های اقامت در هتل و جلو بروید و چیزی در اینجا. بنابراین ما اینجا هستیم و ما در واقع با اجاره خانه ما در L. A. در حال حاضر. یکی از دلایل ما برای صرف زمان بیشتری را در اینجا به دلیل از بین تورهای بسیاری از اوقات ما به پایان رسید تا در نشویل; تور اتوبوس را تا پایان در اینجا به دلیل این اتوبوس همه اینجا زندگی می کنند. پرواز به عقب و جلو به L. A. و برخورد با سهل انگاری و رانندگی از فرودگاه به خانه بود فقط خیلی استرس زا و سپس هنگامی که ما وجود دارد را دریافت کنید ما فقط هرگز واقعا دیدن کسی — شما می دانید که چگونه L. A. خیلی گسترش یافته است. و بسیاری از مردم ما در مقابله با در حال حاضر با کسب و کار ما هستند همه بر اساس در نشویل و بسیاری از مردم ما می دانیم که در اینجا نقل مکان کرد و یا منتقل شده به اینجا. من در اینجا زندگی می کردند در ’90s و من هرگز فکر نمی کردم من خواهد بود در حال حرکت به عقب است, اما آن را مانند یک کل در محل های مختلف در حال حاضر. و هنگامی که شما در شهر هستید, آن را آسان تر بیش از حد, مانند رفتن به شنیدن باند. من هنوز هم دوست دارم L. A. چه به عشق با آب و هوا ؟ اما آن را فقط ساده تر در اینجا.

آیا این تفاوت را برای آینده ای نزدیک است که شهرستان شما را در گیر اگر همه گیر کرده ؟

من خوشحالم که ما اینجا گیر کرده. اولین چیزی که اتفاق افتاده است زمانی که ما در اینجا بود که گردباد رسید. ما فقط می خواهم به خانه. ما به طور کامل غلبه بر احساسات زمانی که ما شاهد غریبه کامل نمایش برای کمک به پس از گردباد. که روح جامعه و همسایگی چیزهایی که من می خواهم نوع را فراموش کرده ام چگونه است که بود. فقط چیزهایی مثل ما سطل زباله رو دور دمیده در گردباد و ما تا به حال به سفارش برخی بیشتر و در آن زمان چند هفته آنها را به می رسند. در ضمن مرد در پشت سر ما وجود دارد مانند مرتب کردن بر اساس از یک کوچه است که اجرا می شود در پشت; ما واقعا پیر محله به نام Lockeland چشمه و تمام خانه های ساخته شده در ’20s و 30s, با قوطی های زباله در کوچه های در عقب این مرد مسن سیاه پوست می گوید: “آه شما می توانید با استفاده از سطل زباله می توانید فقط با قرار دادن آن در آن وجود دارد در حال حاضر است.” که نوع از چیزی.

تام و من در سمت چپ خانه ما شده است قادر به استفاده از این زمان است که ما را در راه رسیدن به انجام تمام مطبوعات و همچنین کار بر روی آهنگ. تام و من جغدها شب تا ما ماندن تا دیر وقت تماشای تلویزیون. من تماشا و خواندن اخبار و تمام تهمت مسائل فقط سازمان ملل متحد-گوشی-باور. این به اندازه کافی بد گیر و پس از آن ما نیز باید به این وضعیت در کاخ سفید است. ما تا به حال مشکلی از این کشور حل و فصل شد… اما آن را بی سابقه ای واقعا همه از این. عاشق به پای صندوق های رای مردم! رای آبی مهم نیست که.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>