لوفت هانزا می پرسد برای حمایت از دولت به عنوان coronavirus گزش هواپیمایی


دویچه لوفت هانزا تایید کرده است به دنبال آن است برای حمایت از دولت در میان coronavirus بحران است که می تواند بار تقاضای سفر برای ماه می باشد.

German airline Lufthansa has confirmed it is asking the government to help cover wages as flight cancellations soar amid the coronavirus crisis.

آلمانی هواپیمایی لوفت هانزا تایید کرده است درخواست از دولت برای کمک به پوشش به عنوان دستمزد پروازها افزایش می یابد در میان coronavirus بحران است. اعتبار:AP

برای جلوگیری از اخراج پس از کاهش ظرفیت به میزان 50 درصد در این شرکت هواپیمایی در حال بررسی اجرای به اصطلاح “short-زمان کار” شرکت کردند.

این برنامه شناخته شده به عنوان “Kurzarbeit” در آلمانی – شامل دولت جبران دستمزد از دست رفته زمانی که شرکت ها مجبور به طور موقت متوقف کردن کار.

با برخی از کشورها محدود کردن پرواز از آلمان که دارای بیش از 800 مورد “تاثیر بر ما رزرو وضعیت بسیار زیاد است” رئیس اجرایی کارستن Spohr گفت: در یک داخلی یادداشتی به کارکنان.

تبلیغات

“ما باید فرض کنیم که آن را ممکن است ماه ها طول بکشد قبل از اینکه ما را ببینید برای اولین بار نشانه هایی از ثبات است.”

ایتالیا تصمیم به محدود کردن جنبش برای یک چهارم از جمعیت آن بر می آید بالا از لغو مراسم بزرگ مانند ژنو موتور نمایش و نمایشگاه گردشگری ITB برلین. بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن برآورد حامل ممکن است از دست دادن تا آنجا که $US113 میلیارد دلار در فروش بلیط این سال است.

ویرجین استرالیا – استرالیا دومین هواپیمایی – برآورد coronavirus را بریده بریده درآمد تا $75 میلیون دلار در شش ماه منتهی به 30 ژوئن. رئیس اجرایی پل Scurrah خواهد درخواست دولت فدرال برای مهار هزینه ها در این کشور در فرودگاه های بزرگ به عنوان fallout از ویروس بازدید.

انگلیسی منطقه ای شرکت هواپیمایی Flybe بود هفته گذشته در آستانه سقوط است. حامل – در حال حاضر مبارزه قبل از شیوع کروناویروس شده فرو تازه بحران به عنوان تقاضای سفر کاهش مییابد.

German Chancellor Angela Merkel. Her government is looking at ways to ease pressure on the economy amid the coronavirus outbreak.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان. دولت او است که به دنبال راه هایی برای کاهش فشار بر اقتصاد در میان شیوع کروناویروس.اعتبار:AP

ائتلاف استراتژی

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان حزب حاکم بود جلسه در روز یکشنبه در برلین به نقشه یک استراتژی برای کاهش آسیب به بزرگترین اقتصاد اروپا.

Looser قوانین برای Kurzarbeit که آن را آسان تر برای شرکت ها اعمال می شود و می تواند به افزایش پرداخت در دستور کار است.

وزیر اقتصاد پیتر Altmaier همچنین پیشنهاد گسترش وام های دولتی و تضمین و اجرای اقدامات بیشتری اگر عرضه و تقاضا و تشدید اختلالات به دلیل اپیدمی جهانی. دولت نیز با توجه به شتاب برنامه ریزی مالیاتی را کاهش دهد.

خرید اینترنتی از ویروس خطرات آسیب رساندن به آلمان صادرات محور اقتصاد است که به دقت اجتناب از رکود اقتصادی سال گذشته است و انتظار می رود به مبارزه در سال 2020 است.

چین و آلمان بزرگترین شریک تجاری و تولید کنندگان آلمانی به خصوص در صنعت خودرو عمیق روابط با تامین کنندگان در شمال ایتالیا به کانون بحران در اروپا است.

روز جمعه لوفت هانزا ذکر شده “کاهش شدید در رزرو و متعدد پروازها” در روزهای اخیر گفت: تمام ترافیک خود را در حال حاضر تحت تاثیر قرار. این شرکت پس از عمل سرمایه گذاران شروع به سوال توانایی خود را به مقاومت در برابر رکود اقتصادی است.

این شرکت را به مدت پنج سال اعتبار سواپ به طور پیش فرض است که دارندگان اوراق قرضه خرید برای محافظت از دارایی های خود را در برابر یک پتانسیل به طور پیش فرض بیش از سه برابر در 10 آخرین معاملات روز به گران ترین سطح در هفت سال است.

در پیام خود به کارکنان Spohr گفت که لوفت هانزا گرفته مراحل در چند روز گذشته برای افزایش نقدینگی بانک ها. شرکت هواپیمایی است که در مذاکرات با دولت ها در آلمان و بلژیک و اتریش و سوئیس و همچنین مقامات رسمی اتحادیه اروپا برای “کاهش بار در صنعت ما,” او گفت: بدون توضیح.

رتبه پور

لوفت هانزا دارای رتبه اعتباری BBB در استاندارد اند پورز دوم-کمترین سرمایه گذاری درجه رتبه و Baa3 در مودی یک سطح بالاتر از آشغال.

آلمانی هواپیمایی گروه گفت: روز یکشنبه بود که به دنبال راه هایی برای نگه داشتن همه کارکنان در هیئت مدیره در طول بحران با مذاکرات مداوم با اتحادیه ها و شرکای آن برای جلوگیری از اخراج.

پیشنهادات شامل پتانسیل کوتاه مدت کار می کنند و پاره وقت ، لوفت هانزا در حال حاضر ارائه آن به کارکنان داوطلبانه اقدامات از جمله مرخصی بدون حقوق و آوردن جلو زمان تعطیلات.

“هدف اصلی ما این است که برای به حداقل رساندن تلفات و برای تضمین این شرکت نقدینگی” گفت: Spohr و اضافه کرد که “متعدد insolvencies” می تواند ضربه های هواپیمایی بخش در خرید اینترنتی از ویروس.

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>