لوپین راه اندازی Covid-19 دارو Favipiravir در هند در 49 تومان به ازای هر قرص

مواد مخدر عمده Lupin روز چهارشنبه اعلام کرد که راه اندازی آن Favipiravir مواد مخدر تحت نام تجاری ‘Covihalt’ برای درمان بیماران با خفیف تا متوسط Covid-19 علائم در 49 تومان در هر قرص در هند.

Favipiravir دریافت مجوز از دارو کنترل کلی از هند (DCGI) به صورت اضطراری استفاده لوپین گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده.

آن Covihalt دوز قدرت طراحی شده است نگه داشتن در ذهن راحتی از دولت را اعلام کرد و اضافه کرد که این دارو در دسترس است به عنوان 200 میلی گرم قرص در قالب یک نوار از 10 قرص, و به قیمت 49 تومان در هر قرص.

لوپین جمهور – هند منطقه فرمولاسیون (IRF) Rajeev Sibal گفت: این شرکت معتقد است که در آن می توانید اهرم تخصص خود در مدیریت گسترده جامعه بیماری هایی مانند سل به فعالانه رسیدن به بیماران در سراسر هند و اطمینان از دسترسی به Covihalt از طریق آن قوی شبکه توزیع و زمینه نیروی.

در اوت 4, خورشید, صنایع دارویی راه اندازی کرده بود Favipiravir تحت نام تجاری “FluGuard” برای درمان خفیف تا متوسط موارد Covid-19 در 35 تومان در هر قرص در هند.

سهام لوپین و تجارت بود که 0.32 درصد بالاتر در Rs 943.70 هر کدام در BSE.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>