لین کوهن, Magda در “جنسیت و شهر” می میرد در 86

لین کوهن جانباز مرحله و صفحه نمایش بازیگر که با بازی ماگدا در “جنسیت و شهر” جمعه درگذشت. او 86.

ماگدا شد میراندا Hobbe را (Cynthia Nixon) خانه دار و در نهایت او را پرستار بچه و کوهن همچنین به نظر می رسد در هر دو فیلم سازگاری نشان می دهد.

او در صحبت به جهان وطنی در مورد نقش او را در سال 2018 است. “این نشان داد که یک زن از سن های مختلف بود که هوشمند به عنوان شیطان بسیار متمایل به ریاست مابی و همچنین درک تمایلات جنسی و آنها مورد نیاز است. آن را بزرگ بوم که بر روی آنها مشغول به کار بودند که آنها نمی خواهد که یک نمونه بانوی پیر قالب دور در برخی از بازنشستگی خانه جایی اما زنی که کار می کرد و رنج می برند نیست, احمق,” او گفت:.

بر روی صفحه نمایش بزرگ کوهن بازی گلدا مایر در استیون اسپیلبرگ “مونیخ” و Mags در “بازی های گرسنگی: ابتلا به آتش.” او همچنین به نظر می رسد در “چشم عقاب,” “سراسر جهان” “Vanya on 42nd Street,” “The Station Agent,” “راه رفتن و صحبت کردن” “I Shot Andy Warhol” و “منهتن قتل رمز و راز.”

کوهن حال تکرار نقش در نشان می دهد جمله “خسارت” “پرستار جکی” “امر” و “نظم و قانون.” او به نظر می رسد در مجموعه های متعددی مانند “شگفت انگیزی خانم Maisel,” “شیکاگو پزشکی” “استاد هیچ” و “خدا Friended من است.”

در برادوی, او به نظر می رسد در “اورفئوس نزولی” و “ایوانف” و دریافت Lucille Lortel و درام لیگ نامزد جایزه به عنوان به خوبی به عنوان جدید Dramatists’ Bowden جایزه روباه بنیاد لیلی جایزه و ریچارد Seff جایزه از بازیگر انجمن حقوق صاحبان سهام.

متولد در Kansas City, Mo. او در حال حاضر در دهه 60 زمانی که او شروع به ظاهر شدن در تلویزیون و در سینما پس از چند سال کار در تئاتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>