Reliance Industries (RIL) سهام کاهش یافته و نزدیک به 2 درصد در روز پنج شنبه پس از, جهانی, شرکت کارگزاری Macquarie کاهش داد و سهام به ‘underperform’ گفت: بسیاری از نکات مثبت در حال حاضر قیمت در.

در 11:06 am سهام تا حدودی recopued صبح را از دست دادن و معامله شد بیش از 1 درصد کاهش در Rs 1,459 هر کدام در BSE در مقایسه با 0.67 درصد اسلاید در معیار S&P BSE Sensex.

شرکت کارگزاری اشاره کرد که وجود دارد چند چیز در مورد روغن-به-مخابرات کرگدن مانند کارآفرینی دید مخل خم اعدام در مقیاس بزرگ پروژه های پیچیده و تحویل در رشد قوی موقعیت را به تصرف رشد در آینده از هند رو به رشد اقتصاد دیجیتال, کسب درآمد optionality, در میان دیگران. اگر یک سرمایه گذار طرز فکر این است که “رشد به هر قیمت’ یکی باید بماند اما در آن رشد در قیمت مناسب’ طرز فکر آن خواهد کتاب سود کارگزاری گفت: در آن گزارش.

“ما اعتقاد داریم چند صعودی عوامل در حال حاضر دستگیر شده اند در مورد پایگاه ما. حتی هنوز هم ما توجه داشته باشید نزولی به اجماع پیش بینی دو سال به جلو نزدیک به 60 درصد رشد درآمد در مقابل مک کواری 45 درصد پایه مورد 30 درصد به استثنای بین المللی دریانوردی (IMO)” نوشت: Aditya Suresh, Co-سر از تحقیقات انرژی در Macquarie Group.

ارزیابی چارچوب

با استفاده از آن “هدف گذاری” چارچوب Macquarie اشاره می کند که R-2 برای اجماع ماهانه نورد 2 سال به جلو سود هر سهم (EPS) در مقابل انتظارات RIL سهم قیمت بالا است 89 درصد قصد بازگشت به سال 2006 است. R-2 اندازه گیری آماری است که به عنوان تفسیر درصد از یک صندوق و یا امنیت حرکات است که می تواند با توضیح حرکات در یک معیار و شاخص. بالا R-squared, بین 85 درصد و 100 درصد را نشان می دهد سهام و یا صندوق عملکرد حرکت نسبتا در خط شاخص است.

“ارزش منصفانه با استفاده از Macquarie-اجماع نهفته در یک گروه از Rs 1,290-1,410… ما معتقدیم حاشیه خریدار در قیمت امروز نیاز به اصل آغوش ‘ارزیابی مهم نیست” ، ” کارگزاری گفت. آن اضافه شده است که آن می تواند tactial خریداران RIL اطراف تومان 1,200.

کلید خطرات

Macquarie اخطار می دهد که اساسی آن خرس مورد است که نزدیک به 35 درصد زیر قیمت فعلی و این امر اختصاص حداقل 30 درصد وزن هر یک از عوامل خطر است. برخی از ریسک های کلیدی highlighed شامل هیچ هایش پیشنهاد تکیه Jio متوسط درآمد به ازای هر کاربر (ARPU) هیچ IMO سود و افزایش رقابت در بخش خرده فروشی.

“ما تخمین می زنند Jio ARPU در Rs 135 – Rs 140/ماه برای FY21. پس از آن ما فرض تدریجی 10-15 درصد در سال افزایش تعرفه با ما خروج FY25 ARPU در حدود 1.5 درصد تولید ناخالص داخلی سرانه و یا 240 تومان/ماه. اگر هند برای رسیدن به 1.5 درصد تولید ناخالص داخلی سرانه و سپس شارژ برای محتوای یک پیش شرط” آن اضافه شده است.

با توجه به اینکه تکیه خرده فروشی در این گزارش گفت که در حال حاضر تولید آن نزدیک به 20 درصد بازده دارایی ها (ROA) و این افزایش به حدود 25 درصد در پایه آن مورد چشم انداز. اجماع است DMart را ROA افزایش از 15 درصد به 17 درصد است. “ما بپرسید: آیا این بسیار جذاب بازده چشم انداز پایدار در نظر افزایش رقابت و به همین دلیل است که RIL موفقیت در اینجا داده شده به خصوص زمانی که آمازون و غیره در حال حاضر دارای یک جای پای قوی,”? آن اضافه شده است.

به عنوان RIL تولید نمی کند هر گونه سوخت و نفت سقوط شدید در بالا گوگرد سوخت نفت (HSFO) تاثیر نمی کند حاشیه…در واقع به حد جهانی ‘ساده’ ظرفیت توجیه که کمک خواهد کرد که حاشیه های پیچیده شرکتها مانند اعتماد کارگزاری اشاره کرد.

به دنبال به جلو به FY25 های کارگزاری معتقد است RIL می تواند دو گروه با کسر سهم مصرف کننده رو JIO و بخش های خرده فروشی افزایش نزدیک به حدود 60 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de