مک کواری در مذاکرات به عنوان مثال گروه برای Caltex پیشنهاد


بریتانیا به عنوان مثال گروه در مذاکرات به تیم با Macquarie گروه در تلاش خود را برای به دست آوردن Caltex, استرالیا, مردم آشنا با این موضوع گفت.

به عنوان مثال گروه است که در بحث با یک دست از Macquarie به شریک در معامله احتمالی با ایران با توجه به افرادی که نمی خواست فاش شود به این دلیل که اطلاعات خصوصی است. اگر پیشنهاد خود را موفق است به عنوان مثال گروه را Caltex اصلی کسب و کار خرده فروشی در حالی که مک کواری را در آن واحد پالایشگاه و برخی از زیرساخت های دارایی های مردم گفت.

Caltex appears to have two new suitors.

Caltex به نظر می رسد به دو خواستگاران.اعتبار:ساشا وولی

Caltex سهام افزایش یافت تا آنجا که 1.1 درصد در روز چهارشنبه در سیدنی دادن به آن ارزش بازار حدود 8.3 میلیارد دلار است. به عنوان مثال گروهی که یکی از بزرگترین ایستگاه های گاز مستقل و راحتی فروشگاه زنجیره ای کار کرده است با مشاوران مالی آن را به عنوان ارزیابی ساخت یک پیشنهاد برای شرکت مردم گفت.

در آوردن یک شریک می تواند کمک به افزایش به عنوان مثال گروه شانس آن را به عنوان در رقابت با کانادا راحتی غول پیکر, الگوی تغذیه Couche-Tard که ارائه شده به بیش از Caltex برای $8.6 میلیارد دلار در سال گذشته است. در حالی که Caltex رد پیشنهاد Couche-Tard داده شد دسترسی به انتخاب غیر-اطلاعات عمومی برای جلب کردن آن برای شیرین کردن آن ارائه دهد.

تبلیغات

هیچ شرکت موافقت نامه های رسیده شده است و به عنوان مثال گروه می تواند انتخاب کردن برای تیم با دیگری شریک کنند. نمایندگان برای مثال گروه مکواری کاهش یافته است به نظر در حالی که Caltex نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

به عنوان مثال گروه کنترل شده است, انگلیسی, میلیاردر برادران محسن و Zuber عیسی است به سرعت در حال گسترش از طریق ادغام بیش از چند سال گذشته است. آن را تبدیل به یک غول جهانی با حدود 5000 ایستگاه سوخت و راحتی فروشگاه سایت در سراسر اروپا و آمریکای شمالی و استرالیا, با توجه به وب سایت خود را.

برای Caltex استرالیا آن سوخت و زیرساخت های کسب و کار حدود 65 درصد از آن درآمد قبل از بهره و مالیات در سال 2018 با توجه به گزارش سالانه خود. باقیمانده در آمد از آن به راحتی کسب و کار خرده فروشی.

بلومبرگ

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر