پاکسازی ابراز همبستگی با ایتالیا می گوید: اروپا نباید خودخواه’

صادر شده در: بروز رسانی:

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی پی در روز شنبه را به نفع خود بیش از ایتالیایی ها گفت: در مصاحبه با ایتالیا پیشرو در روزنامه ها که در فرانسه وجود دارد برای کمک و ایتالیایی ها باید با احتیاط از بحث در مورد کمک های اولیه از چین یا روسیه برای مبارزه با کروناویروس.

تبلیغات

پاکسازی نیز قوی تر بودجه همبستگی در اروپا است.

“فرانسه است در کنار ایتالیا” پاکسازی گفت: در مصاحبه با روزنامه ایتالیایی La Repubblica, Corriere della Sera, و, La Stampa.

“وجود دارد بسیاری از صحبت در مورد چینی یا روسی, کمک, اما چرا ما نمی گویند که فرانسه و آلمان تحویل 2 میلیون ماسک و ده ها هزار نفر لباس به ایتالیا؟” پاکسازی گفت.

“این کافی نیست اما این فقط یک شروع است و ما نباید اجازه دهید خودمان بود مست با چه شرکای بین المللی ما و رقبا می گویند”.

ایتالیا یکی از کشورهای بدترین ضربه توسط این ویروس در سراسر جهان به شدت به انتقاد از فرانسه و آلمان پس از آنها در ابتدا کاهش یافته است به ارائه ماسک های صورت و تجهیزات دیگر برای کمک به رسیدگی به شیوع.

رم تبدیل شده و به جای آن برای کمک به چین که با ارسال یک هواپیما پر از ماسک و هواکش تحمل “فورزا ایتالیا” برچسب با کوچک چینی و ایتالیایی پرچم – و ترک تصور قدرتمند در ایتالیایی.

“اروپا باید احساس افتخار و قوی به دلیل آن است. اما باید آن را در واقع بسیار بیشتر است. این است که چرا من دفاع از بودجه همبستگی در مدیریت این بحران و عواقب آن” پاکسازی اضافه شده است.

“نگرانی من این است که این بیماری از هر انسان برای خود: اگر ما را نشان نمی دهد همبستگی و ایتالیا و اسپانیا و یا دیگران قادر خواهد بود برای گفتن به خود و شرکای اروپایی: کجا بودی زمانی که ما در جبهه? من نمی خواهم این خودخواه و تقسیم اروپا”.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>