پاکسازی ریاست بر مراسم به افتخار قربانیان تروریسم

صادر شده در: بروز رسانی:

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی پیوست فلیپه ششم پادشاه اسپانیا و دیگر مقامات در پاریس در روز چهارشنبه که در آن او به ریاست اولین روز ملی به افتخار قربانیان تروریسم است.

تبلیغات

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی پیوست فلیپه ششم پادشاه اسپانیا ملکه Letizia از اسپانیا و فرانسه و نخست وزیر ادوارد فیلیپ در این مراسم که برگزار شد در Trocadero در پاریس.

شانزده روز پس از بمب گذاری در مادرید به کشته شدن حداقل 191 مسافران قطار و مجروح شدن حداقل 1,700, پاکسازی تشکر از بازدید خانواده سلطنتی برای “یادآوری ما را از این نشکن پیوند میان دو ملت ماست”.

پاکسازی همچنین نام سایت های مختلف اخیر اعمال تروریستی در فرانسه گفت که این کشور نمی خواهد تغییر ارزش های آن و یا “عقب نشینی ما در مبارزه با روح”.

رئیس جمهوری فرانسه همچنین با اشاره به تلاش های پلیس و آتش نشان و اورژانس پرسنل نظامی prefects دادستانی و رهگذران که در عمل به مبارزه با و یا تعقیب تروریست ها

“اگر آن مورد نیاز بود دوباره آنها آن را دوباره انجام,” او گفت:.

پاکسازی همچنین اعلام کرد که فرانسه را به خانواده های قربانیان تروریسم منافع همان خانواده ها افتاده جانبازان.

“کشتن تروریست ها کورکورانه. ما را نجات دهد این نام ما را به یاد داشته باشید چهره,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>