صادر شده در: Modified:

وام دهندگان بین المللی باید از بین بردن کشورهای آفریقایی از پرداخت بدهی های این سال برای کمک به آنها در مقابله با کروناویروس همه گیر جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت: در یک گسترده مصاحبه با RFI روز چهارشنبه که در آن او همچنین از روسیه خواستند به سازمان ملل متحد خواستار جهانی بس.

تبلیغات

یک مهلت قانونی برای کشورهای آفریقایی’ پرداخت بدهی است “ضروری” قدم برای کمک به این قاره آب و هوا coronavirus بحران رئیس جمهور فرانسه گفت: رادیو انترناسیونال فرانسه (RFI), FRANCE 24, خواهر, ایستگاه, خواستار بدهی به سرانجام نوشته شده است.

“ما باید به آفریقایی اقتصاد برخی از فضای تنفس توسط تعلیق پرداخت بدهی در طول این بحران” پاکسازی توضیح داد, توصیف مهلت قانونی به عنوان یک “جهانی اول”.

فرانسه رئیس جمهور دیدگاه های خود را به عنوان وزیر مالیه می گوید عمده طلبکاران بین المللی به یک توافق اولیه برای از بین بردن فقیرترین کشورهای جهان از پرداخت بدهی های این سال است.

پاکسازی خواست دارایی مقامات آمریکا و چین و دیگر کشورهای G20 برای نهایی که توافق زمانی که آنها ملاقات آنلاین در روز چهارشنبه.

در مصاحبه خود فرانسه رهبر گفت که او تا به حال امن قرارداد سه از پنج عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل متحد به یک تماس توسط سازمان ملل متحد برای جهانی آتش بس پس این جهان می تواند تمرکز بر روی بیماری همه گیر کوروناویروس.

سازمان ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به نام برای جهان آتش بس در 23 مارس هشدار داد که در جنگ زده کشور, سلامت, سیستم های سقوط کرده اند و تعداد کمی از متخصصان سلامت چپ بودند اغلب هدفمند در مبارزه با.

پاکسازی گفت: رئیس جمهور شی جین پینگ از چین, آمریکا, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نخست وزیر بوریس جانسون تا به حال همه به تایید او آنها را به درخواست.

فرانسه رهبر گفت که او امیدوار تامین امنیت رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین توافق در ساعات آینده.

“من به او صحبت کرد در شروع این ابتکار است. من صحبت نکرده و به او از آنجا که من کردم شرکت تاييديه از رهبران دیگر. من انجام خواهد شد در چند ساعت آینده” پاکسازی گفت RFI.

“من فکر می کنم که برای مطمئن شوید که رئیس جمهور پوتین به توافق برسند و بعد او می گوید او می کند ما قادر خواهید بود به نگه دارید این ویدئو کنفرانس و رله این تماس در جدی پرقدرت و کارآمد راه است.”

(FRANCE 24 یمن)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de