پاکسازی می گوید: رهبران اتحادیه اروپا را به “همه اقدامات لازم” برای مقابله با کروناویروس

صادر شده در: تغییر یافته:

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی خطاب به ملت در 8 بعد از ظهر به وقت فرانسه (GMT +2) پس از یک کنفرانس تلفنی با رهبران اتحادیه اروپا در شیوع کروناویروس. سازمان دیده بان فرانسه 24 را پوشش زنده.

تبلیغات

پاکسازی گفت: رهبران اتحادیه اروپا توافق کرده اند که به “همه اقدامات لازم” را برای جلوگیری از بی ثباتی اقتصادی ناشی از کوروناویروس بحران و اضافه کرد که “در سطح اروپا ما خواهد بود و بیشتر انعطاف پذیر از نظر کمک به دولت”. با این وجود رئیس جمهور فرانسه همچنین تصریح کرد که “ما musn را به وحشت”.

پیشتر در روز سه شنبه پاکسازی اعلام کرد که “ما تنها در شروع این بیماری همه گیر” پس از یک سفر به سامو خدمات آمبولانس در نکر بیمارستان در پاریس.

فرانسه دوم-بدترین آسیب دیده کشور در اروپا پس از ایتالیا – که به طور موثر به مستند برای متوقف کردن گسترش ویروس – و وزیر فرهنگ و ارشاد Franck Riester و پنج تن از نمایندگان مجلس در میان کسانی که تست مثبت است.

در فرانسه این ویروس به کشته شدن 30 نفر و آلوده 1,606.

با کلیک بر روی پلیر تصویری فوق به سازمان دیده بان فرانسه 24 را پوشش زنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>