پاکسازی می گوید فرانسه Covid-19 مستند به آخرین تا زمانی که ممکن است 11

صادر شده در: Modified:

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی روز دوشنبه اعلام کرد او در گسترش مجازی مستند به جلوگیری از شیوع کروناویروس تا مارس 11 اضافه کرد که پیشرفت حاصل شده اما جنگ هنوز رتبهدهی نشده است به دست آورد. برای تماشای سخنرانی خود را بر روی پلیر بالا.

تبلیغات

برسمیت شناختن کشور خود را به حال شده است به اندازه کافی آماده در اوایل به صورت چالش های ناشی از شیوع کروناویروس جدید, پاکسازی گفت: محدودیت های بی سابقه ای در محل قرار داده شد و نمایش نتایج.

“این بیماری همه گیر است که شروع به کم کردن سرعت. نتایج وجود دارد” پاکسازی گفت: در یک کنفرانس آدرس به ملت. “با تشکر برای تلاش های خود را هر روز ما را ساخته اند پیشرفت است.”

“اما در کشور ما به اندازه کافی آماده برای این بحران است. ما تمام خواهد شد و قرعه کشی تمام عواقب” پاکسازی گفت.

پاکسازی را نخست بار آدرس در آمد که در فرانسه به پایان رسید هفته چهارم تحت مستند با ساکنان دستور به ماندن در خانه به جز برای خرید مواد غذایی به کار به دنبال مراقبت های پزشکی و یا دریافت برخی از ورزش خود را.

پس از افزایش بی امان تا هفته اول ماه مارس تعداد زیادی از بیماران در بیمارستان’ واحد مراقبت های ویژه آغاز شده است به کاهش, باعث, مقامات بهداشت و درمان به تماس با یک فلات در این بیماری همه گیر مرگبار.

اما اگر فرانسه بیمارستان ها فقط در مورد مقابله با کمک یک تلاش عظیم برای انتقال بیماران با هواپیما و هلی کوپتر و یا حتی قطار با سرعت بالا از بيمارستان در شرق و پاریس به غرب پرستاری خانه های غرق شده اند.

توسط دوشنبه, coronavirus ادعا کرده 14,967 زندگی در فرانسه چهارم-بالاترین مرگ و میر در جهان با بیش از 98,076 تایید موارد با توجه به آمار رسمی.

پاکسازی گفت که در مارس 11, فرانسه قادر خواهد بود برای تست هر کسی ارائه COVID-19 علائم. مدارس و creches خواهد تدریج دوباره باز گفت.

اگر چه پاکسازی محبوبیت در ابتدا به ضرب گلوله پس از او به دنبال ایتالیا و اسپانیا در معرفی شدید محدودیت هایی در زندگی عمومی خود دولت مواجه شده است به اتهام عدم به آدرس کمبود ماسک و تست کیت.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر