پاکسازی به آدرس ملت به عنوان رسمی اروپا و coronavirus وضعیت ‘رو به وخامت بسیار سریع’

صادر شده در: ویرایش:

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی خواهد شد آدرس اضطراب فرانسه کشور دوشنبه شب در شیوع کروناویروس که دیده است, مدارس, کافه ها و رستوران ها بسته ریاست جمهوری است.

تبلیغات

پاکسازی شد و برای برگزاری یک جلسه با خود نخست وزیر, بالا, مشاور نظامی, هوش هماهنگ کننده و وزرای بهداشت و درمان کشور و امور خارجه در بحران بهداشت و درمان قبل از دادن آدرس تلویزیونی در ساعت 8 بعد از ظهر به وقت پاریس (19:00 GMT).

اوایل روز دوشنبه در فرانسه مدیر کل سلامت ژروم Salomon گفت که شیوع کروناویروس در فرانسه است که “بسیار نگران کننده” و “رو به وخامت بسیار سریع”.

“تعداد موارد هر دو سه روز” Salomon گفت: France Inter شبکه رادیویی.

“من می خواهم شهروندان ما را به درک که وجود دارد افرادی که بیمار هستند که در بخش مراقبت های ویژه است و (تعداد) اجرا می شود به صدها نفر,” او گفت:.

با توجه به آخرین آمار رسمی منتشر شده در یکشنبه, فرانسه تا به حال 127 coronavirus مرگ و میر و 5,423 موارد تایید شده.

که یک پرش از 36 کشته و بیش از 900 مورد در 24 ساعت. بیش از 400 نفر در بیمارستان بستری شده است در یک بیماری جدی است.

“وجود دارد یک نگرانی واقعی است که به سرعت شیوع می تواند اشباع بيمارستان و این چیزی است که ما کاملا می خواهید برای جلوگیری از” Salomon گفت: singling را به شدت تحت تاثیر قرار شرقی منطقه آلزاس در نزدیکی آلمان و پاریس بیشتر منطقه است.

“این است که چرا ما باید همه چیز را به کم کردن سرعت شیوع,” او گفت:.

“هر فرانسوی و Frenchwoman باید به خود بگویید هر روز صبح: چگونه می توانم کاهش یک سوم و یا چهارم تعداد زیادی از مردم من روش ؟

“در خانه باقی می ماند آن را به عنوان ساده به عنوان آن است.”

(FRANCE 24 با AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>