صادر شده در: Modified:

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی روز جمعه خود پرده برداری هسته ای در دکترین دفاع بیشتر هماهنگ اتحادیه اروپا دفاع استراتژی است که در آن فرانسه بلوک پست تنها-Brexit انرژی هسته ای و زرادخانه خود را نگه دارید مرکزی نقش دارد.

تبلیغات

در یک حد پیش بینی شده سخنرانی فارغ التحصیلی افسران نظامی در پاریس, پاکسازی, نام کشورهای عضو اتحادیه اروپا به طور مستقیم نقشی در توقف هسته ای جدید مسابقه تسلیحاتی و گفت آنها “نمی تواند باقی می ماند تماشاگران” در برابر یک تهدید به قاره امنیت جمعی.

“در صورت عدم وجود یک چارچوب قانونی آنها می تواند به سرعت به صورت یک مسابقه جدید برای سلاح های متعارف و حتی سلاح های هسته ای در خاک خود گفت:” پاکسازی.

تنظیم کشور استراتژی هسته ای در تلاش برای نشان دادن رهبری یک هفته پس از هسته ای بریتانیا رسما خارج شد اتحادیه اروپا پاکسازی برجسته چگونه فرانسه می بیند آن سلاح های هسته ای به عنوان یک عامل بازدارنده در برابر حملات از دشمنان متخاصم.

پاکسازی سخنرانی در یک زمان می آید زمانی که به مدت طولانی توافق بر سر محدود کردن رشد زرادخانه هسته ای به نظر می رسد به طور فزاینده ای در معرض خطر است.

آمریکا و روسیه را رها متوسط محدوده نیروهای هسته ای (INF) پیمان هر یک از سرزنش دیگر برای نقض محدودیت های آن است و واشنگتن تهدید به ترک شروع جدید کاهش سلاح پیمان که از آن منقضی می شود در سال آینده.

اضافه کردن به که چین پیشنهاد برای جهانی نوسان وجود دارد یک نیاز قوی برای اروپا به اطمینان حاصل شود آن را پیدا کند و خود را در وسط یک جنگ سرد به سبک بن بست “که می تواند خطر انداختن صلح به دست آمده پس از بسیاری از فجایع در قاره ما”, پاکسازی گفت.

او هشدار داد “احتمال خالص و بی بند و نظامی و هسته ای به رقابت, دوست دارد که ما دیده نمی شود پس از پایان دهه 1960”.

“منافع حیاتی از فرانسه در حال حاضر در اروپا بعد گفت:” پاکسازی گردان به او پیام مرکزی نیاز به یک هماهنگی بیشتر در دفاع اروپا سیاست.

کشورهای اروپایی نیز باید اصرار دارند که امضای هر گونه قرارداد جدید به منظور محدود کردن توسعه متوسط و برد سلاح های او اشاره کرد. “اجازه دهید ما روشن شود: اگر مذاکرات و جامع تر پیمان هستند ممکن است… اروپایی ها باید ذینفعان و امضا چون سرزمین ما” است که بیشتر در معرض خطر است.

پایانی ما تعامل و ناتو ‘مرگ مغزی’

روز جمعه بیان شد بخشی از پاکسازی طولانی در حال اجرا برای گروه های فشار قوی اروپایی دفاع به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کشیده و دور از متحدان اروپایی و اندرز دیگر اعضای ناتو برای پرداخت بیشتر برای حفاظت از خود را دارند.

پاکسازی خود پرهای ژولیده سال گذشته زمانی که او اشاره کرد که کمبود ما رهبری است که باعث “مرگ مغزی” نظامی داد.
 

کاهش تعداد کلاهک هسته ای و خلع سلاح

فرانسه در حال حاضر کاهش تعداد کلاهک آن به زیر 300, پاکسازی گفت: به آن “مشروعیت به تقاضا بتن حرکت از هسته ای قدرت به سمت خلع سلاح جهانی است که تدریجی است و معتبر و قابل اثبات باشد”.

اما او را متوقف کوتاه ارائه برای به اشتراک گذاشتن فرانسه به بازدارندگی هسته ای قابلیت های یک ستون از آن استراتژی امنیت پس از اجرا توسط چارلز دوگل در 1960s.

آلمان به طور خاص باقی می ماند به شدت مخالف به سلاح اتمی اگر چه یک رهبر در آنگلا مرکل, حزب, یوهان Wadephul گفت: در این هفته که پاریس باید در نظر قرار دادن زرادخانه خود را تحت نظارت اتحادیه اروپا یا ناتو است.

پاکسازی دعوت از شرکای اروپایی برای شرکت در “گفتگوی راهبردی” در بازدارنده نقش, فرانسه, هسته ای, ظرفیت به عنوان کشور عازم هزینه نوسازی از زرادخانه خود را.

“استقلال ما از نظر تصمیم گیری به طور کامل سازگار با متعصبانه همبستگی ما با شرکای اروپایی,” پاکسازی گفت.

پاکسازی همچنین هشدار داد از نیاز به “ظرفیت بیشتری برای مستقل عمل توسط اروپایی ها” که باید گام تا نظامی خود را صرف.

“چرا آنها آماده نیست را به دفاع از بودجه اولویت را لازم فداکاری حتی به عنوان خطرات در حال رشد؟” پاکسازی پرسید.

‘بازگرداندن اعتماد با روسیه’

سخنرانی خود آمد و به عنوان یک دیپلماتیک یخ بین اتحادیه اروپا و روسیه پس از مسکو برای الحاق کریمه از اوکراین را شعلهور ترس از تازه درگیری همراه در اروپا افزود.

فرانسه را شکسته است با برخی از اتحادیه اروپا و سازمان ملل به تازگی توسط رسیدن به بازگرداندن گفت و گو با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور که کنترل بزرگترین زرادخانه هسته ای.

“می تواند وجود داشته باشد هیچ دفاع و امنیت پروژه برای شهروندان اروپایی بدون یک چشم انداز سیاسی است که به دنبال به تدریج بازگرداندن اعتماد با روسیه” پاکسازی گفت.

“ما نمی توانیم وضعیت فعلی که در آن شکاف عمیق تر و مذاکرات را کاهش دهد و حتی به عنوان مسائل امنیتی است که نیاز به خطاب با مسکو در حال افزایش است.”

پاکسازی مشخص نیست که آیا بریتانیا و اروپا و دیگر قدرت های هسته ای باید بخشی از عمیق تر اتحادیه اروپا همکاری در حال حاضر است که ترک کرده است و بلوک.

اما او اشاره کرد که “از سال 1995 و فرانسه و بریتانیا اعلام کرده اند به وضوح وجود دارد وضعیت که در آن یک تهدید برای منافع حیاتی را نیز نمی تواند یک تهدید برای دیگر است.”

“Brexit تغییر نمی کند این در همه.”

(FRANCE 24 با AFP آسوشیتدپرس و رویترز)
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de