صادر شده در: ویرایش:

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی بازدید فرانسوی در مارسی در روز پنج شنبه که در کار مواد مخدر به طور معمول مورد استفاده برای بیماری های ایمنی خودرو ترویج شده است توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک پتانسیل سلاح در برابر Covid-19 اما تقسیم کرده است نظر پزشکی.

تبلیغات

پاکسازی که ملاقات پروفسور دیدیه Raoult در مارسی بیمارستان در پشت درهای بسته را نه تایید درمان دفتر او گفت:, و اضافه کرد که آن را خیلی زود برای دولت فرانسه برای ارزیابی اثربخشی آن است.

“یک دیدار نمی مشروع علمی پروتکل مراجعه به سادگی علائم رئیس دولت علاقه برای این کارآزمایی بالینی که آیا آنها امیدوار هستند یا نه” یک مشاور ریاست جمهوری گفت.

اما ریاست جمهوری بازدید افزایش مارسی, استاد, که تبدیل به یکی از فرانسه بهترین و شناخته شده پزشکان پس از درمان خود را بود ذکر شده در یک صدای جیر جیر با مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار آن را “یکی از بزرگترین تعویض بازی در تاریخ پزشکی”.

تیم تحقیقاتی خود را منتشر کرده است نشان داده که از 80 خفیف Covid-19 بيمار تحت درمان با هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین 93 درصد تا به حال هیچ قابل تشخیص سطح این ویروس پس از هشت روز.

>> ‘اجازه دهید بیمارستان تصمیم,’ کارشناسان هشدار می دهند به کلروکين اعتیاد به مواد مخدره باعث عجله در داروخانه ها

پزشکان باید در مورد ارزش مارسی مطالعه و مقالات متعددی از چین در همان درمان به عنوان بیش از حد کوچک و یا ضعیف طراحی شده برای ارائه شواهد سخت بهره مند شوند.

بیشتر نیست مقایسه نتایج از بیماران که درمان با افرادی که نه در نظر گرفته شده قابل اعتماد ترین اندازه گیری از تاثیر یک دارو.

هفته گذشته پزشکان در پاریس گزارش داد که آنها سعی در تکرار نتایج مارسی مطالعه و شکست خورده است.

‘جدید’ مطالعه

با توجه به Les Echos, روزنامه Raoult به پاکسازی نتایج یک مطالعه جدید در 1,061 بیماران نشان 91 درصد میزان موفقیت.

در مورد گزارش مشاور ریاست جمهوری گفت: پاکسازی گرفته بود توجه داشته باشید از یک تعداد معینی از عناصر ارائه شده توسط استاد و آن را بررسی دقیق به ویژه در جلسه با مشاوران علمی پانل.

پاکسازی هنوز برای عموم به اشتراک گذاری افکار خود را در اختلاف است.

فردریک Dabi معاون مدیر کل شرکت رای گیری Ifop گفت: پاکسازی بازدید در نظر گرفته شده برای نشان دادن تمایل خود به مشورت بدن گسترده ای از افکار است.

در حالی که آن را می دهد, دکتر, اندازه گیری “مشروعیت” رئیس جمهور دیدار همچنین “راه های کنترل و Didier Raoult نظرات زیرا در حال حاضر او نمی گویند تا به حال هیچ کس به او گوش”, Dabi گفت.

فرانسه که وارد چهارمین هفته از یک مستند تحمیل کند به کروناویروس شیوع گزارش شده در مجموع مرگ و میر 12,210 مردم که از پنج شنبه.

بهتر اخبار این کشور نیز گزارش داد که سقوط برای اولین بار در تعدادی از بیماران در بخش مراقبت های پس از coronavirus همه گیر آغاز شد.

(FRANCE 24 یمن)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im